Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Jak jsem sledoval Marka (Buri 26) a Davida (DJjandy), jak sypou jeden videobreak za druhým, tak mě úplně navnadili si taky něco otevřít na video. Navíc mi chybí, že v té "korona-situaci" nemůžu vyrazit za Matějem (TwentyTwo) a rozbalit něco na video s ním. Tak jsem se odhodlal a něco spíchnul. :D

Když už jsem začal, rád bych otevíral pravidelně a zlepšoval se. Berte můj první osobní video-počin s rezervou, každopádně budu rád za odezvu a jakýkoliv komentář. Chci postupně otevírat nejen hokej, ale i basket, baseball a americký fotbal.

Na úvod jsem si vybral produkt bohatý na řadovky s šancí na pěkné insertní karty. Sezóna 1997-98 je jednou z mých vůbec nejoblíbenějších a Pinnacle jsem v té době miloval.

PS: Video je zatím v kvalitě 720p, byť jsem ho nahrál v HD. Chvíli jim to trvá, než to zpracují, každopádně i 720p není úplně špatné.

Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od elektrikar »

Ron Hextall parádní zaběr, takový mám taky rád
ale ty signature moves mě nějak nesedí

díky za brejk
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od deiv14 »

To intro je fakt super, to se mi líbí *ano* a karty nádherné, mám to stejně, že to byla jedna z nejoblíbenějších sérií v dětství, mám moc rád paralelky a Doug Weight je super trefa. Epix taky fajn, to jsou krásné karty. Jen mi přišlo škoda, že se tam tolik karet opakovalo a to rovnou po čtveřicích, ale toho jsem si u tohoto produktu všiml už i dřív. Co by mi vadilo víc, že se mi pár karet zdálo dost poškozených a víš, jaký já jsem na tohle pes *rfl* a pobavil jsi mě s Davidem Alfredssonem, že by nervozita z prvního videa? :angel: jinak super a už se těším na basket, ty Optic budou parádní :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Díky za odezvu, kluci. :thumbup:

elektrikar: Tady se ty fotografie opravdu povedly. Co se týče Signature Moves, mám je rád, protože když je vidím, vybavím si přelom tisíciletí, vybaví se mi vzpomínky na hraní NHLka, hodiny u PC a paření NHL 2000 za Mighty Ducks (první pětka Kariya, Rucchin, Selanne - Tverdovsky, Salei), NHL 2001 a vyhrané Stanley Cupy za Colorado, Philadelphii nebo New Jersey, nebo sbírání karet a super soundtrack v NHL 2002. Teď nevím ve kterém z těch NHLek jsem všem nakopal zadek za Columbus, za ty jsem hrál hrozně rád a nejradši jsem hrál za Ethana Moreaua, kterého jsem si vždycky stáhl z Edmontonu. :D

deiv14: Přesně, ty paralelky jsou skvělý. Docela bych si něco z toho i rád posbíral, ještě uvidím. Třeba něco vyzobu na Absolutu, pokud se něco objeví. Ty duplikáty byly vtipný, fakt se opakovala úplně stejná jména za sebou. S poškozením souhlasím. Mně irituje už i to špatné seříznutí, jak jsem ukazoval těch pár karet... Fakt David Alfredsson? :D Tyjo, to jsem neodchytil ani při opětovném poslechu a stříhání, to jsem teda dobrej jouda. :lol: Každopádně nervozita byla, je to úplně něco jiného, než když točíme s Matějem. Když tam jsme ve dvou nebo třech lidech, tak je to takový fajn pokec s kamarádem. O samotě je to zvláštní. Ale snad si zvyknu a bude to časem lepší. Na Optic se ohromně těším, basketbalové "Platinumky" jsou stejně boží jako ty hokejové. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od Buri 26 »

Parádní video, box se myslím povedl díky super epixce :thumbup:
Taky mám tyhle Pinnacle moc rád. Rozbalovat jsem hobby verzi a o moc víc se to nelišilo měl jsem dvě Rok Collection a jednu Prof a jednu epix. Líbí se mi ty Mask ale bohužel ani já žádnou neměl. Jinak taky jsem to točil na video. Moc se mi to líbilo jak jsi to pojal a ten úvod super. Díky a budu dál sledovat *gc*

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od DJjandy »

Parádně zpracované video, je pravda, že ty to třeba na rozdíl ode mě děláš takovým tím serióznějším způsobem, kdy se člověk aspoň dozví nějaký informace o daným boxu, zatímco já hlavně trhám balíčky a jsem rád, že přečtu jména a občas se mi povede úplně nezkomolit názvy některých insertů. :D
Ale jak jsem napsal ze začátku, video v tvém podání se mi moc líbilo a budu se těšit na další! Jo a Davida Alfredssona jsem si všiml taky. ;)
Jinak tenhle produkt patří k mým oblíbeným a je to taky hodně kvůli již několikrát zmiňovaným super záběrům. Budeš sesbírávat celý set, nebo se nějaké karty objeví na ACC v tvé nabídce? Myslím, že mi z této série chybí několik brankářů do mé nejvedlejší sbírky.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Buri 26: Taky se mi líbí Masks, jsou fakt nádherný a byla by velká paráda na nějakou natrefit. Každopádně už jsem zvažoval nějaké sesbírání Epixek, třeba jen Purple Game variantu, nebo Purple Play variantu. Nebo co nejvíc Purple, co najdu v dobrém stavu a za dobrou cenu. Mám ještě schovaného Purple Play Dominika Haška, kterého jsem v nějakých 9/10 letech vytáhl z balíčku Scoreček. Sice rohy totál ošoupané, ale je o srdcovka. Takže do těch Purple bych moc rád šel. Na video se podívám, určitě jsem neviděl vše, co si natočil, mám co dohánět. ;)

DJjandy: Se jmény mám taky problémy (u ACC breaků jsem někdy bezradnej), říkal jsem si "vezmu pěkně starší box, tam ty týpky znám všechny, na těch jsem vyrostl, nemůže se nic stát" a ono houby, Daniela jsem překřtil na Davida. :D Base set si posbírám, ale duplikátů bylo dost, takže Beezer, Burke, Brodeur, Salo, Kidd, Fuhr, Carey, Puppa, Roloson a Thibault už visí na v mé nabídce na ACC. Kdybys něco vybral, uděláme trade. Máš toho v nabídce dost, co bych potřeboval do setů. Jak jsem teď nakupoval Zadinu, tak jsem se k tomu úplně nedostal, abych to probral a dal si stranou nějakou korunu na doplnění. :D

Díky oběma, kluci. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od Omerta »

Skvělý video, díky!

Z toho "Davida" si nic nedělej, já jsem si šel po autoškole ve svých osmnácti pro svůj první řidičák a po 14 dnech čekání jsem na něm našel místo Daniel, David. A to to bába opisovala z rodnýho listu :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Omerta: Všude samý David, je tu nějak "přeDavidováno". :think: :lol: Díky. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Retro Box Break #01 - 1997/98 Pinnacle Hockey Retail Box

Příspěvek od DJjandy »

Bianconero píše:Omerta: Všude samý David, je tu nějak "přeDavidováno". :think: :lol: Díky. ;)
Na tom rozhodně nevidím nic špatnýho. :D
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti