2022 Pro Arena Repre v srdcích Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

2022 Pro Arena Repre v srdcích Hobby Box

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

po naší fotbalový "kapr" lize vyšla i repre, tentokrát z produkce malé firmy proarena

představení udělal sám výrobce: https://www.youtube.com/watch?v=d3aKwlTw4xw

No a já jsem jak malý kluk co by chtěl otevřít všechno, tak jsem zkusil i tento produkt

vzal jsem i 2 balíčky ligy národů
Obrázek

liga národů:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

jak ty čísla na předních stranách nemusím, v poslední době mě přijde že ten design těch karet není špatnej a některý ty lesklý, fakt nejsou špatný
slabší papír, zadní strana chudší, takové levné sbírání

teď už repre:
balení: spíš než balíček, tak je to takový zatavený pytlík
Obrázek

base červená: bez těch barevných proužků nahoře by se mi snad ty karty líbili více
Obrázek

base modrá:
Obrázek

czech lions: nádherný karty
Obrázek

czech legend: další nádherný karty
Obrázek

nevím název :-) : ale něco mi tu chybí *nevim* podpis ?
Obrázek

portrét: nádherná karty
team chemistry: tady to zase vyloženě čeká na podpis
Obrázek

no a nakonec hity:
Obrázek

zadní strana hitů:
Obrázek

S boxem panuje spokojenost, taky podpis Rosickýho se netahá každý den, i když mě teď jako manažer Sparty s*re
Karty v dobré kvalitě. Design povedený, některé karty krásné, některé horší. Sto lidí, sto chutí. Jersey karty tenoučká, oproti těm cihlám co teď každý vyrábí.

Rosický s Junem končí v mé sbírce a musím se rozhodnou co všechno posbírám *penize*

díky za pozornost
Petr
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2022 Pro Arena Repre v srdcích Hobby Box

Příspěvek od HogoFogo »

Petře,
díky za brejk. Od mnoha lidí jsem slyšel, jsme zvědaví, co ta Pro Arena, jaký budou karty repre atd., ale kde nic tu nic. Tak konečně vidím, jak ty kartičky pořádně vypadají. Jednoduchý design řadovek, takové nenáročné do sběratelského portfolia. Podpisovka parádní trefa, bez ohledu na to, co Ti teďka kulantně řečeno vadí ;) za pár let, až se na kartu koukneš, budeš spokojenej. Ten podpis je hezkej, čistej. A memo kartu mít v obyč fólii, to snad není možný :D

A že Ti chybí na některých kartách podpis ... vůbec bych to vydavatelům nevyčítal. I větším rybám dělá problém mít podepsané karty, nemusíme chodit daleko :thumbdown: a tady podpisovky jsou.

Myslím, že svoje sběratele tenhle produkt najde, mě by to rozhodně neurazilo.

Tak.. a teď to posbírej všechno :lol:

PS: ... a k těm prvním kartám ... sice jsme na lehký nátlak mého syna posbírali jednu z mnoha sérií k EURO 2020, ale mně se ty karty způsobem provedení ať tyto nebo od PANINI moc nelíbí. Je to hlavně o těch blbostech s těmi čísly na jakousi hru. Ale jelikož tyto karty vycházejí několikrát za rok a kor když se odloží EURO jako posledně, tak i tři série k tomu byly *rfl* tak to asi (určitě) má úspěch. Pro děcka rozhodně dobrý.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2022 Pro Arena Repre v srdcích Hobby Box

Příspěvek od elektrikar »

HogoFogo píše:
úte 02. srp 2022 21:13:54
A že Ti chybí na některých kartách podpis ... vůbec bych to vydavatelům nevyčítal. I větším rybám dělá problém mít podepsané karty, nemusíme chodit daleko :thumbdown: a tady podpisovky jsou.
Mě tam chybí z designového hlediska, prostě bílé místo na kartě ? *nevim* Vím že máme na vlajce bílou barvu, ale stejně.... vidím to jako nevyužitý potenciál té karty,
jinak sehnat podpisy neaktivních hráčů určitě není nic jednoduchého, kort jestli někteří nežijí v čr
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2022 Pro Arena Repre v srdcích Hobby Box

Příspěvek od BrianLeetch »

Peťo,česká repre za mě fajn. pár těm inzertům by podpis slušel,to jo. Ale i tak pěkné. Ligu národů radši hodnotit nebudu. Nechci dostat ban *rfl*

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti