CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Tie »

pavelbart píše:
ned 31. říj 2021 12:49:18
Tome, zhostil si se role moderátora fakt skvěle. Vůbec jsem nevěděl, že tam tuto pozici budeš mít!
Takže pro mě příjemné překvapení.
Moc díky, Pavle. Lukáš nabyl dojmu, že bych se na to hodil, a já jsem byl moc rád za tu příležitost. Užil jsem si to ohromně, i přes neskrývanou nerzvozitu, - ať jsem zrovna mluvil s Peterem Pucherem, polským výrobcem karet, sběrateli nebo Dominikem Holcem. Vlastní mi pak bylo pokladání otázek, či spíš nahazování témat, pro pana Golonku. Tam jsem se cítil jako ryba ve vodě.

A bavilo mě i strašit s mikrofonem introverty :D Viď, Jarosenko? :D

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od DaveBrownsound »

Navážu na DzEjDyho, burza byla moc fajn, a co bylo nejlepší, vidět a pokecat s lidmi z fóra, ale i s ostatními kamarády a známými, co už na forum nechodí a nebo na něm nikdy nerbyli :-) Rád jsem osobně poznal nové tváře, hlavně DzEjDyho, kterého znám z fóra od počátku, co na něm jsem, ale až na Expu jsme se poznali osobně, a taky jsem rád, že jsem měl šanci pořádně se víc seznámit a pokecat s Jarošenkem a Biancem. Dampovi ještě jednou moc děkuju za dodávku chybějících samolepek. Z burzy mám i společnou fotku velikánů tohoto fóra, tak snad nevadí, že jí zveřejním.

Obrázek

Nahoře zleva:
Buri 26, moje maličkost, Tie, Bianco (Zikmund), Dampa
Dole zleva:
Jarošenko, DzEjDy (Jan Hus)

Nějak nám vypadl HogoFogo (asi zrovna kroužil po kartách), ale lidí z fora tam bylo určitě víc. Aspoň chvilku jsem pokecal s Pavlem (Btw. trochu jsme to zamluvili, ale z toho Kanea asi nic nebude? *rfl* ), viděl jsem Diega a Pimpase (chtěl jsem taky poznat osobně, ale nevyšlo to, tak snad příště)... A určitě jsem na další jména zapomněl...
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od HogoFogo »

Správně, HogoFogo brousil po kartách a podpisech pro své kamarády, takže záslužná činnost *mrk* která mě snad omlouvá. Také děkuji všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na konání super akce, člověk úplně přestane vnímat čas, jak ho to vtáhne všechno :thumbup:

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Bianconero »

Expo famózní. Díky všem, od pořadatelů, přes vystavovatele, návštěvníky až po super hosty. Už teď se těším na další ročník a doufám, že tradice se udrží v Pardubicích.

S klukama jsme se skvěle bavili u stolku Uphona, založili jsme tam základní tábor :D Tomovi a Vláďovi jsme odbalili hromadu repre boxů, spousta srandy, vtipů, ale i vážnější konverzace. Bylo super zase vidět známé tváře. Tak snad zase za rok. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Tie »

Bianco, bylo to super tě zase vidět a u mě vyhráváš cenu pro nejnadšenějšího návštěvníka :D Jak si jásal z Musila, tak o tom má fanouškovství a sběratelství bejt! Přeju ti tu jedna jedničku' A díky, že si byl First Responder :D

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Buri 26 »

Ahoj, po delší době parádní akce :thumbup: Jsem rád, že jsem se mohl osobně seznámit se zdejšími členy a legendami fóra.
Bylo mi potěšením sdílet příjemný den se super lidmi, kteří mají stejný koníček jako já. Budu se těšit zase někdy třeba na EXPU...
Jo a BavteSeKartami čau... :thumbup:

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Bianconero »

Tie píše:
pát 05. lis 2021 21:57:11
Bianco, bylo to super tě zase vidět a u mě vyhráváš cenu pro nejnadšenějšího návštěvníka :D Jak si jásal z Musila, tak o tom má fanouškovství a sběratelství bejt! Přeju ti tu jedna jedničku' A díky, že si byl First Responder :D
Moc děkuju, Tome. :D Tohle jsou přesně ty momenty, kdy se člověk cítí zase jako malej kluk. :D Rozhovor super, zejména díky dobře položeným otázkám. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Slausek »

Snad se ma-me nebude zlobit, že sem nahrávám jednu jeho fotku, nicméně se chci zeptat, jestli by náhodou někdo neměl kontakt na sběratele, který měl velký stůl u trestných. Myslím, že vedle byli z Kartičkárny. Byl to první stůl zleva, u kterého byly pověšeny dresy. Pán tam měl několik alb převážně s českými kartami. Pár jsem jich na Expu bral a rád bych ještě nějaké dokoupil. Budu rád za jakékoliv info.

Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od zbynekf7 »

Máš štěstí, na téhle fotce na rozdíl od jiných nejsem, takže se nezlobím *rfl*

A máš smůlu, protože tento skvělý stůl skrýval mnoho zajímavých věcí za ještě zajímavější ceny, takže jenom kolega odtud po trojím projití odcházel obtěžkán tak, že se mu o tom ani nesnilo. Pochybuji, že by tam něco zbylo :D

A na konec vážně, zajímá mě v podstatě totéž co Tebe *myslim* *mrk*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
Traffa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř 14. lis 2018 11:38:42
Bydliště: Trebišov

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Traffa »

Ahojte kamosi zberatelia z CR...

chcem sa opytat uvazujem ze by som prisiel do Pardubic az z poza Kosic ale chcem vediet ci je tam sanca ze u vas najden nejake karty Laca Nagya ... nakolko je to moja hlavna zbierka a tu na SK uz to trosku stagnuje lebo uz vsetko co sa objavi mam ale pritom co viem este stale mi dost chyba...

Pytam sa ja viem ze nemate uplny prehlad ale ci je tam sanca ze tam mozem nieco najst... a ak nie aspon pre tu atmosferu / hosti a hlavne pivo sa oplati prist *lgh* .

Dakujem
Zbieram karty Ladislava Nagya + HC Košice + karty košických legiend + legendy ČSR

Uživatelský avatar
Libas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon 07. úno 2022 16:25:59

Re: CZECH EXPO - Pardubice 30.10. 2021

Příspěvek od Libas »

Za týden je Expo 2022 a nikde nevidím nový příspěvek. Celorepuliková megaakce si to určitě zaslouží. *nevim*
Sbírám inserty, gólmany a Čechy z týmů Chicago, Colorado a NY Rangers

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů