Všetky hity roku 2020 na jednom mieste

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mato24
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: úte 27. pro 2016 16:47:50

Všetky hity roku 2020 na jednom mieste

Příspěvek od Mato24 »

Ahojte, milí zberateľskí kolegovia.

Nejaký čas som na toto fórum neprispel, ale kartám zostávam verný a nedá mi nepodeliť sa o to, čo sa mi podarilo tento rok naotvárať. Čo sa týka balíčkov a boxov, je to pre mňa suverénne najúspešnejší rok a niečo podobné by som prial každému zberateľovi.

Štatisticky pritom otváram oveľa menej než v uplynulých rokoch, ale skoro pri každom pokuse som našiel niečo výnimočné.

Začalo sa to ešte niekedy v zime, keď som si z hokej-karty.cz objednal päť balíčkov ITG Millenium. Podpisovky v prvých štyroch balíčkoch za veľa nestáli, ale v piatom na mňa čakal Pavol Demitra.

Doteraz som žiadnu jeho podpisovku nemal a bol skvelý zážitok niečo také vytiahnuť po tom, čo to 20 rokov ležalo v balíčku.

Obrázek

Po niekoľkých týždňoch som si objednal mix balíčkov z rmhokejovekarty.sk, kde na mňa zase vyskočil Hašek Short Print. A aby som nezabudol, od hokej-karty.cz som dostal k niektorej objednávke (neviem presne ktorej) bonusový balíček MVP Global, kde bol Krejčí.

Hovoril som si, že mám akési šťastie na českých hráčov.

Obrázek

V lete som vzal od hokej-karty.cz boxík UD Series 2 15/16. Bol za prijateľnú cenu a šanca na Connora síce bola malá, ale nejaká bola.

Obrázek

Young Guns neboli bohviečo, ale zase tam bola jersey Panarina a Portraits McDavida.

Obrázek

No a potom tam bolo toto, pomer vkladania 1:192:

Obrázek

a toto:
.
.
.
.
.
.
.
.
Pomer vkladania 1:300 a zrovna Connor. :clap:

Obrázek

No a naposledy som si nedávno vzal z hokej-karty.cz boxík Topps Premier Plus 1999/2000. Sú to krásne karty a vzal som ho čisto pre radosť a dobrú cenu.

Vôbec som nečakal, že by tam niečo mohlo byť, iba parádne inzerty:

Obrázek

Obrázek

V boxe bola paralelka /250 Bobby Holík:

Obrázek

a tým sa moje šťastie na českých hráčov neskončilo *cheer*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek

Tak a to je zatiaľ všetko. Zostáva už len poďakovať tímu hokej-karty.cz za šťastnú ruku, takýto rok sa už asi opakovať nebude a naozaj mám z toho obrovskú radosť.

Fakt to prajem každému ;)
Derek Forbort (Kings) - 50

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Všetky hity roku 2020 na jednom mieste

Příspěvek od mapko »

krásne podpisovky a nech sa tá to šťastie drzi!!! skús si vsadit euromiliony :) to bude boxov :)

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: Všetky hity roku 2020 na jednom mieste

Příspěvek od alf »

Paradni ulovky a jak pise mapko sportka.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host