2020 HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020

Příspěvek od SugarRay »

Fakt mi to nešlo , nevymyslel jsem si to , ani se mi to nezdálo :angel: a to nepíšu proto abych podpořil svoje konspirační teorie , ale protože mě to dorazilo definitivně a přišlo mi to unfair . Ban jsem neměl , jinde mi příspěvky vkládal šli , tak těžko to mohl byt nějakej jednorázový problem . Ale to je jenom odvádění pozornosti , ty pixly jsou za ty peníze prostě hrozný .
Jsem teď zvědavej na ty další , pokud se teda tady na fóru objeví , tam už snad něco pěknýho bude .
A když tři lidi napíšou že je ani jedna karta z plechovky nepotěšila tak asi na tom něco bude .
Nenech si mnou kazit vánoce , já už si nenechám kazit ani sekundu zbytku svyho života žádným hrozným , předraženym breakem , to je fér ne ? BAN už je dávat teď zbytečný , chtěl jsem se vyjádřit jenom k tomuhle na to snad mám právo a už sem chodim hrozně málo a jinak nepíšu už nic a ani už nebudu . Toť vše .
Obrázek

TJice
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned 19. črc 2020 1:31:55

Re: 2020 HOKEJ-KARTY Platinum TIN Serie 4 Prosinec 2020

Příspěvek od TJice »

Prosím tě běž si léčit mindrák z toho, že na ty boxy nemáš někam jinam, kazíš mi radost z hokejových karet a myslím, že nejsem sám. Veselé Vánoce

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host