2022-23 Upper Deck Synergy Hockey Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

2022-23 Upper Deck Synergy Hockey Hobby Box

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

tak jsem se zase nechal nalákat a něco koupil, tentokrát box, ve kterým by byl člověk za řadovku šťastný, mě se vyhnula


taky mě nalákalo LC na box Čechmánka, stihnul jsem ho v předprodeji, prý za 2h prvních 100 boxů vykoupeno:

paralelka:
Obrázek

podpis:
Obrázek

memo:
Obrázek

řadovky jsem nefotil, na FB už jsem viděl, že je někdo prodává za 170kč, paralelka k dispozici, zbytek si nechávám
Jinak pěkný setík jsem zvědavý kdo půjde další na řadu


ještě jeden balíček sp legend:
Obrázek

podařil se podpis, pro mě jméno neznámé on toho taky moc nenahrál, co jsem dohledal tak měl nějaké zranění


a už synergy:

red paralel:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Chtěl jsem tu plechovou kartu, ta se nepovedla ale byl podpis. Inserty 2030 a Cranked Up velice povedený. Povedli se i dobrý jména na některých kartách. Já jsem s boxem spokojený.

Petr
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 2022-23 Upper Deck Synergy Hockey Hobby Box

Příspěvek od zbynekf7 »

Synergy jsou opravdu pěkné a Tobě se povedl prima box :)

No a SP Legends samozřejmě nezklamaly :thumbup: Také teď zkouším štěstí v balíčcích a je to prostě čistokrevná radost.
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2022-23 Upper Deck Synergy Hockey Hobby Box

Příspěvek od SugarRay »

Pěkný karty toho Čemana , jak tady Pavel psal že ještě nějaký boxy budou vystavovat , tak jsem to stejně nestihnul objednat , sondoval jsem to na hokej-karty , pořád nic pak jeden den ráno jsem je tam viděl ale jel jsem na ranní do práce tak jsem řikal objednam to večer až se vrátim a už tam nic nebylo , chtěl jsem blbý dva boxy pro sebe ale nepovedlo se .
Pak jsem viděl plno karet na eshopech a už mě to fakt nebaví , proč nám to děláte ?!? proč to nenecháte lidem ? normálnim sběratelum aby si to otevřeli ? Zase je to všechno vystavený na těch shopech za tisíce protože samozřejmě na tom chtějí vydělat , jste jak Vietnamci co najedou do kaufu na akce všechno vykoupí a obyčejnej člověk co se tam táhne přes celý město na toho už nic nezbyde . Tohle mě už neskutečně vytáčí . *bang*
Synergy pěkný , líbí se mi víc než ty 21 - 22 , taky bych si chtěl otevřít box , moc se mi líbí ty inserty Crancked Up , řadovky jsou moc pěkný , jediný co se mi líbilo víc z těch insertů 21 - 22 než v těch nových 22 - 23 tak jsou ty synegetics dous karty .Zase jako vždy musim dodat ta cena by mohla být nižší za ty boxy , ale takhle to prostě je teď ty ceny .
Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2022-23 Upper Deck Synergy Hockey Hobby Box

Příspěvek od elektrikar »

No byl jsem docela překvapenej že se to vyprodalo tak rychle, já měl štěstí že jsem to pochytil na FB kdy se to bude prodávat. Ale je pravda že než můj balík byl podán tak na FB a některých e-schopech bylo těch karet kvanta, docela se divím že se jim to vyplatí, no asi vyplatí jinak by to nedělali.

Jinak k cenám synergy, on je to asi 3nejlevněší hobby box po MVP a OPCH, i series jsou o několik stovek dražší, nic levného už mě nenapadá
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host