minibox: O Kapku lepší hokej

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

minibox: O Kapku lepší hokej

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

Sportzoo vydalo menší setík, tak jsem jeden ulovil

info:
Sběratelské kartičky hvězd Tipsport ELH na podporu dětských pacientů s poruchou krvetvorby. Balení obsahuje 18 základních a 1 podepsanou kartičku hvězd Tipsport ELH ve speciálních dresech. Projekt O Kapku lepší hokej je s námi v roce 2023 už počtvrté. V předešlých ročnících bylo díky skvělému zapojení klubů, organizací i fanoušků vybráno už přes 2 miliony korun na pomoc dětským pacientům s poruchami krvetvorby. Více informací najdete na webu okapkulepsihokej.cz.

Zakoupením této karty jste přispěli NF Kapka naděje. Děkujeme, že pomáháte!

Obrázek

Obrázek

base:
Obrázek

podpis:
Obrázek

Karty hezký, povrch je oproti klasický sérii matný, na podpisu jsem si přál jiná jména ale hodnotit produkt budu kladně.


No a v zásilce mě poslali kartu za jejich výměnou kartu z fortuna ligy, na jednu stranu radost že jí poslali, na druhý straně mě trochu urazilo že to poslali z objednávkou za mé zaplacené poštovné. Karta měla být podepsaná v repre pauze, takže 3 týdny zpět. Tak mě netvrďte že to nešlo poslat dřív *nevim*

limit /25 není moc vidět
Obrázek

Petr
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: minibox: O Kapku lepší hokej

Příspěvek od HogoFogo »

Ahoj Petře,
díky za brejk moc pěkných karet. Mám doma dvě řadovky, asi určitě víš který *rfl* a jsou hezké.

Můžu říct, že mi také předminulý týden přišla redemption karta Hanciho. Já za sebe jsem rád, že to vůbec nechali dopodepsat a hlavně, že to odeslali. Nějaké alternativy jako náhradu nebo tak něco bych nezkousl. Ale to jsem odbočil k fotbalu.

Díky ještě jednou :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host