3x Narodeninový box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2023.
Odpovědět
werticalx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. pro 2023 13:52:48

3x Narodeninový box

Příspěvek od werticalx »

Ahojte,

ako naozaj čerstvý zberateľ a zároveň tridsiatnik som si spísal narodeninový zoznam, kde som dal (okrem iného) obrovské kvantum rôznych boxov hokejových kariet a dúfal, že mi z toho niekto niečo aj vyberie.

Pošťastilo sa a dostal som 3 boxy, konkrétne:
  • 2020-21 Upper Deck Extended Series Hockey Blaster Box
  • 2022-23 Upper Deck Artifacts Hockey Retail Box
  • 2022-23 Upper Deck SP Authentic Hockey Hobby Box
Príjemným paradoxom bolo, že som všetky tieto série chcel z úplne iných dôvodov a s úplne inými očakávaniami, takže som v podstate ani v jednom nelovil toho istého hráča resp. tie isté typy kariet.

Na úvod by som začal sklamaním. Retail sériu 22-23 Artifacts som si za posledné cca 3 mesiace doprial niekoľkokrát (po 2-3 balíčky) pri návšteve rôznych obchodných domov a z celkového počtu zhruba 10 až 15 balíčkov som dokopy vytiahol 3 inserty - Spence RC /65, Teravainen jersey a redemption na RC Simona Holmstroma /999. Naivne som si tak myslel, že pri počte 24 balíčkov v boxe by som mohol vytiahnuť tak 5-6 insertov... skončil som s dvoma :wtf: Potešila aspoň, hoci len radová karta Zegrasa, ktorú som ešte nemal. Jones je limit /65, dosť zle je to tam vidieť.

Obrázek

Séria 20-21 Extended ma zaujala hlavne insertami Ultimate Victory, ktoré sú nadizajnované podľa 99-00 Victory kariet a tie patria medzi 3-4 série, ktoré mám ešte z detstva zafixované ako tie najzaujímavejšie. Som rád, že padol aspoň jeden kus a k tomu ešte pre mňa osobne jedno z tých zaujímavejších mien.

Obrázek

Posledným a určite najzaujímavejším boxom bola séria 22-23 SP Authentic Hockey Hobby, kde ma najviac lákali práve hráči z mojich plánovaných zbierok - Regenda, Zegras, Ehlers. Prvý menovaný padol na SP Top rookies, Ehlers a Zegras len na radových kartách. Momentálne som ale ešte v štádiu, že ma teší každá jedna karta s týmito troma menami bez ohľadu na hodnotu/vzácnosť karty. Okrem toho sa tam našlo pár (snáď) zaujímavých kúskov ako Beniers FW či Kent Johnson FW Auto /199.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Okrem samotného Regendu som otvorený výmene všetkých kariet ak by mal náhodou niekto záujem.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host