HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

chtěl jsem pořídit nějaký boxík k vánocům. Nejdříve bylo namířeno na Chronology, pak byli oznámeny karty Fortuna ligy ale ty se odložily na leden. Takže se mi povedla ukořistit jedna tinka. No a jelikož patřím k nedočkavcům tak mi až na štědrý den nevydržela.
Jelikož hit jsem nechytil, tak zde klidně ukážu výsledek a nebudu tím pádem kazit ostatním překvapení k vánocům

Tak jdeme na to:
plechovka pěkná, ale polstrování drobí
Obrázek

1karta:
Obrázek

2karta: /12
Obrázek

3karta:
Obrázek

Bohužel mé nadšení že jsem stihl nákup vyprchalo s otevřením. Že jsem nenatrefil na hit beru, že jsem asi na 1/3 až 1/2 pořizovací ceny taky beru, jsou i horší průsery. Ale prostě žádná karta ve mě nevyvolala radost. Spíš jsem na to jen smutně koukal *cry-a* . U ručně plněného produktu za 3k jsem prostě čekal nějakou kartu která mi udělá radost.

Třeba budete mít jiný názor, vše k dispozici

Petr
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od Chrostik »

Ja sa ti ani necudujem, ze mas z toho pocity ake mas... Prva karta dobra, okej, dve fajn mena na peknej karte... dalsi Bobby Ryan, karta sice dual patch auto v limite /12, ale hrac, ktoreho nikto nezbiera a nechce... a nakoniec auto patch no name novacika, okej Ultimate rookie auto patch, ale kto? Jasne, rozumiem, ze musia byt aj taketo boxy, aby sa to rentovalo, ale plne chapem tvoje pocity, moje by boli rovnake... cenovo si niekde na tretine z povodnej sumy... to mas ako pri Upper Decku a ich boxoch, tam je este lahsie otvorit box za rovnaku sumu a vytiahnes tam este vacsie nic *nevim*
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od pf2000 »

Nic proti ručně plněným boxů, ale každý by si měl uvědomit, že prodejce musí kromě hitů propašovat do boxů i karty, které by mu jinak ležely v šuplíku a nikdo by je nikdy nekoupil. Viz tvůj box. :crazy:

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od Tie »

Nejslabší TIN od Pavla se rovná standartnímu Upper Deck boxu. Vytáhnout si takového Černého Petra nepotěší, ale kolik takových TIN v sérii je? 1, 2?

Ve většině případů člověk dopadne podstatně lépe. To se o Upper Deck říct nedá. A hlavně je to hra... kdo chce, ať hraje. Může hodně vyhrát, nebo výjimečně takhle trochu tratit. Ale ve finále jde o perfektní produkt, který má spoustu věrných fanouškům. Vždyť je to pokaždé hned vyprodané.

Chápu zklamání, spíš mě překvapují ty negativní komentáře pod samotným brejkem.

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 132
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od Martin_CZ »

Taky jsem už otevřel moji plechovku *nevim* ...

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od radek850 »

Ale někdo si kapsu namastil :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od pavelbart »

radek850 píše:Ale někdo si kapsu namastil :)
Tys viděl komplet obsah série, že tohle můžeš napsat? Kdyby bylo 30 takových plechovek, tak samozřejmě by to bylo jak píšeš.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od lastik »

radek850 píše:Ale někdo si kapsu namastil :)
Potrefená husa nejvíc kejhá, že Radku?? Není to tak dávno, co jsi se ve zprávách Kubovi prsil, jak umíš sehnat levně boxy (bez dph a bez cla atd.) a pak sis je ve svém GB pěkně napálil, aby sis, jak sám říkáš, namastil kapsu a když se na to přišlo, tak si se clem Kubovi oháněl... nebo se pletu?? *lgh* *lgh* *lgh*

EDIT: tuším, že to Kuba spočítal na 6k pro tebe z celkových 24k

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020 :-(

Příspěvek od radek850 »

lastik píše:
radek850 píše:Ale někdo si kapsu namastil :)
Potrefená husa nejvíc kejhá, že Radku?? Není to tak dávno, co jsi se ve zprávách Kubovi prsil, jak umíš sehnat levně boxy (bez dph a bez cla atd.) a pak sis je ve svém GB pěkně napálil, aby sis, jak sám říkáš, namastil kapsu a když se na to přišlo, tak si se clem Kubovi oháněl... nebo se pletu?? *lgh* *lgh* *lgh*

EDIT: tuším, že to Kuba spočítal na 6k pro tebe z celkových 24k

Se clem ani DPH jsem se mu nechlubil, proti tomu jsem se už ohradil i ve všech skupinách, nikde v chatu to psané nebylo, takže je to zase jen další výmysl, jak mě pošpinit. Ale v pořádku, už jsem pochopil dříve, že proti většině se bojuje fakt těžko. Udělal jsem v počítání jednoduchou chybu, že jsem do finální ceny nezapočítal jeden box engrained, i když mezi pozicemi byl normálně započítaný (to by se dalo i zpětně vypočítat, to mám za to, že jsem ten příspěvek nesepisoval najednou, ale postupně), jak jeden překlep zvládne vyvolat válku... to už jsou tady fakt prostě lidi,co hlídají každý můj krok? To mi upřímně docela lichotíte, to jsem už pak asi něco musel dokázat, že někomu dělám takovou osinu v zadku :)
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host