SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od LinDan »

Zdarec,

po exclusive boxích tohoto produktu se jen zaprášilo, nicméně před pár dny jsem se dozvěděl, že jich v nabídce ještě pár bude, díky nevyzvednutým zásilkám a stornovaným objednávkám. Tak jsem si říkal, že jeden box na zkoušku vezmu. O boxy byla neskutečná rvačka a do 2 minut od vystavení byly pryč - já jsem naštěstí jeden ukořistit stihl. *ano*

Co jsem si přál v boxu najít? Největším lákladlem pro mě byla karta Unique Mark, vkládaná v poměru 1:2. Tyhle karty chodí v aukcích za šílený částky, takže to byla asi jediná šance, jak k nějaké přijít. :D Pak jsem chtěl také najít v boxu co nejvíce karet Slávistů, ideálně podpisovek, případně jersey (kdyby nevyšla ta Unique Mark).

Pojďme na samotný break... Předem se omlouvám za nepříliš ostré fotky, to se mi moc nepovedlo. :(

Řadovky jsem nefotil, začněme kartami Limited Gold /99

Obrázek

Dále Limited Black /19

Obrázek

Bright Future

Obrázek

Foreign Forces

Obrázek

Klub Legend s podpisovkou velkého šprýmaře. Nezmar v limitu /199

Obrázek

Podpisovky.. tady se konečně zadařilo, co se týče klubové příslušnosti *ano*

Obrázek

No a nakonec hit boxu. Unique Mark se nepodařila, takže "jen" obyčejná jersey.

Obrázek

Kdybych měl box zhodnotit, tak bych řekl, že jde o průměr, ale bída to není. Na můj vkus hodně Sparťanů nebo Sparťanů v přestrojení, ale ti se aspoň dají dobře prodat nebo vyměnit. *rfl* Za podpisovky Slavie jsem rád a vlastně i ten podpis Horvátha je podle mě dobrá trefa. Karty jsou to ale povedené a získat 6 podpisů, jednu jersey a 2 karty v limitu /19 atd. za cenu 2 tisíce Kč je pecka. Už se těším na další vydání/ročník! Podpis Simy nebo podepsaný Vaniak na Klubu Legend, to bude nádhera. Obrázek

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Heppig »

čoveče takovejhle box mít, tak si chrochtám.
průměr, ale bída to není.
Tady si myslím, že si to hodnocení hodně přestřelil. Speciálně, když se ti jen Hečova black prodala za 1310 na fb *rfl*
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od HogoFogo »

Taky si myslím, že slušný box. Ta jersey pěkně ladí s těmi barevnými linkami na kartě. Black karty hodně lidí shání a mít Spartu a Plzeň, taky trefa *ano*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Heppig píše:čoveče takovejhle box mít, tak si chrochtám.
průměr, ale bída to není.
Tady si myslím, že si to hodnocení hodně přestřelil. Speciálně, když se ti jen Hečova black prodala za 1310 na fb *rfl*
1300 za Heču? tolik bych za něj nedal ani za přestup... každopádně gratulace, myslim, že super box. dík za brejk
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Stefi »

Tyhle karty se hodně povedly a i když jsem zatím otevřel jen pár retail balíků, tak mě čím dál víc oslovují... Takový box by se mi dle jmen líbil
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: SportZOO FORTUNA:LIGA 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od LinDan »

Heppig píše:
průměr, ale bída to není.
Tady si myslím, že si to hodnocení hodně přestřelil.
S odstupem času ti musím dát za pravdu. Asi jsem příliš podlehl dojmu z FB, kde mi přišlo, že ty Unique Mark v limitech /8 a nižších tahají jako králíky z klobouku. *rfl* Unique Mark se sice nepovedla, ale jména na těch Limited Gold i podpisovkách jsem chytl slušná, souhlasím. *cheer*
Heppig píše: Speciálně, když se ti jen Hečova black prodala za 1310 na fb *rfl*
Tu cenu jsem úpřímně vůbec nepochopil, já sám bych za takovou kartu dal tak 300 max. :D
HogoFogo píše:Ta jersey pěkně ladí s těmi barevnými linkami na kartě.
To rozhodně souhlasím, ta jersey se povedla. Není to žádný nudný jednobarevný kus.
Stefi píše:Tyhle karty se hodně povedly a i když jsem zatím otevřel jen pár retail balíků, tak mě čím dál víc oslovují... Takový box by se mi dle jmen líbil
Taky se mi ty karty moc líbí. Už několikrát jsem zvažoval, že bych si koupil nějaký box na rozbalovačku, ale až s těmito kartami jsem do toho šel. Je to vlastně můj historicky první break boxu napříč všemi sporty, předtím jsem rozbaloval vždy jen balíčky. :angel:

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host