Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2020.
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Omerta »

Vítám vás vážení sběratelé u celovečerního příspěvku.

Po nějaké době jsem si opět dovolil otevřít jeden kejs našeho produktu, ale tentokrát to není high end série, ale něco na takové to normální otvírání.

Kvalita karet z dílny OFS jde nahoru a o plnění je asi zbytečné vůbec mluvit. Za slušnej peníz, vám totiž kapela hraje a hraje...
Jasný, ne všechny jména jsou zde rovna těm co nalézáme v boxech NHL, ale i zde se dají najít suprová jména + většinou je každá série obohacena o nějaké ty legendy, nebo top hráče.

Asi jsme všichni zaregistrovali, že v této sérii vyjde pár podepsaných kousků naší hrající legendy a jelikož jeho podpisy doprovázela i kamera, tak tu máme jistotu, že se jedná o opravdový "Jardapen" a nebudou zde následovat diskuze, proč má tuhle kličku u J jinou, než v sedmnáctém století, když se poprvé podepisoval.

Samozřejmě, že šance získat podepsanou kartu přímo panem "božským" je docela veliká (1:30 = 1 ks na 3 kejsy), ale nebyla to pro mne ta hlavní motivace pořídit si tenhle kejs. I když co si budeme nalhávat, najít ji - prodat ji na Fejsu a zaplatit hypotéku by asi taky nebylo marný :lol:

Tak co myslíte, byl tam / nebyl tam??? ..... uvidíme....



Pro případné zájemce - Nechávám si pouze Rolínka a "Nesmrtelné" pány. Pokud něco budete chtít, tak prodám, nebo výměním za karty Rolase z této série, nebo za Immortals včetně první série a potom klidně i za to co mám ve svém WANTLISTU



No nic, konec kecání a jde se na věc.

Včetně pár řadovek sem dám všechno v pořadí, takovém jak se mi karty libí a na konci samozřejmě najdete to NEJ. Na skeny jsem se to snažil řadit po týmech...


BASE - na ukázku pár Pardubáků

Obrázek





SILVER PARALEL - /99

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek





GOLD SAND PARALEL - /15

Obrázek
Obrázek





poslední 2 kousky zlatého písku a poté již GOLD RAINBOW PARALEL - /9

Obrázek
Obrázek





Ze Zlatých písků jsme se přesunuli na Kanáry, kde je písek černý... BLACK SAND PARALEL - /6

Obrázek
Obrázek





Následují první inserty.....

TOP hráči současní/v důchodu - TEAM PRIDE - /99

Obrázek





Poslední kousek základní verze a poté již TEAM PRIDE ICE WATER - /15

Obrázek





Dalším insertem je "Co svět dal" neboli INTERNATIONAL STARS - /99

Obrázek





3 zákl. a opět paralelní verze, tentokrát ale s razítkem INTERNATIONAL STARS LIMITED STAMP - /15

Obrázek





A máme tu podle mne nej set, pány nesmrtelné. Jenom nechápu, že to ten můj skenr, takhle krásně naskenoval. Většinou totiž tmavý karty ještě ztmaví a není tam vidět vůbec nic. Tady paráda!!

IMMORTALS - /99

Obrázek
Obrázek





A blížíme se do finále.....


Podpisovečky

AUTHENTIC SAMOLEPKA, pardon vlastně SIGNATURE - /29

Obrázek





A o něco vzácnější samolepky AUTHENTIC SIGNATURE RAINBOW - /6 Kuba určitě super

Obrázek





Pod širým nebem se v Drážďanech (to musela vymyslet opravdu nějaká hlava, že pane Wachmajstr) konal zápas Sralty a Litvajzu.

Vzpomínku na toto klání nám přináší hard podepsané karty s vločkami SPARTA/LITVÍNOV OPEN AIR SIGNATURE - /20.../15

Obrázek





K tomu se nám zde objevily i 2 hard podepsané kousky ze série Uno, BLACK RAINBOW SIGNATURE - /5 Bohužel je Bělohlav rozmazanej, nechápu jak to někdo mohl dát do boxu :thumbdown:

Obrázek





A nyní to NEJ!!

Booklety. Myslím si že super provedení. Hard podpisy. Jenom jaksi nechápu co tam dělaj týmy co nehrajou ELH už 100 let... Vsetín, Jihlavu, Budějky a Chomutov.

Samozřejmě že jsem vyžral 3 z nich *bang*

Booklet TEAM SIGNS - /20

Vítkovice
Chomutov
Jihlava
Vsetín
Bolka

... to bych blil

Obrázek
Obrázek





Chlapi, to jsou ty naše klacky...

PIECE OF STICK - /30 tady mi asi 2 kusy chybí když je plnění 1:1 *myslim*

Obrázek


A máme tu konečně nějaké to umístění.





3. flek a o ten se podělí Vejba s Hruškou

Vejba s parádním "dřevem" /20 a Hruška ve verzi PIECE OF STICK RAINBOW - /5

Obrázek





2. šprušli dneska získává Tomáš Vondráček na ICE WATER PARALEL - 1/1

Jméno docela slušný

Obrázek





1. místo a vítěz tohoto brejku se stává.....

.... karta která je vkládaná ještě vzácněji než podpisovky Jardy...

...1:40


A na ní mladý Tomáš Pšenička s PIECE OF STICK NAMEPLATE - 1/1


Obrázek


No a to je všecko pánové....





.... Nebo snad ne...?



















































..... že by přece ještě něco.....







































................





































































....... Tak né, sorry



Já chtěl jenom jsem zkusit, co řeknete na tečky, na jejichž konci žádný hit není - někdo to už holt musel udělat :wave:


PS: Celkem převládá spokojenost. Samozřejmě, že mít podepsanýho Džegra nebo Hašana, tak bych tento brejk musel vyzvednout do výšin, ale i přesto spokojenost. Jediný co mně naštvalo byly booklety, kde jsem si přál Pardubky a ne Duklu tvl... jo a rozmazanej Bělohlav... díky tomu dávám 7/10, jinak by to bylo o kuličku vyšší...

Tak a to je konečná vážení, a u nějakého dalšího rozbalování zase nazdar!
Naposledy upravil(a) Omerta dne pát 17. dub 2020 11:28:37, celkem upraveno 1 x.
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dobrý den pane Dušek,

Omlouvám se za ten rozmazaný podpis, pošlete mi prosím adresu, pošlu adekvátní náhradu

Díky Hrbek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od smiesek »

Omerta píše:K tomu se nám zde objevily i 2 hard podepsané kousky ze série Uno, BLACK RAINBOW SIGNATURE - /5 Bohužel je Bělohlav rozmazanej, nechápu jak to někdo mohl dát do boxu :thumbdown:
je pravda, že rozmazané podpisy na kartách by jít do boxů neměly, ale spíše bych to tady viděla, že nepsala dobře fixa a nebo byl povrch moc vlhký.
Ale třeba to z té fotky klame a nebo je to tím, že neznám dobře podpis Bělohlava a umí se líp podepisovat.

Omerta píše:Booklety. Myslím si že super provedení. Hard podpisy. Jenom jaksi nechápu co tam dělaj týmy co nehrajou ELH už 100 let... Vsetín, Jihlavu, Budějky a Chomutov.
Samozřejmě že jsem vyžral 3 z nich *bang*
Vyžrat booklet Vsetína je dobrá trefa ze 40 vydaných karet. Už jen proto, že to je Vsetín a hráči jako Dopita, Tomajko, být tam podpis Čechmánka, hodnota karty si dovolím tvrdit by byla dvojnásobná.
Omerta píše: PIECE OF STICK - /30 tady mi asi 2 kusy chybí když je plnění 1:1 *myslim*
Podle mě vše souhlasí, na fotce máš 7 karet, pak po ní dáváš 2 karty z 3. fleku a pak 1 of 1 = 10? *myslim*
Omerta píše:Samozřejmě, že mít podepsanýho Džegra nebo Hašana, tak bych tento brejk musel vyzvednout do výšin, ale i přesto spokojenost.
Tímto jsi mi připomněl když tu jednou byla výtka při otevíračce, že se nepovedlo vytáhnout nějakou hit kartu a proto byl box označený za podprůměrný a že tam nic není.
Samozřejmě tohle není Tvůj případ, jen jsem si to vybavila.

Ať se otevře jakýkoliv box = co sběratel, to názor, každý si tam najde ty své TOP kartičky. Co se bude líbit Tobě, ostatní může mávnout rukou, ale těm to může být jedno, protože to je Tvá sbírka.
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Omerta »

smiesek píše:
Omerta píše:K tomu se nám zde objevily i 2 hard podepsané kousky ze série Uno, BLACK RAINBOW SIGNATURE - /5 Bohužel je Bělohlav rozmazanej, nechápu jak to někdo mohl dát do boxu :thumbdown:
je pravda, že rozmazané podpisy na kartách by jít do boxů neměly, ale spíše bych to tady viděla, že nepsala dobře fixa a nebo byl povrch moc vlhký.
Ale třeba to z té fotky klame a nebo je to tím, že neznám dobře podpis Bělohlava a umí se líp podepisovat.

Podpis je rozmazanej, není to moje první podpisovka co držím v ruce....



Dostat 3 booklety ze 4 týmů co v době dělání série nebyly v ELH je to, naco si "stěžuju", neřeším podpisy hráčů....



POS jsou 1:1, tudíž by měla být tato karta v každém boxu, nehledě na lowlimity.... nikde jsem si nevšiml, že je to "On average"....



To že tam není Džegr, ani Hašan nemá vliv na moje celkový hodnocení 7/10....
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Omerta píše:

Dostat 3 booklety ze 4 týmů co v době dělání série nebyly v ELH je to, naco si "stěžuju", neřeším podpisy hráčů....

Nooo vidis OMERTAAku....kdyz rozbalis dnesni produkt NHL , tak tam mas 2 ze 3 novacku co se ani v NHL neuchyti nebo dokonce nekdo neodehraje ani jeden zapas NHL ..

a zrovna u tebe kdyz vytahnes podpisovku legendy nebo RAYMONDA tak bys byl happy, tady si muzes tak trochu protirecit :angel:

A UPPER DECK tam taky posledni dobou zacina srat tymy jako HARTFORD apod. a to ma NHL 31 tymu + stary co este vydavaj , co ma tady asi pan HRBEK delat , kdyz ma 16 tymu v extralize aby to nejak vpylnil .

Ono na obranu tohodle produkty , radsi vytahnout Booklet Vsetinskejch legend nez vytvaret booklety NO NAME hracu, ja kdyz vidim co nam extraliga nabizi , to je katastrofa, kdyz vidim ty jmena hracu co se tady objevuje na radovkach ,, sorry ta extraliga si myslim zacina bejt pekna sracka, fakt se divim ze tam radsi nervou naky 18ti lety mladiky. To ten VSETIN jako karetne este vlastne patri k tomu nej co extraliga nabizi a nabizela...chapu ale tvuj pohled na Jihlavu , bolku apod. kde taky moc naky fajnsmekri nehrali...Za tu Boleslav , se tam moh dat aspon Radim Vrbatojc (treba)

Ale jak sem rek , do ceskejch karet se moc michat nechci a uz vubec te tady nehcci "hejtovat" !!!!! Jen muj lajkskej pohled...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od DzEjDy »

Omerta píše:POS jsou 1:1, tudíž by měla být tato karta v každém boxu, nehledě na lowlimity.... nikde jsem si nevšiml, že je to "On average"....
S těma hokejkama je to nešťastně popsaný v tom výskytu plnění. Měli by umazat tu limitaci /30 a nechat tam že každý box obsahuje jednu Piece of Stick a k tomu dodat že 1:10 je paralelka /5 a 1:40 nameplate. Ale stejný je to i u Signature karet, tam když máš tu rainbow, tak základní už v boxu není a taky je psaná jako jedna na box... Ono to takhle funguje už dlouho a lidi to tak berou. Ale máš pravdu, že pokud by se to bralo doslovně, tak u těch boxů s paralelníma verzema, ty základní potom chybí.
freddy-NJD26 píše:Ono na obranu tohodle produkty , radsi vytahnout Booklet Vsetinskejch legend nez vytvaret booklety NO NAME hracu, ja kdyz vidim co nam extraliga nabizi , to je katastrofa, kdyz vidim ty jmena hracu co se tady objevuje na radovkach ,, sorry ta extraliga si myslim zacina bejt pekna sracka, fakt se divim ze tam radsi nervou naky 18ti lety mladiky. To ten VSETIN jako karetne este vlastne patri k tomu nej co extraliga nabizi a nabizela...chapu ale tvuj pohled na Jihlavu , bolku apod. kde taky moc naky fajnsmekri nehrali...Za tu Boleslav , se tam moh dat aspon Radim Vrbatojc (treba)
Tohle je bolavá pata druhý série v ročníku. Jsou tady tlaky od některých sběratelů, aby vycházela kartička úplně všem hráčům, co se v daným roce objevili na soupisce. Většina těch dobrých jmen se vydá už v první sérii a druhá je spíš taková co dům dal, spousta juniorů, hráčů třetí, čtvrtý lajny nebo přestupy, hráči po zranění atd... Já už několik let razím názor, že by se obě série měly ustálit na stejným počtu base karet, např. deset hráčů z každýho týmu v každý sérii a hotovo. Bohužel jak píšu, zatím spíš převládá názor vydávat něco každýmu hráči... *nevim* A co se týká bookletů. Nechci to hejtit, ale spousta těch hráčů je tam pouze z důvodu, že zbyly jejich podpisy z předešlých let, málokterý tým tam má booklet pouze s hráči letošní sezony. Proto tam i spousta těch hráčů, který bys na takový kartě předpokládal chybí, protože pravděpodobně jejich podpisy prostě nebyly na skladě...

Já třeba když se víc zajímám o Pardubice, tak ti můžu dát příklad, že tam mají booklet o sestavě Moučka - Poulíček, Šeda a Kaut. Prostě jména co žádnou díru do historie klubu neudělaly. Mimochodem, Kaut je tam sice uveden Martin a i fotka na bookletu je jeho (ten co teď hraje nhl za Colorado), ale nálepka s podpisem je tam jeho bratra Tomáše, který hrál loni myslím za Kladno. Takže i takový chyby na těch kartách jsou. Bohužel.
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Omerta »

Freďáku, stále to nechápeš...

Mě nejde o to jestli tam je podepsanej Dopita, nebo Bourque. Jde mi o to, že v jednom kejsu se sejdou 3 týmový booklety z pěti celkových, který tento, ani minulý ročník nehráli ELH. Když tam bude jeden, neřeknu ani popel...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od freddy-NJD26 »

OMERTAKU ja ti ale rozumim..akorat sem to vic rozved


Zkratka v extralize je v letosnim rocniku 16 tymu a ty by si chtel 5 bokletu Z 5ti co to letos hrajou .

No ja se ti priznam ze ja bych to nechtel , tech fajn tymu co tam je ,neboj maj historii ,je tam tak 8 a zbytek sou s prominutim uplne tymy na lejno . V nasich malych sberatelskych koutu pulka ligy nezajima a proto pan Hrbek asi dela i tyhle varianty.

Ja treba bych byl za tenhle booklet Vsetina kurna rad , nez abych tam mel nakej pojebanej HRADEC ( omlouvam se zdejsim fanouskum ) ale ten tym je u me totalni s*acka ,bez historie , ligu si koupili a este nemaj poradny logo ale nakej heges, pod kterym si kazdej predstavi sekacku . To radsi vytahnu VSETIN , kterej v ELH udelal to , co uz nikdo nikdy asi neudela !!! Navic podepsany olympijskym vitezem !!!

V UPPER DECKU ti taky vydaj Modanna dresu NORTH STARS , Lafleura se Stastnym v QUÉBECU a ty tymy ani neeexistujou. A nikdo nerekne ani popel.

S tim co ma OFS k dispozici si moc nevyberes. Kolik muzou vydat tymu spolecne s extraligou aby to teda zajimalo , max 20 (komplet extraliga dnyho rocniku + ty s tou historii co jsou ve druhy lize) ..ani ne..

A UPPER DECK takovej monopol ,tam letos treba s**e nakyho MIKE LIUTA na AU za Hartford a to by mne teda sralo !!!!

Jestli ste teda zastanci aby se vydali tymy jako Hradec, Olomouc, Boleslav ..at je libo kamaraadi

mozna sem tady rouzpoutal bitvu ,ze to ani nesleduju a rejpu tady . Karty ani nekupuju . Takze v tomhle klidne do me..asi sem se dotknul i vaseho tymu ale u me sou bohuzel momentalne "dobry" kluby s tradici a historickejma hracema ve druhy lize KLADNO,SLAVIA,BUDEJOVICE,VSETIN ..Tam ten zaklad je , a i kdyz se vydaj karty hracum (kteri sou proste sracky) tak to v tech albumech ta sbirka vypada hezky, ze na to navazujes a pridavas k tomu hezkymu zakladu , kde ty legendy byli ...ale SORRY....Hradec, to nema ani fnuk , natoz zaklad :angel:

Tady zdarnej priklad Dzejdyho , historie obrovska ale momentalne ty hraci tam asi nikoho nezajimaj , kdyby to lidi vytahli z balicku a nebyli zrovna fanosuci , tak si taky reknou , kua co to tam mam , tak radsi asi nepohrdnou Vsetinskou slechtou ....(ta asi nikoho neurazi)

Minule aspon treba Chomutov naky mlady hrace udelal ( viz. Kasicky apod) ..to je sympaticky..ale sou tam kluby ktery sou teda uplne otravny a nesympaticky.
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od DaveBrownsound »

Já byl třeba rád, že vyšel booklet Motoru (jelikož jde o pár let starý přebytky, jsou tam podpisy hráčů, kteří hráli za Motor i Mountfield, ale jména jsou slušný). Tu radost dost zkazil fakt, že dva hráči jsou podepsaný modrou fixou, jeden černou (no budiž ještě) a čtvrtý propiskou *cry-a* Viděl jsem zatím 2, asi na tom budou všechny stejně. Booklet si pořídím do sbírky Motoru, ale radost mi dělat nebude, právě z důvodu toho, jak to vypadá *nevim*
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Omerta »

Bože to je keců Freďáku....

Netahej sem UD, o tom jsem se nikde nezmínil a to sem vůbec nepatří. Až koupím kejs od UD a budu na něj nadávat, tak to taky nebudeš srovnávat s OFS, nebo ano?? Asi sotva...

Za další, mluvíš o Sekačkách v souvislosti že si koupili ligu. Ano souhlasím, ale zrovna Vsetín bych sem v tom případě moc netahal, protože nebejt narvanej prachama, tak žádnejch 5 titulů v řadě nevyhrál a dál by se plácali v lize jak kapr na mělčině.

A krásně to bylo vidět potom, když prachy odešly/došly a najednou zjistili, že nemaj žádnou mládež a byli v prdeli.
Poslední 3 roky to tam ale začínaj dělat líp a je to vidět...

Ano jsem zastánce toho, aby tam byli i Sekačky, Olomóc, nebo Bolka. Ne proto že bydlím kousem od HK, ale protože tu ELH aktuálně hrajou.

A ano, na webu OFS se píše že tam jsou i týmy co hrály ligu i dříve, ale prostě mít takové týmy 3 v kejsu, je prostě z mého pohledu moc.

PS: nikde jsem nepsal že chci 5 bookletů, kde to čteš takový věci prosím tě??
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Bianconero »

Pěkná otvíračka, Omerto. Nejhezčí karta je ten Ota hned na začátku. :D :thumbup:

Tvoji nelibost chápu. Taky bych nechtěl, aby 3 z 5 bokletů z celého case byly vlastně z týmů, co Extraligu aktuálně nehrají. Dva by mi přišly tak akorát, jeden úplně ideál a spokojenost. Teda spokojenost, s těmi booklety moc nesouhlasím, protože to je za mě jen dodělávka produktu 2015-16 a ten design už OFS dávno překonalo, vidím to jako krok zpět.

Immortals se mi líbí čím dál víc a máš už slušný základ, to je zajímavá myšlenka na dosbírání, co? :angel:

Rolase máš jen tak, nebo se rýsuje jeho sbírka? To jen čistě ze zvědavosti. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Doryyy ja uz drzim hubuu !!!! Boxy nekupuju tak k tomu nemam ani co rict
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Omerta »

Bianconero píše:Pěkná otvíračka, Omerto. Nejhezčí karta je ten Ota hned na začátku. :D :thumbup:

Tvoji nelibost chápu. Taky bych nechtěl, aby 3 z 5 bokletů z celého case byly vlastně z týmů, co Extraligu aktuálně nehrají. Dva by mi přišly tak akorát, jeden úplně ideál a spokojenost. Teda spokojenost, s těmi booklety moc nesouhlasím, protože to je za mě jen dodělávka produktu 2015-16 a ten design už OFS dávno překonalo, vidím to jako krok zpět.

Immortals se mi líbí čím dál víc a máš už slušný základ, to je zajímavá myšlenka na dosbírání, co? :angel:

Rolase máš jen tak, nebo se rýsuje jeho sbírka? To jen čistě ze zvědavosti. :)

Otu jsem tam musel dát :) Dokonce jsem tuhle našel nějaký společný fotky.... to bych mohl mrsknout klidně do poštovní schránky


Rolas a Sejk jsou moje srdcovka.... Ne že bych ho chtěl začít nějak tvrdě sbírat, ale když už se někdo zeptá co do výměny, tak jedině on.

Immortals jsou fantastický a určitě si je dosbírám. (Udělat takovejhle set podpisovek s bílou fixou, to by byla paráda)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od pavelbart »

Souhlasím, že Immortals, přesto že na scanu nemusí vypadat, jsou naživo parádní a krásně provedený. Úplně v pohodě srovnatelný s UD i Panini. Jinak myslím, že ty casy kromě Jágra (samozřejmě), stojí a padají na těch bookletech. Shodli jsme se na tom s více lidmi co rozbalovali. Asi je škoda, že tam byly 3 z 5-ti z týmů již mimo extraligu. Jinak se mi ještě teda hodně líbí provedení paralelek Gold Sand /15 a Black Sand /6. To je taky krásná práce.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od DzEjDy »

Booklety jsou fajn, ale tu hodnotu těch karet sráží že je tam spousta jmen druhý a spíš třetí kategorie. Tomáš Pastor? To podle mě nebude nějaký ok jméno ani pro fandy Vítkovic... Asi narážíme na potřebný množství, aby bylo čím ty boxy plnit, ale kdyby se to zredukovalo na jeden, max. dva booklety pro tým a obralo se to o všechny ty Pastory, tak by to byla paráda, takhle je to místy nastavovaná kaše... *nevim*
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Omerta píše:Immortals jsou fantastický a určitě si je dosbírám. (Udělat takovejhle set podpisovek s bílou fixou, to by byla paráda)
Na tom se už dávno pracuje ;)

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Dampa17 »

Co bookletů týče, tak je možné se na to taky podívat takhle - být vydavatel a mít "přebytky" těch podpisů, tak mám v podstatě dvě možnosti - buď vyhodit a nebo nějak využít. A ně osobně se mi tohle využití hodně líbí, je to pěkně zpracovaný. Shodneme se snad na tom, že vyhazovat podpisy třeba Dopity by opravdu byla škoda. Já třeba ze svého boxíku (Jágra jsem neměl) vytáhnul booklet Litvínova, ale vytáhnout Olomócké nebo Vsetínský s Dopiťákem, tak jsem ještě spokojenější ...
No a s kejsem Dannyho bych taky byl spokojené, Volomóckéch karet je tam taky dost a ty tmavý podpisovky /5 podepsaný bílým fixem se mi líbí hodně, na DzEjDyHo Konrádovi už jsme se včera s Honzou domlouvali ;-) ... ale samozřejmě někdo má rád vdolky, jiný zase holky a o tom to je ;)

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od HogoFogo »

Ten Janecký by mohla být pro Bianca výzva vyšvihnout duhu z českých karet *mrk*

Nebo se pletu ?

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Bianconero »

HogoFogo píše:Ten Janecký by mohla být pro Bianca výzva vyšvihnout duhu z českých karet *mrk*

Nebo se pletu ?
Už je na cestě. ;) Těším se na ty karty jak malej kluk. Janeba je srdcovka. :angel:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl tam - nebyl tam... aneb zas po čase jeden case

Příspěvek od Omerta »

Veteran fans hcs píše:
Omerta píše:Immortals jsou fantastický a určitě si je dosbírám. (Udělat takovejhle set podpisovek s bílou fixou, to by byla paráda)
Na tom se už dávno pracuje ;)

Já to tušil pane Hrbek, to se k tomu úplne vybízí :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti