UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Příspěvek od SugarRay »

Zkusil jsem jeden box , karty všechny v dobrym stavu jenom podpisovka drblej levej spodní roh a paralelka Hronka vrchní levej roh , karty jsou docela hezký , povedli se mi pěkný paraleky trefit , kvůli tomu jsem to kupoval , hlavně ten Robertson je super , to je pro mě nejlepší karty z boxu , Autofacts chytit je pěkný , kdyby to byla nějaká legenda tak bych byl šťastnej , ale takhle je pro mě top Robertson .
Panarin je SP řadovka , jsy karty jsou taky moc hezký , možná ještě zkusim jeden box .
Těžko se mi hodnotí tahle série , designově je to hodně dobrý , hodně druhů karet , pěkný paralel karty , RC jsou moc pěkný , ale jako hity jsou většinou jsy karty ikdyž moc pěkný a často nebývá ani jedna podpisovka v boxu proto já tomu dávam 8,3 / 10 , hodně dobrá série ale z většiny boxů na větvi teda nebudete .

Obrázekartifacts by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Příspěvek od humajz »

suma sumárum, rok od roku více nakaděno tj. méně hitů ... aspoň, že už ty karty nejsou fyzicky dodrbaný, což by ale měl být standard... takže vlastně krom designu není co chválit...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Příspěvek od Bianconero »

2021-22 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption/clear cut + 4 limitované paralelky
2020-21 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption + 4 limitované paralelky
2019-20 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption + 4 limitované paralelky
2018-19 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption + 4 limitované paralelky
2017-18 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 4 limitované paralelky
2016-17 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 4 limitované paralelky

Minimálně posledních 6 let je to plnění takřka pořád stejné, hitů je stále stejný počet. :wtf: :eh: :think:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Příspěvek od SugarRay »

Tam jsou vždycky tři hity na box poslední roky , ale řikam většinou jsou to jsy karty , tady jsem měl tu podpisovku dá se říct navíc , pro mě osobně jsou největší tahák ty paralelky , ikdyž je to asi ujetý tak pro mě by byla sběratelská extáze vytáhnout nějakou / 25 , / 5 base paralel , to je pro mě jackpot , lepší tam jsou pro mě jedině ty podpisy legend , nebo nízko limitovanej auto patch . Možná zkusim ještě jeden kvůli těm paralelkám , ale spíš budu šetřit na český série co vyjdou do konce roku , snad tam bude i Sport Zoo ELH do vánoc tentokrát , uvidíme , hodně slibně vypadaj MK nový .
Obrázek

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Příspěvek od humajz »

Bianconero píše:
úte 04. říj 2022 16:14:47
2021-22 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption/clear cut + 4 limitované paralelky
2020-21 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption + 4 limitované paralelky
2019-20 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption + 4 limitované paralelky
2018-19 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 1x rc redemption + 4 limitované paralelky
2017-18 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 4 limitované paralelky
2016-17 3x podepsaná/memorabilia/aurum + 4 limitované paralelky

Minimálně posledních 6 let je to plnění takřka pořád stejné, hitů je stále stejný počet. :wtf: :eh: :think:
To je sice hezké ale v reálu je aurum odpad, nikoliv hit, plus kolik je podpisů v inneru? 2,3 ?
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: UD Artifacts 21 - 22 hobby box

Příspěvek od Bianconero »

Díky za názor. Plnění je splněno. Dopředu bylo řečeno, co tam bude a to dost konkrétně. Kdo si to koupí a pak čeká něco, co mu výrobce ani v nejmenším negarantuje, je jen a pouze jeho chybou, dokazuje že je slepý tupec.

To plnění je dlouhodobě stabilní. Takže konstatování že "rok od roku je více na kaděno" je liché. Jestli tam je nakaděno, tak dobrých 5-7 let pořád stejně nakaděno.

Artifacts je za mě produkt pro tvrdě jádro fans tohoto produktu. Nový směr breakerů se s tím absolutně neslučuje a zabedněnost některých lidí, zejména na FB, kteří pláči de facto nad svou debilitou, je fakt alarmující.

Za mě byly poslední skvělé Artifacts 2012-13. Od té doby polevily a posledních fakt 5-7 let to drží pořád stejně.

A nepolemizuju nad hodnotou nebo cenou jednotlivých hitů. Aurum je karta za 300-500 Kč podle jména. Je to "lepší insert", ale o to moc nejde, když tu je Aurum už 7 let a 7 let označovány UD jako jeden že 3 hlavních hitů.

UD za mě naplnily standard Artifacts posledních let, neurazí, nenadchnou.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host