2020-21 UD Series 2 Hobby

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2021.
Odpovědět
pvonv
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 85
Registrován: úte 17. bře 2020 10:12:39

2020-21 UD Series 2 Hobby

Příspěvek od pvonv »

Ve středu ve 14:00 hod. jsem byl připravený na stránkách místního eshopu a objednával tento box. Hrozně jsem se těšil na otevření. Včera mi přišel a dnes se dělím o obsah. Cíl pro mě byl jednoznačný - Anthiny Cirelli. Nejlépe Clear Cut nebo High gloss paralelní verzi jeho řadové karty. Nějaký Kaprizov nebo Stützle mě moc netankovali. A jak to dopadlo? Dost zajímavě.



Začneme českými hráči na base kartách a trochou Tampy.
Obrázek






Padla i jedna francouzská verze se jménem a týmem, který mě moc neříká.
Obrázek





Povinné opičí updaty.
Obrázek






Hrozné Rookie Portraits se jmény, které neznám.
Obrázek







Jako vždy nádherné Canvasky.
Obrázek








Jedna Dazzlers.
Obrázek








Dost dlouho mi trvalo než jsem se prokousal k nějakým Hobby exclusives kartám. A zrovna padla jedna exkluzivní. Bez exkluzivního jména :)
Obrázek








Hned na to druhá. Tentokrát již nebyla exclusives, ale Clear Cut. Opět škoda jména a týmu. Cirelli by byl lepší.
Obrázek







Pak se podíváme za Young Guns.
Obrázek








Pořád je to takové nijaké. Super plnění, ale jména a týmy pro mě nic moc. Nicméně jsme se prokousali k TOP trojce boxu.






3. místo UD Rookie Portraits...
Obrázek










2. místo Young Guns Canvas nejlepšího týmu NHL. Zde jsem neuvěřitelně rád za jméno i tým.
Obrázek













A na 1. místě se neumístila jen jedna karta. Ale jedná se o dělené první místo. Bohužel pouze base karta Cirelliho a s ním nějaký německý hokejista.
Obrázek


No a shrnutí je pozitivní. Neuvěřitelný obsah, ale co se týče poměru vkládání. Výborná kvalita karet. No a samozřejmě poněkud zapeklitý problém, co se Stützlem. Pokud by měl někdo ze sledujících nějakou Cirelliho bomba kartu, tak je okamžitě k mání. Případně bych se asi nebránil ani prodeji.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2020-21 UD Series 2 Hobby

Příspěvek od Bianconero »

Parádní obsah, taky jsem otevíral, taky to sem hodím. :) Gratulace k Timovi. Doufám, že se ti podaří za něj dostat nějakého Anthonyho, ať už skrze výměnu nebo přes finanční protihodnotu. ;) Jinak Foote na YGC super a líbí se mi řadovka Kubalíka. Z UD S2 pro mě nejhezčí řadovka. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

pvonv
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 85
Registrován: úte 17. bře 2020 10:12:39

Re: 2020-21 UD Series 2 Hobby

Příspěvek od pvonv »

Bianconero píše: líbí se mi řadovka Kubalíka. Z UD S2 pro mě nejhezčí řadovka. :D
Je paradni. Faksova jakbysmet. Ten na ni ma zaber, ze by se dobre vyjimala i na Canvas karte. A Kempneho radovka je otocena verze Ovechkina ze Series 1. Takze zabery se opravdu povedly.

Uz se tesim, az se podivam na obsah Tveho boxu.

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host