2010/11 Panini Playoff Contenders

Žhavé novinky týkající se sezóny 10 / 11
Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Kubi12 »

Tak s odstupem jednoho dne, musím uznat, že ty karty jsou pěkné a přemýšlím nyní jinak. A to tak, kolik balíčků si vzít abych je "ochutnal" na živo. Když jsem psal že nápady jsou nedotažené, bral jsem to hodně taky podle toho co jsem viděl v předchozích sériích. Ty nápady dotažené jsou, ale třeba jinak než by se to líbilo mne. Dívám se na youtube breaky a náhledy těchto karet všude možně už od rána a získávám úplně jiný pohled na věc. Ty karty mají svůj styl, ale jsou tu první rok a nikdo nevěděl přesně co od Panini čekat. Myslím si, že až série od Panini budou vycházet více sezón zvykneme si a to co jsme někteří psali letos při začátku Panini nám v budoucnu přijde směšné. Při hlubším zamyšlení se mi nevybavuje série od Panini, která by se mi opravdu hnusila (no i když Adrenalyn nejsou to pravý ořechový), jenom mi přijde že Panini má tolik věcí, co chtějí v těch sériích ukázat, že občas některý ten nápad nezařadí zrovna do série, kam by podle mne ideálně patřil. Dokonce se mi na rozdíl od většiny líbí i Limited.
Doufám že to někdo zase nepochopil tak že Panini "bráním" kvůli tomu že vydávají karty první rok a nemají zkušenosti. Není to tak, vím že vydávají i karty z jiných sportů a rozhodně zkušenosti mají. Ale rozebíhají úplně nové projekty a vše si musí sednout a musí vychytat chybičky. Přeci jenom začínají v jiné době než UD, které ve svých začátcích vydávalo jednu sérii a svět hokejových karet neměl takové možnosti jako dnes. Doufám že si časem všichni zvyknem na karty od Panini i třeba díky většímu množství breaků jejich karet a budeme všichni relativně spokojeni jako jsem u ITG a UD. Těším se na další roky Panini ve světě hokejových karet a na další pěknou diskuzi. *gp* *drink*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od valento3 »

Molda píše:Tak buď konkrétní a neopakuj jak ovce co někdo napíše před tebou :D, zajímalo by mě v čem jsou ty jejich nápady tak strašně hrozně zrealizované? Uveď co je tak strášného na kartách z např. této série? Bože kdyby to nebylo zrovna "in" nesnášet Panini, a udělalo to UD nebo ITG tak budou všichni slintat
Aby si Molda nemyslel, že se odpovědi vyhýbám, uvedu za sebe nějaké příklady, co se mi na kartách nelíbí. Jen podotknu, že jsem nepsal, že jsou karty hrozné a špatně provedené, ale že jsou zajímavé, ale moc mě neberou a že nejsou dotažené a nejsou v mých očích dokonalé. Mě to spíš příjde, jako by se Molda zamiloval a někdo mu jeho vyvolenou začal pomlouvat :) Ale své přehnané reakce a horkost hlavy nám objasnil, takže vše OK.

Na úvod napíšu, že je tato série vedle Crown Royale asi jedna z nejpovedenějších od Panini. Ale ty "nápady", jak jsem tu i já sám psal, nejsou až zase tak úplně "nápady", ale prakticky jen "vykrádačky" starých sérií nebo vylepšení insertů starých sérií, na které Panini získalo licenci nebo je převzalo od konkurence. Každopádně jsem za tyto "nápady" velice rád, protože UD a jejich kreativita je v tomto ohledu nulová a v nových sériích mi to prostě strašně chybí, i když to tu třeba už jednou bylo, nemluvě o množství insertů. Za toto palec :thumbup: pro Panini.

Řadovky - zajímavé a líbí se mi
Winter Classic - nic moc, karta mě ničím neoslovila
Awards Contenders - líbí se mi
Against the Glass - už to tu jednou bylo, ale karty nebyly plastové/průhledné. Karta se mi nelíbí kvůli tomu zkosenému pozadí za hráčem
Draft Tandems - celkem pěkné, ale nelíbí se mi množství nevyužitého prostoru, kde je uveden pouze název klubu
Legendary Conteders - nic moc, karta mě ničím neoslovila
Lottery Winners - nic moc, karta mě ničím neoslovila
Leather Larceny - podle mě nejpovedenější karta série, i když něco podobného už tu bylo v podobě karet Stick Side, kde karta byla dřevěná, moc se mi líbí
Rookie of the Year - nic moc, až moc jednoduché, ten "rámeček", kde je jméno hráče a klubu se mi nelíbí
Perennial Conteders - celkem slušné, ale karta mě celkově nezaujala

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

Já ale nereagoval na tebe, ale na kubiho. Mé reakce jsou přehnané proto, protože tím jen dorovnávám přehnané kritické reakce na panini, které věčně čtu.
co se týče winter classic, panini alespon naorzdíl od UD použilo záběry z winter classic, UD už mělo několik insertních sérií "winter classic" přitom tam byly záběry z normálních zápasů :crazy: Navíc jsou v té sérii karty a záběry ze všech dosavadních winter classic zápasů, což je fajn. A v neposlední řadě má ta karta nepatrný efekt, který prý jde vidět jen na živo.
co se týče draft tandems, ta je celá z extrémně lesknoucího se materiálu, a schválně není přeplácaná, aby ten efekt co nejvíce vyniknul a zároveň bylo na kartě vše potřebné. Působí to jako by ta kartra byla stříbrná, připomnělo mi to parádní gold medallion 95/96, kdy kromě hráče byla celá karta zlatá a je to jedna z nej paralelek co kdy vzniknuly. Navíc zajímavý nápad, spousta netradičních záběrů slavných borců ze začátků jejich kariér.
A legendary contenders pěkný mramorový rámeček, který evokuje to, že se jedna o legendy, něco legendárního se zvláštně vnořeným zrcadlově lesklým polem včetně hráče. Opět krása, s takovými inserty velmi bodoval Pacific a od té doby zmizely ze světa, UD plodí takovéto "skvosty", které dává do své vlajkové série:
Obrázek
Obrázek
Kdybych to měl porovnat, tak každý z insertů panini contenders je mnohem hezčí a zajímavější než většina insertů od UD ačoliv samozřejmě i UD a ITG mají některé pěkné a velmi povedené inserty, to uznávám.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od valento3 »

Ty dvě co jsi uvedl jsou fakt hrozné, jen co je pravda :)

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Tony Lapacka »

Panini zrovna zveřejnilo podrobnosti ohledně Golden Tickets:

http://paniniamerica.wordpress.com/2011 ... t-tracker/

Tohle jen tak pro zajímavost.

Celkově nevím, jsem rád, že je u karet konkurence více firem. Na druhou stranu, pokud se zaměřuju na nováčky, tak letošní ročník mi připadá celkově takový nějaký slabší.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
sn00ze
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 93
Registrován: sob 04. čer 2011 9:25:46

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od sn00ze »

Jsem asi fakt jeden z mala, komu se od Panini letos vsechno libi :)
Roberto Luongo 40/xxx
Vancouver Canucks 170/xxx

Odpovědět

Zpět na „2010 / 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti