2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Poctivý nášup za férovou cenu. To je pro mě Upper Deck Series Retail produkt. Hodně jsem si vybíral, abych tam měl šanci na solidní jména a třeba i nějaký kousek do sbírky. Vzhledem k tomu, že dlouho uvažuju na sbírkou českých Young Guns, tak vyhlídka Medvědů Vladaře se Zbořile byla fajn. Navíc jsem doufal v nějakou raketózní Young Guns - Svechnikov, Samsonov, Hart nebo Tkachuk hodně lákaly. Takže ročník 2018-19 byl celkem logickou volbou.

24 balíčků po 8 kartách, celkem 192 karet, nášup řadovek a v mém případě 23 "lepších" karet - insert, paralelka, jersey, Young Guns.

Obrázek

Portréty na jména vydařené, hlavně za mě Tkachuk a Jokiharju.

Obrázek

O-Pee-Chee Update karty a slušná přehlídka jmen. Elias Pettersson, Rasmus Dahlin a navrch na paralelce Miro Heiskanen.

Obrázek

S ohledem na vývoj událostí a neprosazení se Liase Anderssona, jak se mu predikovalo, je tu pro mě jasně nejlepší Jakub Zbořil.

Obrázek

Canvasky se náramně povedly, jména hodně parádní a navíc jsem se mohl radovat z jersey, která má poměr vkládání 1:58.

Obrázek

No ale největší nadšení přišlo tři balíčky před koncem. V ruce jsem měl pořád jen 4 Young Guns a říkal si, že teď už musí přijít. Přišly obě zbývající a navrch jedna bonusová. Young Guns Canvas - vkládání 1:48, tedy v průměru 1 na 2 boxy - a hned to nejlepší možné jméno, jaké se na ní dalo vytáhnout.

Elias Pettersson. 8-)

Obrázek

Break jsem si ohromně užil.

Většina karet z toho boxu půjde do nabídky na Absolute Card Collector pod hlavičkou účtu Absolute Card Collector. Kdo bude mít zájem, předem ho odkazuji, aby mířil tam, budou tam k prodeji. Měnil bych jedině v případě nabídky za Filipa Zadinu.

Nechám si pravděpodobně jen Jakuba Zbořila. Eliase na YG Canvas určitě nechci pouštět "pod cenou", je to úžasná karta a nejraději bych si ji nechal. Ale s ohledem na cenovku přes 100 USD ji raději zkusím udat, abych mohl peníze reinvestovat do sbírky se Záďou, kde už mám zase vyhlédnutých několik drahých karet. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od Stefi »

Na retail pěkné plnění a když se povede karta do sbírky, je to ještě lepší :-) Ten Elias je povedený hit, gratuluji
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od radek850 »

To se dost dařilo, ze dvou retail boxů si dostal prakticky maximum,co by si každý člověk, který retail otevře , přál.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od pavelbart »

Lepší jak hobby:-)). Gratulace Bianco.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Moc děkuju, v Litvínově měli při balení šťastnou ruku. *drink*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od DJjandy »

Parádní plnění Martine! Věřím, že sis to užil a ještě si trefil fajn hity, jako třeba tu YG Canvas. A Liase ještě nezatracuj, třeba mu to v LA sedne a náplní ten původně předpovídaný potenciál. Teda aspoň já tomu chci věřit. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host