2018-19 Upper Deck Series 2 Blaster Box (+4 hobby balíky)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rafa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 14. kvě 2020 19:02:15
Bydliště: Praha/Prešov

2018-19 Upper Deck Series 2 Blaster Box (+4 hobby balíky)

Příspěvek od Rafa »

Z dôvodu karanténnej nudy som si nedávno cez hokej-karty.cz kúpil blaster box 2018-19 Upper Deck Series 2 a k tomu prihodil 2 hobby balíky 2015-16 UD Series 2 a taktiež 2 balíky 2011-12 O-Pee-Chee.

Tento box som si okrem ceny vybral aj preto že je tam možnosť vytiahnúť až 4 Slovákov, čo je na naše súčasné pomery pekné číslo. Hlavne Young Guns Erika Černáka bola lákadlom.
Z balíkov 2015-16 by bolo pekné vytiahnúť nejakú spešl kartu McDavida. OPC karty aj keď sa mi až tak nepačia, bola to posledná sezóna eskimáka Tootooa v Nashville, tak som to skúsil tiež.

Ciele, hoci nereálne, by teda boli, ale hlavne som sa po rokoch najviac tešil na samotné otváranie. A dopadlo to nakoniec takto:

Bohužiaľ, Černákova YG sa nekonala, nebol tam žiaden Slovák a dokonca ani len žiadná karta mojích obľúbených Preds. Škoda. YG Carter Hart však našťastie zachránil celý box, takže to dopadlo fajn.
Obrázek

Ani balíky žiaden väčší úspech nepriniesli. Young Guns Alexandre Greniera neohromila.
Obrázek
Obrázek

(za slabšiu kvalitu fotiek sa ospravedlňujem *nevim* )


Výsledok teda nijako neohúril, ale bolo to to zábavné otváranie a pekný pocit si po dlhšom čase pričuchnúť kartám a tiež som si urobil peknú zbierku radových kariet.
Ak by náhodou niekto niečo z tohto potreboval, všetko je samozrejme na výmenu, kľudne píšte

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2018-19 Upper Deck Series 2 Blaster Box (+4 hobby balíky

Příspěvek od leebour »

Pekný brejk díky že si sa podelil *mrk* Trojička brankárikov z UD parádna :thumbup:

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 Upper Deck Series 2 Blaster Box (+4 hobby balíky

Příspěvek od radek850 »

Carter je pecka, to ti zaplatilo celý break... A i když to nebudu brát z finanční stránky, tak jeho young guns je doopravdy 'horké' zboží.
Gratulace
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Rafa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 14. kvě 2020 19:02:15
Bydliště: Praha/Prešov

Re: 2018-19 Upper Deck Series 2 Blaster Box (+4 hobby balíky

Příspěvek od Rafa »

Ďakujem za reakcie. Z finančnej stránky som sa na to ani nepozeral ale každopádne Carter určite veľmi potešil :)

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host