2019-20 OFS Síň slávy českého hokeje Collecto's box + BONUS

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2019-20 OFS Síň slávy českého hokeje Collecto's box + BONUS

Příspěvek od Bianconero »

Letošní hit z dílny OFS. Série věnovaná legendám a hráčům, kteří byli uvedeni do Síně slávy českého hokeje. Karty se mi líbí a hlavně jsou hezky udělané, držet je v ruce je radost.

Box jsem si koupil už během listopadu, ještě než jsem dal dohromady všech šest podepsaných karet pánů Martince a Šťastného. Na začátku prosince jsem pardubické legendy zkompletoval a doufal, že ve vánočním boxu najdu podobné jméno z historie a zadařilo se (viz níže).

Jestli je něco, co bych opravdu vyzvdihl, tak jsou to oversized karty. Za mě nejlepší počin od pana Hrbka za dlouhé roky. Ano, jsou tu vždy skvělé podpisovky, resp. legendy, které se mnohdy těžko shání. Ale pokud to vezmu z technologické stránky, tak tohle je oproti minulosti zase krok kupředu a něco, co tady ještě nebylo.

Všechny karty z toho boxu půjdou do nabídky na Absolute Card Collector pod hlavičkou účtu Absolute Card Collector. Kdo bude mít zájem, předem ho odkazuji, aby mířil tam, budou tam k prodeji. Měnil bych jedině v případě nabídky za Filipa Zadinu.

Snad bude v budoucnosti další podobně strukturovaný box. Poměr cena/výkon? Nádhera. U mě panuje velká spokojenost a dávám pomyslné hodnocení 10/10. :thumbup:

Obrázek

Jaroslava Špačka a řadovky jsem otevřel z bonusového balíčku.

Kaberle, Buckna, Pospíšil - limitace 3/25 (u všechn stejná)

Tožička, Potsch, Martínek - limitace 16/25 (u všechn stejná)

Obrázek

František Kaberle st., podepsaná karta v limitu 1/6. Naprosto fantastický kousek.

Obrázek
Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 2019-20 OFS Síň slávy českého hokeje Collecto's box + BO

Příspěvek od zbynekf7 »

Zase moc pěkný box. Gratuluji. Na tu bílou podpisovku zde máme docela štěstí :thumbup:

A teď jenom doufat, že mi ty dvě až čtyři karty, co bych odtud chtěl na ACC neuniknou...
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 OFS Síň slávy českého hokeje Collecto's box + BO

Příspěvek od Bianconero »

Moc díky, Zbyňku, ty podpisovky se opravdu náramně povedly a jsem rád, že mi podařilo vytáhnout zrovna tu s bílým podpisem. :)

Dám ti když tak echo, že už tam karty jsou. Povezu je do Šumperka pravděpodobně příští týden, takže věřím, že po novém roce by měly být v nabídce. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

LukasCec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. led 2018 19:01:37

Re: 2019-20 OFS Síň slávy českého hokeje Collecto's box + BO

Příspěvek od LukasCec »

Gratuluji k pěknému boxíku.

Souhlasím plně s Martinovým hodnocením. Také jsem si před Vánoci jeden boxík nadělil a musím říct, že další obratem objednám.

Ty oversized karty to je řekl bych "majstrštyk", který se blíží, možná i převyšuje karty americké. Na obrázcích to tak vůbec nevypadá, ale když to člověk vezme do ruky je to paráda. Pochvala za ten ráz historie, který přesně tyto inserty vystihly. Nehledě na paralelky, jejich zesílenou šířku s netradiční hranou, která dává kartám úplně jiný rozměr a kvalita karet rozhodně netrpí, co jsem viděl i v jiných breacích. Musím říct, že i ten mat kartách slušní a do této série se rozhodně hodí....

Opravdu skvěle provedená práce z dílny OFS. Zde jednoznačně 10/10. *gc*
Sbírám karty: Lukáše Kloka, Šimona Stránského, podpisová série YWTB, legendy ČS hokeje a reprezentaci ČR, Síň slávy českého hokeje.

Poptávka: https://www.absolutecardcollector.cz/po ... beratel/-1

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti