Chance Liga , Gamers a hodně Records

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od SugarRay »

Goal Cards dokázali neuvěřitelnou věc a povýšili Jsy karty na nejžádanější karty v sérii hokejových karet , minimálně u těch Blasterů určitě , já kupoval ten case kvůli těmhle kartám . Opravdu si s nima dokážou vyhrát , ty karty jsou navíc moc pěkně udělaný designově , k tomu velkej výřez na ten dres a většinou zajímavej kousek jsy nebo zajímavá barevná kombinace , málokdy tam je jednobarevnej kousek jak to umí UD s NHL i v těch svých nejdražších sériích . I v blasterech spousta paralel karet i podpisů , legendy , set golmanů Chance ligy , Stars a pak ty karty z rozlučky Tomica - Bednář .
Moc se mi líbí celá ta série Chance ligy z minulý sezony a líbí se mi jak to Goal Cards dělají , poměr cena / výkon taky parádní . Za mě je tohle 10 / 10 a vždycky raději podpořím tohle než UD a jejich předražený nablýskaný nic co dávají do boxů . Co se ale podle mě musí změnit je to že na těch kartách budou hlavně zazeniťáci který notabene mají spoustu karet už z ELH , víc bych tam chtěl aktuální mladší hvězdy jako je Přemysl Svoboda atd.


Obrázek1 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek2 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek3 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek4 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek5 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek6 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek7 by Ladislav Suchy, on Flickr


4 boxy Gamers , moc pěkný podpisy jsem chytil , Ujčík je / 5 , i ty platy se povedly na jména , určitě bych ještě zkusil nějaký boxy , když budou peníze .

Obrázek8 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek9 by Ladislav Suchy, on Flickr


A Records , měl jsem dva casy z Hooker karty ty byli výborný , hlavně ten case kde byli podpisy Čechmánek, Čajánek , Šlégr , Burger , Hrubec takhle by to mělo být vyvážený , bylo by to super , bohužel já měl pak v těch dalších buď to že se hráči opakovali nebo kluby se opakovaly , jeden case kde bylo ze 6ti podpisů 4 x Sparta *zurim* , nebo ty bílí memorabílie o ničem , slabí podpisy , ale tohle mi z těch kejsů z hokej-karty vykompezovaly ty dvě 1 of 1 karty , Kováře a Čalouna , celkově ty řadovky mi přijdou jak nějaký umělecký dílo jenom zarámovat . Nádherný karty v jakýkoliv kombinaci nebo paralel verzi . Designově je to prostě nádhera všechny ty karty , ty karty kde dominuje ta číslovka jsou o něco slabší , ale zase jsou na nich moc pěkný ty podpisy .Dál ve čtyrech kejsech jsem neměl ani jednu tu podepsanou memorabilii čímž se dostáváme k tomu checklistu kde plno podepsaných karet oproti tomu seznamu zveřejněnýmu při předprodeji přímo na FB stránkách LC chybí , já to bral právě na základě tohoto checklistu . No přes všechno tohle je pro mě osobně asi nejhezčí , nejlepší série českých karet co u nás kdy vyšla .10 / 10 to jinak ani nejde . Je to nádhera a pokud se povede vydat ten update a naplnit ten původní checklist se všema těma podpisovkama tak to bude těžko někdy k překonání tahle série i kvůli tomu že mapuje celou tu historii samostatný český ligy 90tky , začátek milénia , všechny ty legendy , rekordy :angel: , momenty ze zlatý éry ELH i čekýho hokeje v takovýhle krásný formě jak to umí jenom Legendary Cards / OFS dříve .

Obrázek10 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek11 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek12 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek13 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek14 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek15 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek16 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek17 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek18 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek19 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek20 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek21 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek22 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek23 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek24 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek25 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek26 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek27 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek28 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek29 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek30 by Ladislav Suchy, on Flickr



Závěrem chci ještě říct že na jednu stranu jsem rád že v Records nejsou ty podpisovky Jágra , díky tomu zbyde taky něco na ty normální lidi podívejte se na ELH od SportZoo ve druhý sérii byli podpisy Jágra , všechno je to vyprodaný , chtěl jsem ještě jeden case tý druhý série ale mám smůlu je tam Jágr , první série se dá ještě koupit normálně . Co bych si moc přál v tom updatu jestli se to povede tak podpisy Červenky ty mi obecně chybí v sériích od OFS / Legendary Cards , MK je mají , Jirku Dopitu , Richarda Krále , Martina Procházku , Vladimíra Růžičku st. , Radka Bělohlava etc. tyhle hráče z 90ték mít na těhle kartách , Haška s Jágrem máme v NHL ty kdyby tam nebyli hojno se stane a spekulanti utřou nos . Dál je pravda že SportZoo to válcuje neskutečně tim designem a množstvim podpisů co dokážou vydat v těch sériích hard signed bez keců , bez redemption , za tohle klobouk dolu , ale tyhle karty s patinou s patosem s puncem hokejový kvality lidí co tomu rozumí a mají k tomu vztah dokáže vydat jenom OFS / LC to je prostě marný touhle sérií to zase dokázali za toto vám děkuju za tuhle sérii , za Besty , Icebook , Final Series , za to jak moc jste dokázali zlepšit Extraligu . Pokud tohle má být poslední série hokeje od LC a obecně pod panem Hrbkem tak je to rozloučení s grácií a na vrcholu . Největšim překvapenim sezony 22 / 23 je pak pro mě Goal Cards jejich karty Chance ligy jako první sezona a takhle to zabili ?!? :shock:
respekt , děláte to hodně dobře , možná by jste mohli udělat někdy seminář pro ty diletanty z Upper Decku o tom jak se dělá série hokejových karet pro fanoušky , že jde udělat to že každej box bude sběratelsky hodnotnej že to jde když se chce, že jde dělat pěkný karty i s nízkym rozpočtem , i s omezenýma možnostma dělat velký množství podpisovek atd. Jsem hodně zvědavej na příští sezonu , jestli to takhle půjde dál máme se na co těšit
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od Maurice Richard »

Parádní představení... *gc* *gc* *gc* ! Díky.
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 132
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od Martin_CZ »

*gc* Hodně dobré! *gc*

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od Netorack »

Super break, díky za fotky i za povídání.

Chance liga karty jsou opravdu moc pěkné, povedly se. Dost mě zaujalo na fotkách, jak ty dresy bez reklam jsou prostě daleko hezčí, zvlášť ve srovnání s některými těmi plakátovacími plochami z extraligy.

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od pf2000 »

Mám poznámku k poslední sérii legendary cards. Nebudu hodnotit nápad, provedení ani kvalitu karet, ale plnění a to je za mě průšvih jako mrak. Vycházím z vlastní zkušenosti. Viděl jsem spousty brejků a zaměřil se na Vsetín a Zlín, který sbírám. V prvních brejcích bylo karet těchto týmů v casech mraky. V posledních prakticky nic. Sám jsem vzal třikrát pozici casu Zlín + Vsetín a dohromady jedna jediná base karta *bang*
Je zjevné, že při snaze stihnout termín vydání, nacpal výrobce do prvních casů, co měl zrovna po ruce a když plnil další casy, dával z výroby další karty. Hodně se kritizuje plnění UD, ale tohle je ještě větší úlet. Je zjevné, že tahle série je šitá horkou jehlou a je to promarněné šance. Tolik karet z checklistu, které chybí, to je světový rekord *zurim*
Řeknu to natvrdo, raději nijak, než takhle a ačkoliv mám doma hodně pěkných karet z dřívější produkce OFS, jsem rád, že si dají od extraligy pohov. I sportzoo má svoje mouchy, ale proti legendary cards jsou to drobnosti.
*thks*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od SugarRay »

Je to blbě namixovaný o tom žádná , já měl taky v jednom casu 6 podpisů a z toho 4x Sparta , ale neni nikde garantovaný že každá série je vhodná na group breaky , tady to bylo asi tak jak řikáš že co zrovna už měli hotový / podpesaný tak už balili a neni to dobře namixovaný týmy / hráči , v tomhle SprotZoo problém nemá , ale to už je každýho riziko když do toho GB jde , já bych do toho nešel ani náhodou to si radši koupim box nebo dva těch Records a nebudu hrát takovou loterii , tohle je vyloženě vaše blbost , já nejsem obecně fanda těch GB , naopak .
Dál proč to bylo vydaný takhle to už se ví , kvůli končící licenci k poslednímu červenci , hodnotit sérii celkově můžeš taky až potom updatu , teď to prostě museli vydat a až to bude komplet tak to bude taky jinej příběh .
Group breaky Upper Decku jsem zkusil sezonu 18 / 19 rookie sezona Thomase a Kyroua u Blues tři série Ice , Opc Platinum a ještě třetí to už si ani nepamatuju co to bylo , člověk si řekne mraky RC karet v podstatě nic jinýho tam ani neni a měl jsem samí base karty , pár insertů a jednu Gold paralel Kyrou / 50 ze tří casů UD , takže tohle je u mě totální průser , do toho už bych taky nikdy nešel , radši koupim jeden box než GB .
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 726
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od Tomas99 »

Karty jsou to moc pěkný. Bohužel mě mrzí akorát kam se karty dostali cenově. Jasný chápu když na to nemám tak ať si to nekupuju a nebrečim. Ale opravdu je "normální" aby byli 1/1 karty na shopech za 10000 (třeba Jaškin/Tabara, to někdo chce za tu cenu?) Hodí se modrá, červená a zelená paralelka za 500, 800, 1400 ...

Jo už na to nějak nemám a nezávidim. Jen je mi to líto že je to až tak moc o penězích. Já už musel karty teda dost omezit. Upřímně i tady to vidím. V měsíční poště bývalo vždy 10-15 stran za měsíc co komu přišlo. Teď sotva 2-3...
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Chance Liga , Gamers a hodně Records

Příspěvek od BrianLeetch »

Mně se na té sérii líbí jen memo+ podepsané karty a to spíše ty "řadovky/20",kde ten podpis vypadá moc hezky. Ty "base" v limitu 20,kde je číslo rekordu skoro přes celou kartu,jsou za mě naprosto hnusné.
A co se týká ceny,jak psal Tomas99-to bych vůbec neřešil. Když někdo tu danou kartu opravdu chce,tak si ji prostě koupí. Já si koupil na RHK jednu memo kartu Hrubce za xxx a jsem maximálně spokojený-. Na další memo už nemám love a ty ostatní nějak nepotřebuju nutně mít.
A ať se na mě nikdo nezlobí,ale Final series a YWB-YGTB byly za mě víc TOP!

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host