Tipos Extraliga séria 2 - Exclusive boxy SportZoo

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

Tipos Extraliga séria 2 - Exclusive boxy SportZoo

Příspěvek od parom »

Ahojte, aj keď je tu väčšina zberateľmi kariet NHL a Českej ligy, určite bude aj pre Vás zaujímavé pozrieť tento box break, keďže to vyzerá tak, že Slovenský výrobca kariet SportZoo bude vyrábať už aj hokejové karty miesto OFS.
Tak trochu sme si zvykli, že každou vydanou sériou sú karty od SportZoo stále lepšie a je tomu tak aj teraz. Nejaká ta chybyčka sa síce tiež našla ale celkový dojem z kariet bol super *rfl*

Pre lepší zážitok z breaku som natočil rovno video, myslím, že je na ňom celkom dobre vidieť samotné karty, tak snáď zaujme :D
https://www.youtube.com/watch?v=MRPS9olcqz0

Dohromady som otváral 4 exclusive boxy, v tomto videu sú zatiaľ ale iba 2 keďže mi prišli oddelene. Zvyšné pridám asi zajtra. Boxy obsahujú 25 kariet, všetko inserty a vyzerajú naozaj super *gc*

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Tipos Extraliga séria 2 - Exclusive boxy SportZoo

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

karty pěkný, bohužel většina jmen mi nic neříká

jinak jestli bude sportzoo výhra se uvidí, jestli prodaj exclusiv boxy za 9 minut nebo kolik to bylo u fortuna ligy, tak to stejně půjde mimo mě

Petr
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

Re: Tipos Extraliga séria 2 - Exclusive boxy SportZoo

Příspěvek od parom »

Myslím, že náklad boxov pre Český trh by bol ďaleko väčší ale je pravda, že aj dopyt po nich. Viacerím zberateľom sa neušlo nič mal som ale šťastie, že sa mi podarilo objednať aspoň zopár boxov.

Ak by niekoho karty zaujali, tak tu pridávam odkaz na zvyšné 2 exclusive boxy, ktoré som otváral:

https://www.youtube.com/watch?v=z1KiOz5kfyA&t=0s

V tých boxoch sa už našlo pár mien, ktoré sú myslím známejšie aj v Česku aj keď veľa ich asi nebude :D
Každopádne si ale dovolím tvrdiť, že kvalita kariet by vedela konkurovať aj UD už len dotiahnuť to ostatné *gc*

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti