SPX 22 / 23 , Credentials a další Allure

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2024.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

SPX 22 / 23 , Credentials a další Allure

Příspěvek od SugarRay »

Vzal jsem boxy z akce na Hokej-karty , vyloženě kvůli tomu že ty slevy byli fakt výrazný oproti původnim cenám těch boxů a nic moc jsem od toho nečekal , ale musim říct že z toho breaku jsem tentokrát opravdu nadšenej . Poslední roky už dávám přednost českym kartám před NHL od UD , ale těm dám Upper Decku asi zase větší šanci .

Credentials 21 - 22 dva boxy plus jeden balíček navíc .

Za 1800,- kč box jsem do toho šel za tu původní cenu se mi to zdá drahý , hodně se mi líbí u týhle série karty Debut ticket access , kvůli těm jsem do toho šel , pak Rookie Arrivals super karty .
Je tam jedna base paralel na box měl jsem Paciorettyho / 199 a hlavně Fleuryho / 25 z toho jsem nadšenej jakožto milovník paralelek a jedna z nej karet toho breaku pro mě .V jednom balíčku byla dvakrát karta Debut ticket acces / 99 Hatakky , na Jeníka mám štěstí , další jeho super karta co jsem vytáhnul .Acetate verze těch Debut tiketů jsou taky parádní .A nakonec dva inserty co jsem vůbec nečekal a hodně příjemně překvapili , jeden byl Colorful Characters Drew Doughty a Pro Visions A.Vasilevskiy super karty , taky hodně potěšili - na závěr musim říct že Credentials docela příjemně překvapili , ale za plnou cenu bych do dalšího boxu nešel ani náhodou , ale neni to tak špatná série jak se obecně tvrdí , mě se ty karty hodně líbí .


Obrázek14 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek10 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek9 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek13 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek12 by Adam Beránek, on Flickr

Obrázek11 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek8 by Adam Beránek, on Flickr
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zkusil jsem taky zase další Allure to je jedna z mých nejoblíbenějších sérií současnosti , jedna 21 / 22 a jeden box 22 / 23 a zase nezklamali .


Allure 21 - 22 box zase se povedl další full color rainbow podpis tentokrát Jesse Ylonen za mě super , ale všimnul jsem si že pokud je v boxu tahle podpisovka tak už tam neni limitovaná paralelka , protože jinak má být garantovaná / 99 a níž limit karta . Další super karta Raymond RC Orange Slice , parádní rainbow karty a inserty . Kole Lind je / 299 Green / Blue .

Obrázek2 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek1 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek3 by Adam Beránek, on Flickr
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ALLURE 22 / 23

Gold Glitter bomb Kaprizov a Pearson jsou / 199 BTW nádherný karty na živo .Povedl se RC podpis a kupa Rainbow karet , Rossi na Runways , naporstá spokojenost s boxem .

Obrázek7 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek6 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek5 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek4 by Adam Beránek, on Flickr
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPX 22 / 23 DVA BOXY
Za mě designově naprostá špička od UD , každá řadovka je nádherná , každej insert skvěle provedenej , designově / materiálově . BLACK jsou taky překrásný , chtěl jsem původně vzít 4 boxy , ale pak jsem vzal jenom dva a teď toho docela lituju . Nejvíc potěšil ten Filip Král limit / 50 nádherná karta na živo , pak samozřejmě Stuzle , FX Radiance jsou překrásný a nesmim zapomenout na ty retro SPX karty na který je Gibson taky moc krásný karty , v podstatě tam neni slabý místo v týhle sérii za mě 10 / 10 a to jsem u Upper Decku ještě nikdy nedal :angel:
Obrázek15 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek16 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek17 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2024“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host