Síň slávy - narozeninová loupačka

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Síň slávy - narozeninová loupačka

Příspěvek od Lukyn55 »

jako vždy nanarozky musí přijít nějaká trhačka a letos nemola volba padnout na nic jiného, než to nejlepší z našich luhů a hájů .. a k tomu samozřejmě nějaké balíčky jako předkrm ..

MVP 20/21
Obrázek

Topps Premier League 16/17 .. fakt krásné karty, jen škoda, že nepadla nějaká lepší karta než noname inzert
Obrázek

a bonus k boxu, balíček síň slávy.. pro mě super trefa v podobě paralelky Jiříka *cheer*
Obrázek

tak a jdeme na to hlavní .. začneme s oversized kartami.. musím říct, že jsou fakt perfektní naživo a priceless moments je taky krása ..

Red /30
Obrázek
Obrázek

Bronze /20
Obrázek

Priceless Moments /20
Obrázek

následují paralelky /25
Obrázek

a hlavní hit boxu White Signature /6
Obrázek

abych to zhodnotil, tak se stalo to, čeho jsem se bál, že zrovna chytnu box s jením podpisem.. sice se mi povedl podpis /6 a aji slušné jméno, ale prostě čekal bych v tom boxu alespoň ještě jednu lepší kartu, třeba oversized /10, nebo nějakou negarantovanou paralelku .. ale jinak samotné karty jsou naživo ještě krásnější než na fotkách a skenech a otevíračky fakt nelituju ;) .. uvidíme, co mě čeká v druhém boxu, co si loupnu na Vánoce.. a kdyby se někomu něco hodilo, tak kromě Jiříka je vše volné
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: Síň slávy - narozeninová loupačka

Příspěvek od zbynekf7 »

Máš ve všem pravdu. A ještě jednou i tady všechno nej. *drink*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host