burza Znojmo

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Na podpisovou akci je znám ještě někdo z hokejových borců , co se tam objeví ( krom J.J a vorase, co uz bylo zmíněno ) ?

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Lukyn55 »

zatím zveřejnili Jágra, Voráčka, Frolíka, Pavelce a Bičánka ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od klajda »

Lukyn55 píše:zatím zveřejnili Jágra, Voráčka, Frolíka, Pavelce a Bičánka ..
Nebyl tam i Pasta?
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Teda už vidím jak se Jaromír podepisuje na autogramiádě :)

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od klajda »

Spíš jedna technická, autogramiáda má být od 2 na Freeportu po burze a také od 3 u stadiónu. Složení bude stejné nebo na každé autogramiádě bude někdo jiný?
Obrázek

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1367
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: burza Znojmo

Příspěvek od jarse »

Klajda -
Tohle jsem našel na internetu:

"PROGRAM ČTVRTEČNÍHO DNE

Autogramiády budou obsazovány hráči podle jejich příjezdů do Znojma. Z uvedeného důvodu nebudeme uvádět jednotlivá jména na danou autogramiádu.
UPDATE: soupisky během středy zveřejníme. Vstupenka do fanzóny nebude potřeba."
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od klajda »

ok, díky :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1367
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: burza Znojmo

Příspěvek od jarse »

Nejnovější info ohledně autograamiády na FREEPORTU po burze karet ...... bez záruky ..... kopírováno z internetu ..... :

"A je to venku! Známe hvězdnou sestavu hokejových ikon, které přislíbily svoji účast na autogramiádě na Freeportu 25.7. od 14:00! Dobrá společnost, co myslíte? Pokud nedojde k nepředvídatelným událostem, věříme, že hráči nastoupí v plné sestavě: Mrázek, Voráček, Průcha, Pavelec, Gudas, Frolík, Jágr, Bičánek, Havlát ......"

Snad vám zúčastněným to vyjde a užijete si to (burzu i autogramiádu) ..... :thumbup:
Já jsem doma v klidovém řežimu po prodělané operaci ..... :thumbdown:
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

spalekmichal
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: úte 22. pro 2015 12:21:13

Re: burza Znojmo

Příspěvek od spalekmichal »

Celá ta organizace té akce je zmatená, tak snad to bude zítra dobré a třeba se i někdo podepíše. Jedeme už na desátou na burzu, tak snad to bude fajn a nebude to burza o deseti lidech.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od klajda »

Tak po burze a autogramiádě bych sem hodil mých pár poznatků z akce.

Burza: Za mě trošičku zklamání, čekal jsem víc vystavovatelů, kluky z ACC či Hokej-karty tam byli, dokonce i Tom s bankovkami, ale kromě polských karet a dalších asi 5 vystavovatelů nikdo. K tomu promu a počtu lidí nic moc, nevím jestli lidi nechtěli přijet nebo organizátor neposkytl více prostoru, ale radost mi udělaly hned 3 karty do sbírky Francouze, takže po karetní stránce jsem spokojen.

Autogramiáda: Totální katastrofa. Toto by to vcelku vystihlo. Fronta na autogramiádu od 14 hod se začala tvořit už po půl 12. Nenechal jsem nic náhodě a ty 2 hodiny+ si vystal. Během toho jsem od moderátora slyšel tak 500x slovo Freeport a hlásil sestavu. Na autogramiádě jich ovšem bylo jen 8 z 10. Vepředu 6 a vzadu z druhé strany, úplně odstrceni Průcha s Tlustým, kam ani moc lidí nešlo. Každopádně, nechat vytvořit frontu tak 600 lidí, my byli tak 60. v řadě, a pak nechat lidi predbihat, hádat se tam atd... No autogramiáda začala v 14:17 a my, co jsme byli původně 60., jsme odešli až ve 14:56. Pozor, ve 3 se zahlasil konec akce a nazdar. 500 lidí stalo i dvě hodiny pro nic, dokonce i venku v tomhle vedru. Musím ale říct, že až na protivnyho Jágra všichni úplně super, hlavně Voras, I když na všechny svítilo slunce, když je všechny posadili pod jediný okno co tam bylo. Třešničkou na dortu bylo předání šeku od ředitele toho luxusního obchoďáku Vorasovi ve výši neuvěřitelných 10 tisíc. Bizar a tragédie. Na to, jak na rozdíl od Znojmo hraje hokejem měl Freeport super promo, organizace katastrofa. No nic, teď jedem na zápas, to snad bude super!
Obrázek

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Tony Lapacka »

S burzou jsem byl spokojený, "na Znojmo dobrý".

Co se týče autogramiády, by to trochu úlet, když jsem viděl tu frontu, vzpomněl jsem si na podobnou akci v Uh. Hradišti, před lety... prostě stars mají nabitý program a víc než hodinku tam "trčet" nebudou ... to bylo celkem jasné, že se podepíší jen pár lidem...

Jinak samozřejmě lituju ty nadšence, co tam možná jeli jen kvůli tomu, postáli si ve frontě a pak jeli zas dom... Příště každému doporučuju si radši rovnou někde sehnat orig. podepsanou kartičku někde na shopu a užít si burzu a potom ten slíbený přátelák na stadionu...
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: burza Znojmo

Příspěvek od superman66 »

No toho jsem se trošku obával, že ta autogramiáda bude vypadat takto. Když šli uplně první informace, vypadalo to, že bude prostě burza a v rámci ní (přímo na ní) autogramiáda. Když z toho posléze vypadlo, že autogramiáda bude v obchodáku můj zájem navzdory zvučným jménům upadl na minimum. Několikrát jsem to zažil v Praze, když byla autogramiáda třeba Lva, Sparty nebo týmu Nagana.. ty kluby se ještě dají, ale jak se tam objeví jména jako Hašek, Jágr a prostě kluci z nároďáku, tak je to katastrofa. Na repre co jsem jednou šel se přesně vytvořila fronta x hodin dopředu.. a kdo přišel nějak normálně, už prakticky neměl šanci. Navíc z hodinové autogramiády se tam 15 minut vykecával nějakej týpek od sponzorů co nikoho nezajímal a místo aby se už podepisovalo tam něco losovali... takže hráči reálně podepisovali tak možná 30-40 minut a pak už je zase hnali pryč.. Dostalo se tak na třetinu té fronty co tam byla.. fakt hrůza a myslím, že takto to nebaví ani hráče. Tuhle jsem nezažil, nechci to soudit.. ale jak jsem slyšel Freeport tak to byl pro mě v podstatě konec úvah zda si brát den dovolený....
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od klajda »

superman66 píše:Navíc z hodinové autogramiády se tam 15 minut vykecával nějakej týpek od sponzorů co nikoho nezajímal a místo aby se už podepisovalo tam něco losovali... takže hráči reálně podepisovali tak možná 30-40 minut a pak už je zase hnali pryč.. Dostalo se tak na třetinu té fronty co tam byla.. fakt hrůza a myslím, že takto to nebaví ani hráče...
Naprosto přesný. Nejdříve (ve 14:17) ředitel freeportu přivítal starostu Znojma, který měl taky proslov) a pak vyhlašoval výherce soutěží na fb a následně předal ten šek. Pak konečně šli první pro podpis na vyhraný dres ti výherci, poté invalidé a pak se pustil zbytek.

Bičánek, Pavelec, Havlát, Jágr, Frolík, Voráček, Tlustý a Průcha. Tohle byla sestava na autogramiádě, bohužel šli skoro všichni na Jágra. Každý podepisoval karty předem, aby je lidí mohli brát rovnou. Každý se fotil a podepsal i více karet, jen Jágr nic, 1 podpis a jdi. Překvapilo mě, že i Voráček tam měl už asi 50 podepsanych karet na stole. Dokonce se zvedl a šel podepisovat dresy lidem kolem, protože i k němu moc lidí nešlo. Co pak ti kluci Tlustý s Průchou, co byli z druhé strany té plachty, tam už moc lidí ani nešlo. Petr měl dost velkou radost, když jsem se zeptal na podpis na moji kartu, když většina maximálně sebrala beze slova podepsanou kartu z hromadky a šli pryč. Tady ta akce opravdu nebavila nikoho...
Obrázek

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1367
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: burza Znojmo

Příspěvek od jarse »

Tak podle telefonátů účastníka přímo z místa konání a reakcí přímých účastníků akce zde na fóru ani nakonec nemusím nějak extra litovat, že se válím po operaci doma. Snad jen neúčast na burze a nepokec s lidima mi chybí, ale jak se znám, tak bych určitě patřil mezi ty, na které se při autogramiádě nedostalo .....
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Byl jsem tam a můžu jenom potvrdit . Naštestí sme jeli vysloveně na hokej a další bylo jenom bonus .
Autogramiada to bylo peklo , stat tam uz od 11.30 s cca 150 lidmi predemnou , na rade tak v 15.50 h.
Vetsina kluku byla ochotna se i vyfotit i podepsat i vice karet az na jednoho , Voras pozitivní, vysmatý jak lečo ,
Jagr skoda slov , byt sberatel Jagra ( nastesti nejsem ) tak ty karty hodím do kotla .

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Tony Lapacka »

Zajímavé zprávy o tom Jardovi... jestli on to neměl postavené na Plekancovi tu příští sezonu a najednou to Pleky podepíše Kometě ... :-) Malér pro Kladno jak hrom.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4347
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Maurice Richard »

Tady tyhle akce nemají tradici.....neumí se organizovat. V zámoří by se takový přístup hráčů netoleroval. Nebo kde je chyba? Organizátoři nalákají na jména a pak tam někteří nejsou....Hejduk, Hemský, Vokoun....zase, nemůžete si stěžovat, že dostanete jen jeden podpis...vždyť za vámi je řada dalších zájemců.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Maniak Zed
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: úte 11. říj 2016 19:56:27

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Maniak Zed »

A ja bych to nevidel zas tak negativne. Ti borci co podepisovali na to dostali hodinu. To ze je organizator neschopnej, za to oni nemuzou. A za druhe, nebudte zase tak zhejckany. Jestli tak touzim po podpisu nebo selficku, tak pro to neco udelam nebo obetuju a neco trochu vydrzim. A kdyz na me nedojde rada, tak muzu nadavat jen sam sobe, ze jsem si tam nestoupnul driv.
Uz jen videt tyhle hrace pohromade je zazitek a videt je pospolu hrat hokej taky super.
Jinak burza jako takova podle me docela ok. Na to ze to byl ctvrtek dopoledne, tak bych rekl jeste nad ocekavani.
Mozna to jsem jen ja, ze si beru jen pozitiva a negativni hazu za hlavu. Jsem rad za to co od zivota dostanu a neremcam jak parchant, ze toho bylo malo. Nereste malichernosti a uzivejte zivota
Facebook: https://www.facebook.com/burza.brno.gbm/
Rezervace stolu pro burzu Brno: https://gbm.reenio.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: burza Znojmo

Příspěvek od pavelbart »

Je to tak.
Navíc, když se někde objeví Jágr, jde v podstatě o hysterii. Kdyby tam nebyl, myslím, že tam bude 20% lidí.
Holt tady byla poptávka rozhodně větší, než mohla být nabídka... ale pořadatel jasně definoval, jak to bude - od 14:00 do 15:00 autogramiáda. Pak přesun na hokej - nebo se pletu?
Co bylo super, na akci bylo hodně malých dětí.
Já osobně to vnímám pozitivně. Upřímně jsem nečekal, že by tam bylo tak málo lidí, že bych si třeba odběhl od stolu a nechal se vyfotit s jardou. Ale upřímně říkám, že mě ta masa lidí hodně překvapila. Až při takových akcích si uvědomíte, jaký pojem je dnes Jarda Jágr.
Osobně jsem byl rád, že jsme pokecali s kluky z Absolutu, trochu s Uphonem, s Lukynem a spoustou dalších lidí lidí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Maniak Zed
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: úte 11. říj 2016 19:56:27

Re: burza Znojmo

Příspěvek od Maniak Zed »

Jeste neco malo k hokeji. Na stadionu organizace temer nebyla treba, lidi byli slusni a ukazneni, fandilo se vsem a atmosfera perfektni. Uzil jsem si hodne Nedveda, to je proste pan hrac, neskutecnej prehled. Co me tam zarazilo bylo, jak si nektery stezovali jako co ze je to za hokej, ze nehrajou poradne a podobne. To jsem musel kroutit hlavou, vsak ti borci si jdou zahrat hezkej prijemnej technickej hokej a ne ze tam budou palit pres hrace aby nekoho zranili a nebo ze tam Gudas zramuje pulku souperu. Takova perlicka na zaver - prede mnou sedela holcina, sluchatka v usich a celou dobu cucela na mobilu na film. Tomu jsem nejak moc neporozumnel :wtf: :)
Facebook: https://www.facebook.com/burza.brno.gbm/
Rezervace stolu pro burzu Brno: https://gbm.reenio.cz
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti