Signature Legends ve znamení Decagons

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Signature Legends ve znamení Decagons

Příspěvek od zbynekf7 »

Kdo sledoval mé adventní otevírání z minulého roku, muselo mu být jasné, že se nemohu vyhnout ani vydání další série s legendami. Jsem rád, že se nenaplnilo to, že stačilo tak málo a mohl jsem zůstat na suchu. Naštestí se mi něco uzmout podařilo. Začnu tedy prvním boxem, kterým jsem se pokusil dobře naladit na jeden GB, jehož výsledky představím, až mi z něj dorazí karty.

Začnu zlatými scripty, kde byl hned jeden Lemieux, ale mě neméně potěšil i Brisebois, kterého si dobře pamatuji, a samozřejmě ani Leach se v této konkurenci neztratil.

Obrázek Obrázek Obrázek

Když jsem viděl v setlistu Dominant Digits, říkal jsem si, že to bude asi ten insert, který z případných úvah spíše vynechám, většinou se mi tyto karty s obrázky dresů moc nelíbí. Když jsem viděl na nějaké ty rozbalovačky na videu, příliš jsem názor nezměnil. Když se mi to ovšem v pátek dostalo do rukou, je to zcela jiné. Karty působí moc hezky. A navíc v sestavě Kurri, Robitaille, Modano těžko hledat chybu.

Obrázek Obrázek Obrázek

Zajímavým nápadem bylo podle mě dát i do této série oblíbené Canvasky. Když se na nich objeví mladičký Yzerman, bojovník McKay a zajímavé záběry gólmanů Johnstona a Davidsona, je opět o zábavu postaráno.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

V boxu se objevila jedna slibovaná Profiles, na níž je Brodeur a jedna mimořádně honosně vypadající Life After Hockey, na níž je Mayers.

Obrázek Obrázek

No a pomalu jdeme do finále. Insert Decagons mě vzhledem velmi lákal a upřímně by mě velmi mrzelo, kdybych ho v boxu neměl, protože i takové jsem již viděl. Naštěstí se zadařilo hned dvakrát. Z časů dávno minulých skvělý brankář Hall, z časů mého mládí potom Zubrus.

Obrázek Obrázek

Druhým insertem o němž jsem si od začátku říkal, že bude určitě skvělý a opět se mi to naživo potvrdilo, je Evolve. Když se tam navíc podaří hráč, který prošel více kluby, je to paráda. A mě se i zde zadařila dávnější minulost i čas mého mládí, jmenovitě Phil Esposito a Keith Tkachuk.

Obrázek Obrázek

A přišel čas na podpisy. Mají být v boxu dva, někdy bývá jeden, někdy zase tři.
.
.
.
.
.
.
.
Co potkalo mě?
.
.
.
.
.
.
.
Nejprve připomínka 1997 a pěkné jméno Doug Weight. Samozřejmě se ta modrá na dané kartě dost ztrácí, ale naživo to rozhodně není tak zlé a navíc není nad to mít s hráčem něco odžito.

Obrázek

Kdo počítal,
.
.
.
.
.
tak ví,
.
.
.
.
.
že jsme teprve na 17 lepších kartách
.
.
.
.
.
a tudíž tuší,
.
.
.
.
.
že jsem se dočkal standardního plnění.
.
.
.
.
.
I když co to píši,
.
.
.
.
.
to by se dotyčný musel urazit.
.
.
.
.
.
Ve skutečnosti se totiž moje radost znásobila,
.
.
.
.
.
jelikož v boxu byla podepsaná i karta,
.
.
.
.
.
kterou už jsme jednou viděli.
.
.
.
.
.
.
Takže přivítejte ještě jednou na Decagons,
.
.
.
.
.
.
ovšem tentokrát zlatě prozářeného a podepsaného Glenna Halla *cheer*

Obrázek

Všechny karty byly v pořádku a mé očekávání ze série, které bylo hodně vysoké, je naprosto překonáno. Díky za pozornost a držím palce všem, kdo třeba ještě otevírat budou, užijte si to.
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Signature Legends ve znamení Decagons

Příspěvek od Maurice Richard »

Glenn Hall je naprostá Bomba! Konec hlášení......
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Signature Legends ve znamení Decagons

Příspěvek od worlikk »

Perfektní záležitost :clap:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: Signature Legends ve znamení Decagons

Příspěvek od zbynekf7 »

Velké díky pánové :angel:
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host