2x OPC Platinum 21 - 22 hobby Zklamání roku

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

2x OPC Platinum 21 - 22 hobby Zklamání roku

Příspěvek od SugarRay »

S vědomím toho že Upper Deck zlepšil kvalitu , plnění , koncept etc . u spousty sérii co vyšli řekněme v posledních 7 - 8 měsících jsem očekával že nový OPC Platinum pojedou na stejný vlně a že tam bude jasně vidět ta tendence tady z toho období kdy to vypadlo že v UD konečně začali reflektovat na tu zpětnou vazbu od sběratelů a že i tady se zlepší plnění neboli poměr cena / výkon . Tak jsem se zasmáli , Upper Deck už zase jede bomby .
V tomhle kontextu co jsem popsal jsem vůbec neváhal a v předprodeji objednal dva boxy a původně jsem chtěl tři .
Co mě zarazilo jako první když jsem zkouknul první breaky na YouTube tak to bylo to že jsou ty boxy monotématický co se týče těch paralel karet , vždycky jsou buď 3x Violet pixels , nebo 3 - 4 magma paralels , 2 x blue etc . Prostě není to namíchaný co si pamatuju tak u OPC Platinum 14 - 15 to tak bylo i v těch ročnících potom , byla tam třeba jedna modrá , jedna zlatá , jedna red a jedna violet pixels , bylo to namíchaný , tady tolik ne a to mi docela vadí . Viděl jsem break kde měl 3x Red paralel / 199 , pak v jednom boxu 3 - 4 magma etc .
Chtěl jsem jednu trochu níž limitovanou paralelku a byl bych naprosto spokojenej , bohužel zase žádná nebyla stejně jako když jsem otvíral ty 4 boxy Synergy někdy v únoru myslim .Vzhledem k tomu že koncept fyzických boxů už dimenzovali s ohledem na to že nový Platinum budou i na epacku zase bohužel , tak ta šance na tyhle paralelky bude zase proklatě nízká .
Zase když to srovnám s OPC Platinum 14 - 15 tak za tuhle cenu byl ten Jumbo box kde byli dvě podpisovky a spousta paralel karet , OPC Platinum je oproti tomu provar a neuvěřitelnej propad v tom ohledu cena / výkon . Být v těch 21 - 22 dvě podpisovky tak je to uplně jinej příběh , takhle za mě hodnocení 7 / 10 a pro mě osobně obrovský zklamání a Upper Deck mi zase rozfoukal nějaký moje vzdušný zámky . Jinak ale karty jsou to krásný , paralelní karty jsou nádherný , líbí se mi všechny druhy těch paralel . Ale ten box bych nikomu kupovat nedoporučil , právě jestli nejste jako já fanatici do paralelek , pro mě to je největší fetisch v kartách , takže ostatní co nejsou postižený jako já tak bych fakt doporučil se těm Platinumkám vyhnout obloukem , já jelikož jsem nepoučitelnej debil a ujetej na ty paralelky a zvlášť na ty Platinumky tak zkusim ještě nějaký boxy .


První box , byl hroznej na jména , to jsem si řikal jestli ten druhej bude ještě horší tak už NHL boxy otvírat nebudu a pojedu už jenom český boxy , ale řikal jsem si že to prostě už horší být nemůže a taky že nebylo , ten druhej box byl solidní .


Nějaký Rainbows paralel

Obrázekopc1 by Ladislav Suchy, on Flickr

Ty Retro a Sweet Selections se mi hodně líbí
Obrázekopc2 by Ladislav Suchy, on Flickr

Die Cuts a Sun Set jsou nádherný

Obrázekopc3 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázekopc4 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázekopc5 by Ladislav Suchy, on Flickr



Druhej box
Obrázekopc6 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázekopc7 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázekopc9 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázekopc10 by Ladislav Suchy, on Flickr


4 karty ze druhýho boxu který mě hodně potěšili , něco takovýho si člověk představuje že vytáhne když ty boxy kupuje ty podpepsaný Die Cut ty budou podle mě , teda nekoukal jsem na to , na ten poměr vkládání ale asi jedna na cese možná ani to ne a super jméno navíc pro mě , Robertson je Rainbow , Thomas Chabot Arcetic Freeze / 99 a Jake Guntzel Blue Rainbow / 199

Obrázekopc8 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 2x OPC Platinum 21 - 22 hobby Zklamání roku

Příspěvek od zbynekf7 »

Druhý podpis by tomu určitě slušel. Mě úplně dostalo, že někde je dokonce ten jediný podpis Update. S pestrostí limitovaných insertů také souhlas. Jinak je to takové, že Sunset se mi líbí bez palem více, Photo Driven zase o něco méně než minule a tak je to se vším. Freeze zase nezklamaly.

Každopádně gratulace ke druhému boxu ;)
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host