O-Pee-Chee 2020-21

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
bellda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon 24. srp 2020 19:36:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

O-Pee-Chee 2020-21

Příspěvek od bellda »

Ahoj, patřím k těm, co slaví těsně před Vánocemi narozeniny, tak jsem si letos nadělil box O-Pee-Chee. Vím, není to žádná super pecka, ale já jsem si chtěl užít to rozbalování a chtěl jsem hodně karet :)

Obrázek

Počítal jsem s tím, že budu mít hromadu stejných karet a možná pár "lepších kousků". K mému údivu jsem neměl žádnou kartu stejnou a slušnou dávku insertů a paralelek. Samozřejmě jsem si dělal zálusk na naše hráče, tenhle set jich nabízí opravdu dost.
Podařilo se mi vytáhnout na řadovkách tyhle naše borce:

Obrázek

Mohlo to být určitě lepší, ale ještě se něco našlo v Blue Border paralelkách.

Obrázek

Pasta a Hertlík potěší, škoda, že na Red Border nebylo nějaké lepší jméno, ale jedeme dál.

Další náš borec, legenda Dominik Hašek mě čekal na Marquee Legends, spolu s ním take Bobby Hull a Bobby Orr.

Obrázek

Ovečkin na League Leaders a king Henrik - Season Highlights - za mě OK.

A máme tu paralelky RETRO

Obrázek

Obrázek

Dále Marquee Rookies Retro a League Leaders Retro, dvě karty Retro Black Border v limitaci /100 a box ukrýval tři Playing Cards.

Obrázek

Další insert - Premier Tallboys. Zde jsou čtyři základní karty, John Tavares, John Carlson, Seth Jones a Henrik Lundqvist. Na Premier Tallboys SSP Leon Draisaitl a Premier Tallboys Red Border - Anze Kopitar

Obrázek

Posledním insertem byla #1 Draft Pick Bounty Puzzle - OPC-7

Obrázek

Jak hodnotím tento box? Svůj účel box splnil, užil jsem si tu zábavu při rozbalování, získal několik karet do sbírek a tak to má být *placnuti*
LEGENDY DEVADESÁTEK - CURTIS JOSEPH - ČEŠI A SLOVÁCI Obrázek

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: O-Pee-Chee 2020-21

Příspěvek od Buri 26 »

Ahoj já myslím že super box. Mám opc moc rád. Letošní se moc povedli i plnění je myslím super. Taky se na ně chystám. A hlavní je že tě rozbalování bavilo.
Díky za break *thks*

Svejky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: pát 01. kvě 2020 17:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: O-Pee-Chee 2020-21

Příspěvek od Svejky »

Pěkný box, gratuluji. U letošních OPC jsem se stal fanouškem především paralelních retro karet, v jednoduchosti je síla (baví mě malá gramáž a dvě přímé barvy na zadní straně karty, zkrátka retro) a myslím že budou vypadat dobře i jako Platinum. Fajn je také design hracích karet.

bellda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon 24. srp 2020 19:36:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O-Pee-Chee 2020-21

Příspěvek od bellda »

Buri 26 píše:Ahoj já myslím že super box. Mám opc moc rád. Letošní se moc povedli i plnění je myslím super. Taky se na ně chystám. A hlavní je že tě rozbalování bavilo.
Díky za break *thks*
Ahoj, nějak se mi OPC poslední dobou zamlouvá, tak jsem vyzkoušel jeden box a myslím, že si dám ještě další :D
Ať máš v tom tvém boxu to, co si přeješ.
LEGENDY DEVADESÁTEK - CURTIS JOSEPH - ČEŠI A SLOVÁCI Obrázek

bellda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon 24. srp 2020 19:36:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O-Pee-Chee 2020-21

Příspěvek od bellda »

Svejky píše:Pěkný box, gratuluji. U letošních OPC jsem se stal fanouškem především paralelních retro karet, v jednoduchosti je síla (baví mě malá gramáž a dvě přímé barvy na zadní straně karty, zkrátka retro) a myslím že budou vypadat dobře i jako Platinum. Fajn je také design hracích karet.
Tak nějak to mám i já, jak říkáš, v jednoduchosti je krása. Retro i hrací karty jsou dle mého názoru povedené. Platinum patří k mým oblíbeným setům. Prostě OPC mám rád.
LEGENDY DEVADESÁTEK - CURTIS JOSEPH - ČEŠI A SLOVÁCI Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti