2011/12 Panini Elite

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

2011/12 Panini Elite

Příspěvek od 4sberg »

Obrázek

For the first time since the 1997-98 season, passionate NHL collectors will have a stand-alone Elite product to call their own, complete with the legendary inclusion of such landmark inserts as Passing the Torch Autographs, Prime Numbers and Elite Series.

2011-12 Elite Hockey is slated for a late-February release and will include one autograph Elite Rookies variation, two memorabilia cards, three Aspirations parallels and two additional Elite Rookies per box. But that’s just the beginning for a product that will benefit immeasurably from the immense technology advancements in the last 12 years.

The short list of additional highlights:
- 80 Elite Rookie Cards, including 20 short prints and 50 on-card signers
- The unique Social Signatures on-card autograph insert that highlights the social-media presence of some of the game’s top stars
- Prime Numbers returns better than ever, with each card augmented by a piece of memorabilia or an on-card autograph and three collectible versions for top stars such as Joe Sakic, Alex Ovechkin, Sidney Crosby and many more
- The incomparable Passing the Torch insert features a pair of on-card signatures from greats of the game like Mark Messier, Mario Lemieux and Sakic alongside top stars of today like Ryan Nugent-Hopkins, Evgeni Malkin and Matt Duchene
- The venerable Elite Series insert honors six hobby legends – Sidney Crosby, Alex Ovechkin, Steven Stamkos, Mario Lemieux, Mark Messier and Steve Yzerman — by giving each their own six-card insert series. The special seventh card for each player features an on-card autograph.
- Each case of 2011-12 Elite Hockey should yield 12 Elite Rookies Auto Variations, two Elite Rookies Aspirations Die-Cuts, three cards from each of the Elite Series subjects, three Elite Series Duals, 12New Breed Materials, one Social Signatures, six Elite Signings, 12 Elite Materials, one Prime Numbers Jerseys, 12 Elite Stars and 12 Elite Rookie Stars


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od GoFlyersGo »

tá ten Džegr je total brutal
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od SugarRay »

Jak je tam to jeho jméno i s dlouhým í a á , to je hustý ale jinak musim říct další crap od Panini . Palec dolu ))
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od Molda »

Krása! Ta Elite signings je prostě nádherná, stejně jako třeba ten elite series metalický insert Yzermana. No a ten závěr, kde je Stammer a Jarda, to je lahůdka. Jsem zvědavý jak budou plněné boxy, kolik balíčků, kolik dalších insertů ještě bude atd. Docela se těším :)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od Lukyn55 »

moc se mi líbí, hlavně řadovky ;) .. i rookie a stars jsou moc pěkný.. ostatní karty, už mi nepřijdou nic moc ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od Tie »

Za mě palec nahoru! Představte si, jak budou vypadat v reálu... hotová nádhera :D

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od Felipe »

Tak to vypadá zajímavě. Ale opět bude záležet na materiálu karet, ceně boxu a jeho plnění...
Obrázek

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1306
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od standish »

Docela fajn návrat k Elite kartám. Inserty Elite Series se mi líbily vždycky a opět to vypadá na krásné karty a co se týká Prime Numbers Sakica, tak ty Die Cuty musí vedle sebe vypadat parádnicky. Celkově všechny karty vypadají fajn a jsem zvědavý jaké budou ve skutečnosti. :thumbup:
Naposledy upravil(a) standish dne úte 20. pro 2011 22:07:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od Gustavsson50 »

Ve Fotbalu je to moje oblíbená série a to že tu fotbalovou znám mě "naučilo" že se to ze scanů moc soudit nedá vypadá to dobře a v reálu by to mělo mít krásný efekt.Až naživo to bude "ono".Takže se celkem těším.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od zette »

Strasne skarede karty, co k tomu dodat...

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od Molda »

Ty si strašně pozitivní člověk co tak sleduju :D Snad každý tvuj příspěvek je o tom, že je něco na hov.. , hnusné, trapné, zbytečné, blbé, to nebo tamto :D Ať se jedná o cokoliv kdykoliv :D Ale třeba se mi to jen zdá. Samozřejmě ti ale neberu právo na názor, každý má svuj nazor, někomu se líbí to, někomu ono. (Mimochodem měl by sis přečíst ještě jednou co napsal Gustavsson50)

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od zette »

Molda- musim se priznat, ze Tvuj nazor na tuto serii me rozesmal, ohledne vkusu vim, ze my dva si nikdy rozumet nebudeme:-). Jinak se Ti to zda, zadny brucoun nejsem. Ale k veci, v realu mohou vypadat jinak. Mne jde ale o tu kompozici. Radovky jako by vypadly z oka starym Beehive ci jak se to jmenovalo. Ta stars rookie Landeskog je cirkus jako prase. Messier a Hopkins jsou neskutecne preplacane karty, komu se ty dve karty libi, tak nevim, zda mu mohu uplne verit:-). Bissonnette vypada jak z titulni strany Strazne veze. Sakic neni skareda karta. Stamkos a Jagr je podle me spatny pomer fotky ke zbytku karty, vadi na fotce to logo a napis Elite materials je taky podle me zbytecny. Jestli se karticka leskne ci haze duhu je mi jedno.

Ohledne karet se mi ale libi asi jen 20% celorocni produkce, napric celym spektrem vyrobcu, tak me neberte moc vazne.

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 362
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od mixo »

parada.. ten Sakic na Prime numbers je paradny a Jagr to doslova zabil :thumbup:
Bondra - 1183 kariet

Obrázek

https://bondra.webnode.sk/

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od valento3 »

Mě se líbí pouze řadovky, pokud budou lesklé a Yzerman Elite Series a pak ještě Jágr patch s podpisem, ten Stamkos se mi nelíbí, protože je tam to prázdné místo na podpis. Ostatní mě vůbec nezaujalo, většinou je to hrozně přeplácané ...

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od Molda »

Vidíš a o tom to je Zette, je rozdíl, když někdo tvrdí, že se mu něco líbí nebo nelíbí, ale chápe, že každý má nějaký vkus a nějaký názor a názor druhého respektuje. Já jsem v pohodě s tím, že se to třeba někomu nelíbí, neberu jim to. Ale je rozdíl když někdo řekne jako ty, že když má někdo jiný názor tak je to směšné, a že pravdu máš jen ty a vysypeš z rukavu nějaké argumenty, proč se TOBĚ něco nelíbí. To ovšem neznamená, že máš pravdu a že ostatní musí mít stejný názor jako ty.
Takže po tom co si teď napsal už tě opravdu vážně brát nebudu, protože tobě se fakt nelíbí téměř nic. A už bych to zakončil at tu nerozjíždíme off-topic (který už jsme rozjeli, za což se omlouvám)

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od zette »

Tim, zes me rozesmal, jsem to myslel tak, ze jsem se bavil nad tim, ze se opet neshodneme, ne ze bych se vysmival Tvemu vkusu nebo si dokonce myslel, ze ten muj je lepsi...

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od Molda »

Ok, díky za ujasnění. Psané slovo někdy dokáže nadělat zmatky co se týče pochopení významu toho, co chtěl autor těch slov říci a často tak dochází k nedorozumněním :D

Uživatelský avatar
Simicek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. pro 2011 22:55:30
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od Simicek »

Přijdou mě graficky nějak jednoduché :shock: :shock: ale jsou úžasné a džej džej solidní nářez takže :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Marc-Andre Fleury 108/XXXX

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 11/12 Panini Elite

Příspěvek od superman66 »

SugarRay píše:Jak je tam to jeho jméno i s dlouhým í a á , to je hustý ...
Asi si Jarda svými výkony vysloužil v Paniny respekt.. a naučily se čárky :D Ten Jágr je fakt parádní, plus je i to že je tam patch z dresu Flyers jestli se nepletu :thumbup:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Panini Elite

Příspěvek od DzEjDy »

Tak nevím z čeho jinýho by tam mohli u Panini dávat patche když ne z dresu Flyers. Celkově ale ve mě tyhle karty nevyvolaly žádnou emoci, nějak na nich nic nenacházím. Ale jsou to jenom grafický podoby, takže uvidím jak budou vypadat v reálu.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů