UD 2020-21 series 1 3x + UD 2019-20 series 1 + 2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2021.
Odpovědět
paulusu
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 597
Registrován: úte 12. črc 2011 11:03:29
Bydliště: Zlín

UD 2020-21 series 1 3x + UD 2019-20 series 1 + 2

Příspěvek od paulusu »

Přes Vánoce jsem otevřel celkem 5 retail boxů:

3 x UD 2020-21 series one
1 x UD 2019-20 series one
1 x UD 2019-20 series two

Obrázek

1. box - UD 2020-21 series one
Obrázek
Obrázek
Obrázek

První z boxů byl takový průměr, nezklamal ale ani nenadchnul.

2. box UD 2019-20 series one
Cílem bylo vytáhnout nějakou z chybějích young guns, nejlépe Jacka Hughese :)
Obrázek
Obrázek

Vzhledem k tomu, že mi chybí jen pár young guns z této serie, tak jsem spokojen, sice jsem nevytáhl Jacka Hughese, ale podařilo se do sbírky vytáhnout karty Poehlinga a Mikheyeva, takže pro mě super.

3. box UD 2019-20 series two
Cílem bylo opět vytáhnout nějakou z chybějích young guns, nejlépe Kaapo Kakka :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
I tady se mi podařilo vytáhnout něco do sbírky - young guns Filipa Zadiny. Celkově jsem s tímto boxem nadmíru spokojený, sice do sbírky jen jedna karta, ale taky zajímavé karty pro případné výměny - hlavně karty Elvise.

4. box UD 2020-21 series one
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Spokojenost s young guns sestavou - Francouz a Kiviranta jsou super, ostatní jména mi zatím moc neříkají, uvidíme za pár měsíců.

5. box UD 2020-21 series one
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Poslední box se podle mě z nových UD povedl nejlépe, super Connor na Dazzlers a opět young guns Francouze a nakonec se objevil i Alexis, i když jen na Checklistu:)

Celkově hodnotím break jako vydařený, rozbalování jsem si užil. Jediné, co mi kazí dobrý pocit je kvalita letošních UD, cca polovina karet je hodně nekvalitně vyseknutá a kvalita není taková, jaká by měla být. Za tohle dávám palec dolů. Podle mého názoru by takovéto karty neměly opustit výrobu. Možná jsem měl jen smůlu na boxy a ostaní je ok, nevím?

Většinu joung guns si nechávám do sbírky, ostatní karty jsou k dispozici na výměnu, v případě zájmu piště klidně SZ.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti