Sportzoo - Slovenska Liga + 1x BOX CZE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Richter1189
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř 28. úno 2018 22:11:17
Bydliště: Mníchov

Sportzoo - Slovenska Liga + 1x BOX CZE

Příspěvek od Richter1189 »

Zdravim,

Kedze Ceska liga ma prednost, teraz vysla aj nasa liga. Siahol som po troch Hobby boxoch, jeden CASE Exclusive a jeden boxik Exclusive Vasej ligy.



Najprv hity s Hobby zo Slovenska

Plnenie prijemne, vela inzertov, paraleliek, pekne karty na dizajn Champions a ako malovane American Dream
Velmi dobra praca od SZ ked tam podavali do Jersey velmi pekne kusky Prime (Patch) vid Sykora.

Do zbierky iba Vano, ktory bol v provom baliku plus nejake inzertiky padli

Obrázek

Obrázek

Potom padol jeden boxik Ceskej ligy.
Bral som ho nech mam nieco do vymeny resp dufal, ze by som chytil Okuliara/Mccormacka. V kusku nadeje som chcel aspon JJ podpis, no ten nebol ale bolo nieco lepsie. Uz pri Plekancovi som bol spokojny.

Obrázek

Nakoniec CASE

Po otvoreni JJ, uz som myslel ze kaslem na to, stastie mam prec :loco1 No nakoniec tiez prisla bomba, sice sliepky ale lepsie ako Presov.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Hodnotenie 11/10, sice kazdy nadava na Sportzoo ale kvalita kariet ide hore. Krasne Patche, Jersey, UM. Skoda radoviek tento rok ten povrh sa mi nepaci ale inak OK! :beer

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportzoo - Slovenska Liga + 1x BOX CZE

Příspěvek od SugarRay »

Masakr , dvě 1 of 1 karty na jedný z nich Jágr to je neskutečná klika , mě se moc líbí ty karty Auto Patch Supreme a American Dream fakt parádní karty.
Obrázek

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportzoo - Slovenska Liga + 1x BOX CZE

Příspěvek od HogoFogo »

Přidávám se i já ke gratulaci. Jágr hodně přísnej *mrk*

Tady v Čechách po těch kartách všichni jdou a ty si ho suše vytáhneš na Slovensku *rfl* proč ne.

Nevím, jak je to reálně tam u Vás, ale Slovan by mohl mít spoustu sběratelů, beru to tedy podle fanouškovství ... třeba mě opravíš.

Díky za brejk slovenské ligy, karty vypadají hezky a některá jména jsou mi známá i z působení v extralize, ale už je to nějaký pátek.

Uživatelský avatar
Richter1189
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř 28. úno 2018 22:11:17
Bydliště: Mníchov

Re: Sportzoo - Slovenska Liga + 1x BOX CZE

Příspěvek od Richter1189 »

HogoFogo píše:
sob 08. dub 2023 23:58:06

Nevím, jak je to reálně tam u Vás, ale Slovan by mohl mít spoustu sběratelů, beru to tedy podle fanouškovství ... třeba mě opravíš.
Áno, Slovan zbiera veľa ľudí takže karta do výmeny dobrá, kedže ja zbieram Trenčín.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportzoo - Slovenska Liga + 1x BOX CZE

Příspěvek od HogoFogo »

Tak to máš ideální a můžeš získat nějakou pěknou petelici Trenčína a pochlubit se tady *mrk* hodně štěstí při výměnách.

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host