Vánoční TIN

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
_mystik_
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 19. črc 2017 12:32:50

Vánoční TIN

Příspěvek od _mystik_ »

Na Vánoce jsem si nadělil jeden TIN od Hokej Karty. Šance chytit nějakou lepší kartu byla poměrně dost velká tak jsem to zkusil.
Musím uznat, že plechovka je opravdu moc pěkně provedená.

Obrázek

Obrázek

No z obsahu jsem nikterak radostí neskákal. Produkt určitě nebudu hanit, jelikož je jasné že v každém boxu nebude hlavní hit.
Příště zkusím znovu, snad se zadaří více.
Pavelski Joe - 212 karet
https://www.absolutecardcollector.cz/li ... d0dfae7aa3
SJS - 900+ karet

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Vánoční TIN

Příspěvek od peldap »

Ještě se naposledy s vaším dovolením chci vyjádřit k tomuto produktu.
Co se týká této konkrétní plechovky, samozřejmě Hašan,tam není co komentovat, super karta. Zbytek krásné karty, bohužel pro našince ty jména nejsou zrovna ideální.
Když si uděláte srovnání s některými high-end boxy ( Ultimate, SPx, Chronology apod. ), nemáte v podstatě tušení, co z boxu vytáhnete.Mluvím z vlastní zkušenosti, to procento úspěšnosti, kdy se zadaří je bohužel nízké.
Tady u tohoto produktu, pokud jsou ohlášeny 3 hlavní hity ( většinou opravdu super karty ), tak to je poměr vkládání 1:10. Jaké karty máte v tomto poměru ve výše uvedených boxech?
Dalším podobným počinem jsou GB, koupíte si svůj oblíbený tým, nebo tým kde hrají nějaké hvězdy nebo aktuálně nejlepší RC, může se stát, že vám není vytažena žádná karta, opět mluvím z vlastní zkušenosti.
Vše tohle se může stát, musí to člověk brát s rezervou, je to adrenalin a náš společný koníček.
Nebo pak je tady ještě jedna varianta, vyhnout se nakupování těchto "rizikových produktů" nebo se zúčastnovat GB, kupovat si pouze karty do vlastní sbírky.
Všem přeji hodně krásných karet a hlavně hodně zdraví do Nového Roku !!!

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Vánoční TIN

Příspěvek od Zdenek1968 »

Petr (Peldap) to podle mě shrnul naprosto dobře. Hlavní je se u toho bavit a nezbláznit se z toho.
Už jsme za ta léta sbírání zažili i případ sběratele, který vrážel do sbírky Haška ukrutné peníze (vysoce nad své možnosti) a došlo to až tak daleko, že se pak rozvedl a sháněl někoho, kdo od něj sbírku odkoupí. Smutný příběh.

Miropp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 24. pro 2020 17:28:13

Re: Vánoční TIN

Příspěvek od Miropp1 »

Skoda ze nepadol hit ale to sa stava s tym treba pocitat ako pisal vyssie peldap ani v breakoch ani v boxoch od ud taka sanca ako pri tomto produkte nie je na vytiahnutie aj krajsich kuskov :angel:

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host