Score 97-98 TREFA

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Score 97-98 TREFA

Příspěvek od alkesh »

Tento box jsem koupil ve zdejším shopu už někdy v první polovině roku ale kvůli rekonstrukci jsem ani neměl čas ho otevřít a tak jsem si ho nechal na Vánoce. Kupoval jsem ho z nostalgie abych měl base set. Navíc jsou tyto karty spojené s hrou NHL98 od EA Sports, to byla prakticky moje první hra na PC. Set obsahuje subset o pěti kartách Signature Moves, kdy ve hře má údajně tedy 5 vybraných hráčů speciální pohyb a na každé kartě daného hráče je napsané jaký.

Nečekal jsem fakt nic jiného, než ten base set.
Navíc jsem měl nějaké echo, že karty bývají slepené a ještě k tomu došel dost pomlácený tak jsem měl starost i o stav karet. První myšlenka byla co mně to zase poslali, proč nevybrali nějaký v lepším stavu.

Obrázek

Když jsem vytáhl první lesklou golden blades paralelku tak jsem si uvědomil, že to bude zajímavější rozbalování. Vždyť od Brodeura mám už dlouho ve sbírce skoro všechny paralelky. Doteď mě to nepochopitelně nenapadlo. Tak jsem mrkl na obal, že bude asi i nějaká Artists Proof a možná dokonce Epix. Potom jsem vytáhl krásný insert Check it a začalo mě to bavit.
Rozbaloval jsem stylem každý večer několik balíčků, četl popisky a statistiky na zadní straně abych si to užil. Docela jsem se i vzdělal.

Postupně jsem vytáhl 5 paralelek Golden Blades a na všech gólmani, na jediném golmanském insertu Net Worth byl CuJo, můj oblíbenec takže co víc si přát. Na dvou krásných insertech Check It se objevil Lindros a Gilmour. Tady super jména.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ještě chybí Artists Proof, která je jedna na box. Ze všech 270 jmen jsem vytáhl tu nejlepší co jsem mohl, protože Brodeura už mám. Super fotka, krásná karta. Tuto jsem vytáhl hned druhý večer takže potom jsem ještě tajně doufal v nějakou epix, ta je jedna na 2 boxy. Ta už nebyla ale to bych chtěl asi moc.

*prty*

Obrázek

Byl to teprve můj druhý box v životě takže asi štěstí začátečníka. Staré inserty si cením víc než nové karty takže jsem byl rád jak malý kluk. Špatný stav karet dle stavu samotného boxu se nepotvrdil až na pár jednotlivých karet a Wayne ani žádný jiný insert mezi ně naštěstí nepatří. Base set jsem sice neposbíral ale karet chybí pár tak aspoň bude zábava ho formou výměn zkompletovat.

PS: vidím, že box vkládám ve správný čas kdy Slausek dal nálož Artist Proofek do pošty :-)

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Jirzik-ACS »

hustej gretzky
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Maurice Richard »

Paráda! Velká gratulace!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Bianconero »

Nádhera, chytil si to úžasně. Tohle je zatraceně cenná karta. :clap: Celkově je tohle můj nejoblíbenější produkt, jaký se kdy vydal. :D Mám nutkání si zase nějaké boxy pořídit, už jen kvůli tomu rozbalování. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
L73
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 438
Registrován: úte 14. kvě 2013 23:05:12
Bydliště: Havířov / Brno

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od L73 »

No to je bomba box, z takoveho bych byl taky nadseny. Gratulace! Luk.
Sbírám karty golmanů NHL, KHL a ELH z jejich prvních sezón.
Sbírám řadové a podepsané karty hráčů a brankářů v českém a československém národním dresu.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od leebour »

Paráda Gretz je bombofka, ale ten Cujo to je maškrtááá. Nádherná karta :clap:

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Ragnarook »

Tak to je něco. Gratulace hlavně k tomu, že jsi měl karty v pořádku. Já rozbaloval to samý už před nějakou dobou. Všechny karty byly v pořádku, ale každá paralel včetně toho artista byla přilepena, takže je tam vždy stopa po tom odlepení. Artista byl Joe Juneau. Takže z toho velké mrzení nebylo *lgh* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od alkesh »

Já jsem to měl tak půl na půl. Některé balíčky slepené a některé ne. Ty lesklé karty mají bohužel tendenci se lepit k černé barvě řadovek ale žádné větší stopy to až na Lalimovi nenechalo. Pod lupou jsem je ale nestudoval.
U toho Gretzkyho balíčku jsem měl fakt štěstí. Když jsem s ním lehce zapružil před rozbalením jak se to dělá abych ho rozlepil tak nulové sklepení. Hned jsem si řekl že tam budou samé řadovky ale omyl. Navíc rohy super, dával jsem si taky pozor abych nesáhl na povrch a nenechal tam otisk a hned šel do holderu takže myslím super stav.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od pavelbart »

Pro mě jedna z top karet co tady byla prezentována z boxů, takže obrovská gratulace! :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

pvonv
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 85
Registrován: úte 17. bře 2020 10:12:39

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od pvonv »

Přidávám se ke gratulacím *gc* .

Musím říct, že tyhle karty byly moje nejoblíbenější v první fázi mého sbírání. A mám silné nutkání si nějaký boxík taky otevřít už jen kvůli těm řadovkám.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Slausek »

Tak tohle je velká paráda! Sám bych byl raději třeba za Roye nebo Brodeura na stejné kartě, ale to dělá jen moje posedlost zkompletováním (nejen) tohoto setu brankářů :lol: Nic to nemění na tom, že tohle je ta nej karta, co ti mohla vypadnout, takže se přidávám ke gratulantům. :thumbup:

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Staal »

#99 teda pecka. Ty inzerty jak je Cujo je krasna. Jelikoz sbiram karty od sezony 05-06, byť tyhle znam z dětství, muze mi nekdo vysvetlit ty verze od base karty az po tyhle? A jakou maji tak cenu? Diky. Klidne do SZ.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od hokejcards »

GRETZKY NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDHERA!!!!!!!! *gc* *slintak*
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Score 97-98 TREFA

Příspěvek od Dawe4 »

Úžasná práce! Veliká gratulace! *placnuti*
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti