OFS 2012 BOX

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od pavelbart »

S těma limtacema bych jim to za zlé neměl. Ať si jedou svoje, není nutné přece vše kopírovat ve světě. Ale ta ražba limitací, těch čísle na karty, to je hrozný...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Dampa17 »

Já nevím, mě to spíš příjde jako snaha o znovu objevení Ameriky ... sice z toho, co se mi na ofskách nelíbí bych to taky řadil spíš k drobným detailům a kdyby všechno ostatní bylo v pohodě, tak nad ním mávnu rukou, ale takhle mi to prostě příjde jako laciná snaha se za každou cenu odlišit :crazy:

Uživatelský avatar
Simicek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. pro 2011 22:55:30
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Simicek »

Saves se vážně povedly krásné fota. Desing další karet slabota. Mě prostě ty jejich limitace nesedí :eh:
Marc-Andre Fleury 108/XXXX

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Simicek píše:Super karty ale ta limitace je fakt dělaná na *pnch* Copak je tak těžké udělat limitaci podle UD
Super karty??? *lgh*
vypadá to že jsi rozjel silvestrovskou pařbu o trošku dřív ;)

Uživatelský avatar
Simicek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. pro 2011 22:55:30
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Simicek »

*prty* *prty* *prty* *prty* *prty*
Marc-Andre Fleury 108/XXXX

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od DzEjDy »

SugarRay píše:No Pavle hlavně lidi jsou zvyklý na kartonky z minulých let jako na decoy a budou to vyhazovat ty neznalý teda , měly tam dát nějakej nápis v češtině něco jako Pozor Jsy *rfl* nebo Gratulujeme k jsy bla bla bla atd . něco takovýho aby každej hned věděl o co jde . Fakt idioti .
Sugy neblázni, vždyť pak by se jim na to razítko nevešla adresa kam to máš poslat... Jestli i na tyhle In d kejdž net fjůžn budou razit limitace dopředu jako všude jinde, tak to už ta "redemption" karta má větší užitečnost jako kartonek proti vybírání jersey než abych to musel na svoje náklady někam posílat a dostal za to takovej hnus fialovej Obrázek ...

A těm nesmyslům co vycházejí z útrob BPA budu už taky brzo konec, protože i samotná extraliga má týhle agentury dost a bude si hledat někoho jinýho. Třeba to bude mít za následek i větší šanci dočkat se něčeho jinýho než týhle ubohosti od OFS. Jediný co snese nějaký pozitivní hodnocení, je ten cut poháru, zbytek by byl jeden dlouhej a možná že i nekonečnej seznam proč OFS rozhodně ne.
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od xmkrejci »

I pres osklivy razitka v limitaci, fan dresech v jersey kartach apod. se snazim videt pozitivum v tom (pro me osobne), ze alespon nejaka nova karta Rucovi vyjde. Dal to nebudu rozebirat...stejne uz bylo vse receno.
Obrázek

Smidvo

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Smidvo »

jak tak pročítám toto vlákno tak cítím potřebu na to všechno zareagovat...

asi před měsícem jsem se na podobné téma bavil s p. Vrkočem z OFS a bylo mi řečeno něco v tom smyslu, že vydávání karet české extraligy už není co bývalo... Za poslední 2 roky prý na prodeji prodělali tolik, že kdyby karty nevidávali ušetřili by na cestu kolem světa :) . A a proto letošní ročník vydávají v polovičním nákladu než v loni. A bylo mi také řečeno že teď na karty nemají moc čas že je dělají jako bokuvku ... na prvním místě teď mají svojí jinou firmu která podniká v nespecifikovaném sektoru...


.... takže závěr z mého slohového cvičení :) Když jsou karty dělány jako bokovka tak nemůžou dosahovat takové kvality jako UD ... je taky možné že karty extraligy za pár let nebudou vydávány ..... což je velká škoda protože extraliga si karty zaslouží a to v dobré kvalitě ... a v tuto chvíli mě jako sběrateli české extraligy nezbívá nic jiného než sbírat OFS a doufat v lepší zítřky *rfl* *rfl*

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2699
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od valento3 »

Já české karty nesbírám, ale to co neustále ohledně OFS čtu je strašné a je mi z toho na blití. Tak když na to kur** nemaj čas, tak ať se na to radši vyse***. Radši nic než tohle. Nedivím se, že na tom prodělávají, když kvalita stojí za hov**, sběratele nevyslechnou a dělají si to pořád po svém, tak se nemůžou divit. A kvůli jejich zabedněnosti nemůže karty vydávat nikdo jiný, takže nejlíp by udělali, kdyby tu licenci konečně už pusitli. Určitě by se našel někdo, kdo by to dělal rád, se zájmem a láskou a dal by na názor sběratelů.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

Valento přesně tak , nechápu proč už to dávno nepustily někomu jinýmu když to maj jako vedlejší příjem , bokovku nebo jak tomu řikaj to jsou jejich s*ačky nevim proč by na to měly doplácet sběratelé . Když je to vlastně zdržuje a nedělaj to pořádně tak se nemůžou divit že se to neprodává , taky bych si jednou s panem Vrkočem rád promluvil osobně potřásl bych s snim rukou a zeptal se ho kam ji chce jestli do břicha nebo do ksichtu , dal bych mu možnost výběru kterou jsme mi ty roky neměly a to mi přijde fér . Celý firmě OFS přeju do novýho roku tohle : *fy*
Obrázek

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od jarosenko »

SugarRay píše:a zeptal se ho kam ji chce jestli do břicha nebo do ksichtu
A neb Poslední skaut s Brucem Willisem *lgh*
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

jarosenko píše:
SugarRay píše:a zeptal se ho kam ji chce jestli do břicha nebo do ksichtu
A neb Poslední skaut s Brucem Willisem *lgh*
Jo přesně *rfl* to by byl happy end *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od 33mc »

Pánové a dámy, to ale není o tom, aby firma OFS licenci "pustila".. Licenční smlouvu může získat prakticky každý, ale z právnického hlediska je to takový paskvil, že to snad ani není možné.. Věřte, že vím o čem mluvím - ve zkratce je ta smlouva postavená asi takhle : dejte nám asi tak milión korun a pak už nesmíte nic, ale my pořád můžeme všechno, třeba tu smlouvu po měsíci vypovědět... Je to na delší povídání a nechce se mi to tady rozepisovat - spíš bych to dal do placu na lednové burze U Zábranských... Tamtéž můžu i onu smlouvu v papírovém vydání doručit.....

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od pavelbart »

Pan Hrbek dělá taky karty jako bokovku a nestojí to za vyliž pr...l, jako OFS. ano, přesně jak píšete. Tak ať to radši nevydávaj...Já mám shop taky jako bokovku, ale kdybych z toho neměl radost a ještě na tom prodělával, tak bych to za každou cenu určitě nedržel. A podle toho, co jsem slyšel, to zas takový prodělek být nemůže. Je tam snad postavená smlouva, že si musí dost podstatnou část karet odebrat extraligové oddíly...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od marduk »

panove a damy .... prijdte na burzu do Prahy a promluvte si s p. Hrbkem a on vam to vysvetli tak jako me :) .... jestli je pravda to co rikal tak tak to jeste dlouho budou mit tady v Cechach monopol :)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

Kdyby jste ten crap už konečně přestaly kupovat tak by neměly .
Obrázek

Smidvo

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Smidvo »

a to si myslis ze si extraliga karty nezalouzi nebo jak to mam chapat ??

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od DzEjDy »

SugarRay píše:Kdyby jste ten crap už konečně přestaly kupovat tak by neměly .
Sugy, už několikrát tady a i jinde bylo řečeno, že oni ty karty nevyrábí pro sběratele, ale pro kluby ELH. Takže jestli si lidi koupí nebo nekoupí někde v papírnictví balíček či dva, jim je jedno...
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Michal »

Mě jsou tyhle karty srdečně ukradený. Rád bych ale upozornil na jednu věc, která mě vždycky praští do mého ,,uměleckého" oka: proč tam k***a cpou tu žlutozelenou? Tu barvu mám spjatou s dopravníma vestama policajtu a ke kartám, zvláště pak k hokeji, mi ta barva přijde úúúplně nesmyslná a nechutná :eh:
Jinak jak říkám, k těmhle kartám nemám žádný vztah a jejich kvalita a záběry atd. mě nezajímají.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

To si nemyslim , vždyť teď sami přiznaly že se už tolik neprodávaj , takže asi jim to tak jedno nebude . Snížily náklad na polovinu a ikdyž pořád všude vytrubujou že je to dělaný primárně pro ELH kluby tak né že by třeba tolik prodělávaly ale určitě si představovaly že budou víc vydělávat a tenhle stav kdy lidi toho tolik nekupujou se jim nezamlouvá .
Ať dělaj pro kluby karty dál to nikoho nezajímá ale pro sběratele ať vydává někdo jinej .
a to si myslis ze si extraliga karty nezalouzi nebo jak to mam chapat ??
No extraliga si právě zaslouží něco lepšího i my , takže člověk musí obětovat karty ELH třeba i na pár let a ignorovat OFS vůbec to nekupovat a nebo si jenom stěžovat ale kupovat to dál a tim nikdy ničeho nedosáhnout .
Já mam ty barvy spojený zase s 90týma letáma a teplákovýma soupravama .....
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti