Narozeninový break

Odpovědět
Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Narozeninový break

Příspěvek od Marek P »

"Dejte mi tohle, tohle, tohle a... ještě dvakrát támhle to!"
Tak takhle nějak asi proběhl nákup, který provedla moje manželka v jisté prodejně ve snaze opatřit mi dárek k padesátinám :D . Zajistila mi tak nejen milý důkaz své náklonosti, ale i zábavu na několik večerů.
1.jpg
Takže jako první jsem otevřel dvojici retail balíčků SeriesOne 2022-23. Kromě řadovek...
2.jpg
...se skrývala v každém jedna "plátěnka":
3.jpg
Výtěžnost tentokrát slabší, do sbírky přibylo pouze pět karet, čili těsně nad 31% :| . S tím se ale dalo počítat - logicky, jak se album základní řady zaplňuje, pravděpodobnost nových přírůstků klesá...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Re: Narozeninový break

Příspěvek od Marek P »

A jedeme dál! Včerejší večer přinesl rozbalení jednoho pytlíku Hobby SeriesOne 2021-22.

Řadovky potěšily přítomností dvou brankářů zastupujících mé oblíbenější týmy, stejně jako Charlieho Coylea, který tak definitivně potvrdil pozici nejčastěji vyskytujícího se hráče v mé sbírce :) :
1.jpg
Je tu vloženka - no a kdo nám to z ní vrhá svůj soustředěný pohled..? Samozřejmě hvězda nejhvězdovatější!
2.jpg
3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninový break

Příspěvek od Dampa17 »

Vše nej k narozeninám a moc se mi líbí tvůj elán a nadšení do rozbalování paklíků ... ať to vydrží a máš i šťastnou ruku na nějakou pěknou trefu :thumbup:

Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Re: Narozeninový break

Příspěvek od Marek P »

Díky za přání i podporu *placnuti* ! Zatím mě to opravdu baví a to mám ještě ty nejlepší karty v rukávu (tety nerozbalené v šuplíku) :P !
---
Včera opět něco z aktuální sezóny - dvakrát Retail MVP 2022-23. V prvním jeden Rookie a jeden Ledový bojovník:
1.jpg
Ve druhém opět Ice Battles (tentokrát zaplesalo srdce patriota)...
2.jpg
... a nakonec jeden pozlacený Zlatý rytíř:
3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Re: Narozeninový break

Příspěvek od Marek P »

Poslední z narozeninových balíčků: Fatpack O-Pee-Chee 2021-22. Jak už jsem psal v jiném vláknu, původně jsem chtěl tuhle sérii ignorovat, ale jak se říká, darovaným kartám na grafiku nekoukej...
1.jpg
Takže na řadovkách pár zajímavých jmen. Nechybí český zástupce - to je zajímavé, mám pocit, že jsem snad nerozbalil pack, ve kterém by nebyl Martin Nečas :P !
2.jpg
A tady nějaké to ozvláštnění: nováčci, jeden do modra, nějaké Retro a samozřejmě On, tentokrát jako vzpomínka na 500. bod:
3.jpg

Přiznám se, že tenhle žvýkačkový styl mi napoprvé moc nesedl, ale shodou okolností se ke mě tyhle karty dostávají tak nějak samy... Asi jim dám šanci :P
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů