2015-16 Moje Kartičky REPREZENTACE ČR

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2015-16 Moje Kartičky REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Už se to nakouslo v tématu OFS Classic, ale firma "MOJE KARTIČKY" chystá novou sérii zaměřenou na repre karty pro letošní MS ?

Oproti loňsku by měly přidat podepsanou verzi řadovek s podpisem na nálepce...

Takže by se mělo jednat o set řadovek a každá bude mít 4 verze SILVER, GOLD, SILVER AUTOGRAPH, GOLD AUTOGRAPH

tady nějaký fotky z FB

finální podoba řadovky a paralelky

Obrázek

Obrázek

náhled podpisovky (verze GOLD)

Obrázek

foto nálepek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Steven Hockey Cards dne stř 09. bře 2016 15:54:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Od loňska určitě posun, ale série bez insertů a s prapodivnou sestavou prostě neni úplně ono ! Takže na tom by to chtělo eště zapracovat ! Ono třeba ani jersey karty z repliky dresu při použití pěknejch kousků by nebyly úplně marný a bylo by to určitě oživení !

Já sem osobně rád, že vyjde karta třeba Douderovi, kterej za A-team repre žádnou kartu nemá a na jeho kartu se těšim ... Ale jinak nevim no. Je fajn, že má někdo snahu nějakou takovouhle sérii dělat, ale mohlo by to vypdat úplně jinak ! V tomhle modelu to prostě neni plnohodnotná série !

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Maurice Richard »

gold verze bude určitě s nálepkou , super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazy: :crazy: :crazy:
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Stars_hockey_cards
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13. říj 2015 14:34:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Stars_hockey_cards »

za to, že někdo vydává českou repre, určitě palec nahoru ... ale je škoda, že to pojali tímhle způsobem

jestli dobře chápu, tak na tý zlatý kartě Voráčka bude ještě samolepka s podpisem ... ve spojení s tím divným kruhem se jménem a číslem, zlatým pruhem na straně je to děsně přeplácaný ... prostě škoda

i fotku mohli vybrat daleko lepší, akčnější nebo prostě zábavnější

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Jenda42 »

tak je vidět, že to asi nedělá žádný sběratel ( nikdo z nás ) takzvaně pro sebe, ale dostalo to za úkol studio s grafikem, co může zítra dělat obal na pytlíkovou polévku. ( respektive to na mě tak působí, pokud se pletu tak se omlouvám ) Snaží se, ale jsou na začátku dlouhé cesty. Třeba za 5 sezón se mohou dotáhnout někam k panu Hrbkovi. Jenže otázka zní, má cenu to do té doby sbírat? No a pokud do toho kvůli těm podpisovkách někdo vložil kapitál, tak je letošní neúspěch možná položí. Jenže sbírat to jen kvůli tomu, abych si "vychoval" svého výrobce repre karet? Aby jednou bylo líp? Jako jeden z mála sběratelů reprezentačních karet nejásám, jsem prostě zmlsanej super produktama jako byli Masked, Retro National Emblem atd. a opravdu v sobě bojuju jestli do toho jít. Jenže zase jako jsou to reprezentační kartičky, že. :lol: Možná rozhodne cena a dostupnost.
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Ne budou verze

SILVER bez nálepky
GOLD bez nálepky
SILVER s nálepkou
GOLD s nálepkou

a obě GOLD by měli mít limit 50

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Bianconero »

Když zavřu obě oči, tak super :clap: .. No nic, radši bez ironie .. Když pominu design z devadesátek a přeplácanost, tak vrcholem je šílený seznam hráčů. Ono samo za sebe mluví už jen to, že je tam například Gulaš, pak se nesmíme divit, jaký je v tom guláš. Se vší úctou, pokud i vybrat tohle, nebo nic, volil bych nebo nic. Tohle je dělané způsobem "aby opět aspoň něco bylo", ale nikdo nedomýšlí, aby to bylo pořádně. Karty mají splňovat dva základní body. Dobré fotky a checklist s myšlenkou. Tady není ani jedno.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Lukyn55 »

pokud se nepletu, tak firmu moje kartičky má Lukáš Kopp,což je sběratel.. měl stůl aji na brněnské burze (loni nebo předloni) .. karty jsou podle mě super, hodně mi připomínají starší UDčka díky tomu stříbrnému nebo zlatému raženému pruhu.. nešťastný je ten kroužek se jménem číslem a pozicí .. podle mě jsou to super karty a je apráda, že u nás budou k dostání karty repre i s podpisy hráčů jako je třeba Voráček.. to že to není plnohodnotná série je sice pravda protože to bude cca 30karetní set se 4 různými verzemi, ale zase bych to nehanil nějak .. je to dělané na zakázku pro svaz a předpokládám, že svaz si asi aji určuje, jak by měl být set pojatý.. jestli plno balíčků a boxů a plnodnotný set, nebo prostě určitý počet karet a zpestření pro fanoušky ;) .. já se těším na krásný karty Vincoura a Kempného do sbírky ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od xmkrejci »

Kdyby jmeno bylo vyrazene na stribrnym/zlatym pasku po strane (pouhym okem snad lze rozeznat normal a podepsanou) a nebylo tam to sileny kolecko ve stylu samolepky 25% mydla zdarma, tak se mi karty docela zamlouvaji
Obrázek

Stars_hockey_cards
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13. říj 2015 14:34:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Stars_hockey_cards »

xmkrejci píše:Kdyby jmeno bylo vyrazene na stribrnym/zlatym pasku po strane (pouhym okem snad lze rozeznat normal a podepsanou) a nebylo tam to sileny kolecko ve stylu samolepky 25% mydla zdarma, tak se mi karty docela zamlouvaji
určitě je to z důvody úspory ... museli by na každého hráče udělat specialní raznici ... takhle sfoukli celou sérii s jednou raznicí, takže sice mají na kartičkách pěknou zlatou/stříbrnou ražbu, ale je to za cenu toho jména v kolečku

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od dj4u »

za reprezentaci :thumbup:
ale za paralelky 2 kusy :thumbdown: proč jen 2 ??? vždyť to pak vypadá ve foliích tak debilně když tam jsou jen 2 karty a na řádku je pak 1 volné místo, tohle mi fakt přijde jako že to dělal někdo kdo vůbec karty nesbírá a neví jak ty karty pak ve foliích vypadají, je to to stejný jako když v 90 letech vycházely INSERTY v počtu 10 karet a pak vždy 1 karta přebývala jelikož se do folie vejde jen 9 karet :|
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od smiesek »

dj4u: neboj, nemysli si, že zůstane u dvou kusů, ještě pak budou PROMO červené karty, bez limitace, bez podpisu ... těch variant bude několik :think:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Bianconero »

dj4u: Vezmi si album rozměru A5 na 4 karty na stránce a budeš to mít bez problémů. Tohle je opravdu ten nejmenší problém na celé té sérii.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Luky »

Řekl bych na všech sériích.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Stars_hockey_cards
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13. říj 2015 14:34:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Stars_hockey_cards »

třeba mně se ta minulá série celkem líbila... tedy až na tu trikoloru

v té nové je škoda toho kolečka... kdyby tam nebylo, tak jsou ty karty fajn :)

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Heppig »

smiesek píše:dj4u: neboj, nemysli si, že zůstane u dvou kusů, ještě pak budou PROMO červené karty, bez limitace, bez podpisu ... těch variant bude několik :think:
Přesně tak. Po vydání V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ se pak ještě objeví PP, nové paralelky, ještě nevydané karty, karty pro hráče, nepodepsané podpisovky atd. Prostě to roztočíme jako minule *rfl*
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Sperlinho »

Z jejich FB
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

"První náhledy na nové kartičky reprezentace.! Připravili jsme pro Vás PROMO - sérii, která čítá vybraných 18 hráčů. Představíme ji na víkendové burze v Praze. Celá série je plánována k vydání na konec prázdnin (dostatečně před SP v Kanadě). Seznam kamenných prodejních firmy Střída sport bude zveřejněn."

Stars_hockey_cards
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13. říj 2015 14:34:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od Stars_hockey_cards »

No, z fotek na fb musím nakonec říct, že se mi dost líbí. A ten sticker mi už skoro nevadí :)
Jen škoda, že vzadu není víc info o hráči, ale jinak fajn :thumbup:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 15 / 16 - Moje Kartičky - REPREZENTACE ČR

Příspěvek od superman66 »

Mě se tahle série líbí asi tak o 100% víc než ta loňská. Fotky se mi zdají lepší, stříbrný/zlatý okraj se mi líbí. Kolečko je dost divný, ale výrazně mi nevadí, nakonec není to poprvé, co se na kartách objevilo v různých podobách.. Celkově na mě ty karty působí docela příjemným dojmem.
Ale i za mě negativa - zaprvé výběr hráčů je dost divný, takový nástřel o ničem.. dáme tam koho máme zrovna po ruce. Jestli to má vyjít ke SP, pak bych tam uvítal takové hráče, kteří tam patrně budou.. druhá věc co mi vadí je způsob jakým to vychází, respektive pokud vydám nějaký produkt, mělo by být dopředu jasné co vše vydáme.. a ne, že si něco pořídim, za půl roku se objeví PP a nějaké další paralelky (tahle kritika směřuje k minulému roku, třeba to bude jinak.. ale pokud ne, je to podle mě špatně). Poslední věc - podpisy na samolepkách? Proč do háje? Když je těch karet pár proč to neudělat jako hard sign? I kdybych to měl vydat později. Být to hard sign tak si tu serii asi pořídim, přece jen repre karet je minimálně. Takhle mě to asi moc lákat nebude, asi uvidim jak to bude vypadat naživo a jaká bude cena.

Takže abych to shrnul, je to z mýho pohledu krok dopředu, o hodně lepší než loni, navíc podpisovky.. ale chce to dotáhnout, berte to prosím jako konstruktivní kritiku a můj názor, někomu třeba naopak co kritizuju může vyhovovat :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů