2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Tkachuk007 »

To jsem objasnit nemohl, protože tomu také nerozumím :P .
A ta cena boxu? Děkuji nechci :P

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od pavelbart »

Tkachuk007 píše:To jsem objasnit nemohl, protože tomu také nerozumím :P .
A ta cena boxu? Děkuji nechci :P
Tak to se přiznám, že tu jsem ani nevěděl... tak to nikdy. To snad ani nedáme na shop...to přece nemůže nikdo koupit...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Felipe »

Taky se přidám... Tenhle produkt je za nehorázný peníze... Díval jsem se a protože sbírám Kirka McLeana, tak v RC mu vyšlo 6 kusů 1989-90 O-Pee-Chee a jeden kus 1989-90 Topps. To mi třeba hlava vůbec nebere. Tyhle kartičky mají cenu pár desítek centu a jen díky tomu, že je ITG dá do plastu, tak cena bude na několika desítkách dolarů. :crazy:
Obrázek

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Tkachuk007 »

Ty malované karty jsou duší této série a některé se mi i docela líbí, jako např. tato Hull vs. Hašek http://www.ebay.com/itm/itg-the-history ... 3a7cd1cf6e

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od kidder »

Proste historie hokeje no :) Vcera jsem koukal na case breaky, ale me se to vubec nelibi. Ty jejich malovane karty nejsou nic pro me, pak ty ruzne karty s overenymi podpisy, hromady RC karet.... Jeste ze neznam cenu boxu :D

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od valento3 »

The one and only Rocket Richard Original Art/Memo card. Ten 1/1 cards in the product.
Obrázek

There are 10 1/1 Original Art/Memo cards of Jacques Plante the “pioneer” .
Obrázek

10 1/1 Original Art/Memo cards of Mr. Hockey with Houston Aeros memorabilia.
Obrázek

This Original Art/Memo card depicts Sawchuk’s incredible 100 shutouts featuring Leaf memorabilia.
Obrázek

Historic moment in hockey history, 10 1/1 Original Art/Memo cards with New York memorabilia.
Obrázek

Mr. Goalie has 10 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

There are 10 1/1 Tragic Hero – Bill Barilko Original Art/Memo cards in the product.
Obrázek

Howe, Lindsay and Abel 10 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

A true Great Moment in Hockey History, 10 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

Gordie Howe ties Maurice Richard’s Goal Scoring Record 1o 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

George Hainsworth stunning Montreal vintage Art/Memo card. Original painting.
Obrázek

Rookie Conn Smythe Trophy Winner will be in the product. 10 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

One of the most important moments in the History of Hockey. 10 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

Product also includes 10 1/1 Original Art/Memo cards.
Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od sabres911 »

pavelbart píše:Jako co mě dožralo, ty PSA Grady...To je degradace ITG...
k těm PSA/DNA podpisům. Co se ověřování autentičnosti týče, jsou PSA/DNA to nejlepší na trhu. Proto je u ITG použili. Co jsem kdysi pochopil, na každou kartu se po uvěření zanese informace detekovatelná jejich čtečkou, která se nedá sundat a je garantováno, že pokud oni něco ověří, tak stopa na kartě/memorabilii zůstává po celou dobu. K tomu samozřejmě certifikát, dohledatelnost v databázi i při ztrátě certifikátu jako u ostatních firem...

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Molda »

Mě by se ty kreslené karty, které tady třeba dával teď Valento i líbíly, kdyby ale nebyly "zprzněné" tou vloženou memorabílií, která mi tam jaksi nezapadá.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od pavelbart »

Lukasi, to je mozne. Spise jsem koukal na to jak psa vnimaji lide. Obecne bych rekl, ze grading je pro par lidi zajimavy, masove neni. Soudim hlavne podle toho, kdyz si kupuji hasana do sbirky. A kdyz uz vezmu v uvahu grading, psa karty snad cenu dokonce snizuji... Takze sozdim, ze proste u lidi jmeno nemaji a ted je vidim v jedne z nejdrazsich serii, tak se podivuji.
osobne tuto serii beru jako neskutecny krok vedle od itg, na cenach karet je videt, ze nejsem zdaleka sam...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od sabres911 »

Jj, viděl jsem, co píšeš. A to můžeme někdy probrat osobně, tady by to bylo na dlouhé psaní :)

Já se nebavím o gradingu, ale o PSA/DNA ověřování pravosti podpisu - ty jsou nepřekonatelné a když mrkneš na memorabilie, tak nejlepší jsou PSA/DNA, berou je i velké aukční servery jako Sotheby's, atd.

Série je podle mě postavená jako historie hokeje a páteř tvoří malované memorabilia karty. Někomu se líbí, někomu ne, já se přiznám, že pokud bych měl zbytečných 20.000 usd, tak si sesbírám set. Je to něco jiného. Poslední série Ultimate, PHI, TORxMONT jsou +/- podobné, nějaké quad jersey, dual, atd. Tady jsou ITG naprosto originální a mně se jejich nápad brutálně líbí. Kde jinde najdeš karty odkazující k poslednímu zápasu Veziny, než zemřel na TBC, smutek Gretzkyho po trejdu do LA, jeho 50 ve 39, zmínku o úmrtí Morenze, střelecké hody Maurice Richarda nebo slavnou Fog Game z play-off mezi Flyers a Sabres, ve kterém zemřel slavný netopýr :D

Druhá karta je právě ověřený podpis PSA/DNA - jsou tam i málo známí hráči, i hvězdy.

Třetí je RC, samozřejmě spousta karet je levných - hráči jako Staal na Victory a podobně, ale kde zase najdeš třeba originální RC Boom Boom Geoffriona, Maurice Richarda, Veziny nebo Gretzky (ten tam má 6 karet - 2+4 OPC/Topps). Při 4000 balíčcích to není zase úplně mizivá šance...

Čtvrtá je potom buyback karta. Jasně, je t recyklace předchozích produktů, lidi budou karty vylupovat z obalů, někteří si je tem nechají. Ale na doplnění základního setu s memorabilia kartou mi to přijde jako fajn nápad. Když jsem projížděl CL, spousta karet je nízce limitovaných, emblemy /10, včetně quad či six memorabilia karet ze Superlative, viděl jsem i JUMBO 1/1 patch jako buyback.

Za mě mají ITG palec nahoru, na rozdíl od přechozích sérií, ale beru, že je to věcí vkusu. Někdo je víc zaměřený na karty nováčků, jiný na starší karty, resp. historii hokeje. Já jsem ten druhý případ.

A na dotaz, proč jsem si box nekoupil, tak jsem od nich přemýšlel a přemýšlím. Ale vzhledem k tomu, že jsem si za cenu 2 boxů koupil radši hodinky :D a nechce se mi zase riskovat, že celníci odchytnou zásilku, tak váhám... nějakou single kartu - minimálně "fog game" si chci pořídit...

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Maurice Richard »

Karty legend Montrealu jsou krásný :clap: :clap: :clap: !!!!! Konečně se někde zase objevil Ken Dryden, toho bych moc rád!!!! Tedy nějakou jeho memo kartu.... Třeba jednou..... Na té kartě Hašek vs. Hull je dole zcela výmluvný nápis... Kdo pamatuje ten zápas, tak pochopí :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: .................
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů