Vánoční dovětek ke case OFS Síň slávy českého hokeje

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Vánoční dovětek ke case OFS Síň slávy českého hokeje

Příspěvek od zbynekf7 »

Jak jsem v říjnu psal, nechal jsem si jeden boxík z case Síně slávy českého hokeje od OFS na zvláštní příležitost. A Vánoce určitě takovou jsou *ano*

Získal jsem další tři kousky do sbírky Rainbow paralelek, které bych rád vysbíral celé. První mistr světa a dva vítězové z Nagana jsou sami o sobě pěknou sestavou:

Obrázek Obrázek Obrázek

Na skvělých oversized kartách jsem objevil naše hráče dvakrát z místa, kde měli ke zlaté olympijské medaili opravdu velmi blízko, přesně jeden gól. I zde jde o příspěvek do sérií, které bych při troše štěstí chtěl zkompletovat celé:

Obrázek Obrázek

Následují Black Cut, kde si zatím nechávám jenom naše hráče od počátků věků do roku 1950, když mi takhle přijdou do ruky, aniž bych je úplně cíleně vyhledával (tudíž mi zde udělal radost Drobný, zbylé dvě jsou k dispozici):

Obrázek Obrázek Obrázek

Když se vrátím k oversized kartám, máme zde dvě Red varianty ze zajímavých sezón (karta z MS ve Švédsku je k dispozici):

Obrázek Obrázek

A zakončíme modrým podpisem, který měl být na kartě asi posazen trochu níže, nicméně je také k dispozici:

Obrázek

A není těch karet nějak málo...???

.


.



.



.



.

No dobrá, box skrýval i jednu perličku, u níž doufám, že se mi ji podaří vyměnit za něco dalšího např. z oblasti Black Authentic Signature White. Najde se někdo?

Obrázek

Každopádně mě těší, že mi na Vánoce zbyl právě takovýto box. Jenom mi potvrdil, že se opravdu dohromady jedná o moc pěkný produkt. *cheer*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Vánoční dovětek ke case OFS Síň slávy českého hokeje

Příspěvek od Bianconero »

Krásná práce, chytit Paper Cut musí být paráda. Ať se ti ji podaří vyměnit za něco, co ti rozšíří sbírku. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti