UD Chronology Vol.2 (epack)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

UD Chronology Vol.2 (epack)

Příspěvek od DzEjDy »

Na epacku vyšla druhá série UD Chronology, tak jsem zkusil štěstí v loterii. Jeden box, čtyři karty...


Victor Hedman - Upper Deck Chronology Hockey Vol. 2 Base Set - Metallic Blue Parallel
020/122
Obrázek

Tyler Seguin - Upper Deck Chronology Hockey Vol. 2 2014-15 UD Masterpieces Update - Autographs Parallel
Obrázek

Andrei Vasilevskiy - Upper Deck Chronology Hockey Vol. 2 Diamond Relics Parallel
24/36
Obrázek

Butch Goring - Upper Deck Chronology Hockey Vol. 2 Chronology Hockey Vol. 1 Update - Franchise History Autos
Obrázek


Za mě určitě spokojenost. Jediná kaňka snad ta update podpisovka Seguina, když už jsou tam pouze čtyři karty, tak člověk chce karty té série, bohužel těch update karet napříč všema sériema je čím dál tím víc... Vasilevskiy na Diamond Relic pro mě ne úplně zajímavá karta, ale to jméno má potenciál na dobrou výměnu... A co mě baví na Chronology nejvíc je, že umí vytáhnout na podpisovky jména, který nejsou úplně ty top hvězdy ligy, přesto si zaslouží velký respekt a uznání. Třeba právě jako tento Butch Goring. Čtyři Stanley Cupy, Bill Masterton, Lady Byng nebo Conn Smythe, to je celkem slušný ne?

*thks*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host