Päť starších balíčkov

Odpovědět
Uživatelský avatar
darren91
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 20. čer 2013 13:00:25
Bydliště: Nitra, Košice

Päť starších balíčkov

Příspěvek od darren91 »

Nebol to zámer, ale rôzne okolnosti spôsobili, že som sa k zásielke obsahujúcej aj päť balíčkov dostal v deň svojich menín.

Z otváračky takýchto nostalgických balíčkov mám vždy veľkú zábavu a ani teraz to nebolo inak. Karty boli nepoškodené, nezlepené, v každom balíčku ich bolo veľa a v poslednom o jednu viac. Zaspomínal som si na českú extraligu spred 20 rokov, no najmä som sa tešil na moju obľúbenú sériu "z praveku," tentoraz navyše v českom jazyku.

Obrázek

Na rozdiel od podobne vyzerajúcich balíčkov v zámorskej a francúzskej verzii nie sú v tejto žiadne karty NHL, ale iba z juniorského šampionátu. Čiže samé reprezentačné dresy a to ja mám tiež rád. Preklad do češtiny na zadných stranách kariet pôsobí často komicky, akoby google prekladac verzia 1.0 :D

Obrázek

Najskôr som však rozbalil OFS:
V prvom balíku dvaja slovenskí obrancovia, k tomu Jirko Dopita aj ďalšie známe mená:

Obrázek

V druhom ďalšie zaujímavé mená. Predovšetkým Rodin, ktorý to svoje meno časom zmenil na Suur a mohli sme ho s ním vidieť aj v Nitre (predtým v Slovane)
Obrázek

A potom som už išiel na medzinárodný ľad.
V prvom balíčku Nikolišin, Dunham, Kapanen i Ujčík, no predovšetkým Luža. Toho chlapa chcem už dlhodobo podpísať, tak snáď ... . :)
Obrázek

Zaujímavý bol aj druhý balíček. S Martinom Lapointeom som sa v minulosti dvakrát stretol, podpísal mi zopár kariet, no odvtedy som získal už tretiu veľmi peknú kartu. Tak dúfam, že ho niekedy stretnem aj tretíkrát, podpis má totiž celkom pekný a hodil by sa aj na túto. Aby toho nebolo málo, mal som ho v balíčku hneď dvakrát.
Potešili aj ďalší Ujčík, Meluzín, Foutain a najmä Halofamer Scott Niedermayer.

Obrázek

A potom to prišlo

.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tretí balíček som otváral bez veľkých ilúzií, človek už vie čo čakať a o nejakých inzertoch nesníva..
Ale...
.
.
.
.
.
.
Jeden sa predsa len konal.
Ten inzert je karta, ktorú som už roky chcel. Pri prvom otváraní som ju videl z opačnej strany, ktorá je bez potlače a tak mi napadlo, že prvýkrát vidím v týchto starinkách kartónik.
Ale napokon to nebol kartón, ale....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Krásny Wayne :)

Obrázek


A radosť mi spravil aj Tkachuk :)

Takto nejak si predstavujem balíčky k sviatku - jednoducho nejaký ten hit.

Ďakujem za pozornosť *placnuti*
Organizátor KExpo - burzy hokejových kartičiek v Košiciach:
https://www.facebook.com/kexpokosice

Zbieram: Dominik Hašek (cca 1110 kariet), Andrej Sekera (92 - k 9. 11. 2023) a všetko čo ma zaujme :) Budem rád za akékoľvek ponuky do SZ.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů