2020-21 Upper Deck Ice

Žhavé novinky týkající se sezóny 20 / 21
Odpovědět
Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od Chrostik »

Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od Chrostik »

UDcko oznamilo, ze tuto seriu spolu s 2021-22 Trilogy rusi *myslim*
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od pavelbart »

Bohužel mohu potvrdit, že to tak je...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od SugarRay »

Co jsem četl na Hobby Insideru , informace přímo od UD - ICE ,TRILOGY zrušeno , OPC Platinum - 10týho . listopadu
Ultimate - polovina prosince
Stature a Premiere - konec prosince
Sp Authentic - Leden 22 :angel:
Všechno toto podle mě kvůli viru , kterej existuje jenom v médiích . Co jde v součinosti s tim , inflace , nezaměstnanost , zvýšování cen elektřiny , plynu - řízený , né z objektivních příčin , a déle zombie apokalypsa napíchanců experimentálnim roztokem na úpravu DNA se do tohoto ještě nestačili promítnout .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od pavelbart »

Bohužel to tak není. Všechny tyto série nevyjdou do konce roku.
Máme info z UD, že aktuálně to vypadá, že vyjdou v prosinci Series 1 Hobby a možná MVP. Ostatní vypadá spíše na 2022. Takže v nejlepším případě nás čekají do konce roku 3 série.
Samozřejmě se může cokoliv změnit, ale nevypadá to... Oni navíc nikde oficiálně toto nepotvrdili. Psali všem prodejcům email, kde píší, že všechny ostatní série budou doplněny. Psali jen Ice a Trilogy zrušeno, Series 1 H v prosinci.
Ať je zatím cokoliv, mají problém se svými dodavateli - nespecifikovali, jestli papír, plast... To je celkem jedno. Ty problémy cítíme i my. Všechno dražší, spousta věcí není. Stačí se rozhlédnout kolik běžných věcí na trhu chybí...V jejich velikosti to musí být cítit daleko více.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od SugarRay »

Ten člověk tam psal že je to oficiální twett UD s těma datama , ale taky to asi všichni tam berou s rezervou , podle mě jestli hodně posunou THE CUP nebo uplně zruší tak už je to vážný , to bude takovej ukazatel skutečnýho stavu .
Jinak si o tý krizi myslim svoje , viz . Škoda kde zastavili výrobu do konce roku ehm . dobře no , že prý nejsou čipy , když tyhle součástky jsou připravovaný a nasmlouvaný 5 let dopředu , nejdřív lockdowny - viz . smrtíci vir z netopýra , pak energetická krize aby to dorazili definitivně . Hodně průmyslových firem zastavuje výrobu to je fakt , maj velký vstupní náklady , takový že se jim spíš vyplatí zastavit výrobu než pokračovat s obrovskýma ztrátama to nepopíram , ale máme tady dvě jaderný elektrárny polovina z toho co vyprodukujou jde do Německa , dál výkup tzv. Bio energie - což je jenom obrovskej tunel na státní peníze a podvod , plyn to samí tam neexistuje objektivní důvod proč by se měla zvyšovat cena viz vystoupení Putina .
To jsem dal příklad od nás , ale tohle se děje celosvětově , to musí vidět už každej .
Podívejte se na klub500 na tu tiskovku na You tube z 12. řijna . Někdo se tady znaží o perestrojku světa , Claus Schwab tomu řiká The Great Reset a nástroje jsou ty co jsem tady uvedl .
Trilogy mi nevadí , ICE jsou moc hezký těch je škoda , podle mě buď budou muset zredukovat ty série už jednou pro vždy , protože se teď dostali do takový zkluzu že se z toho už nemůžou nikdy vyhrabat , nebo posunout uplně všechno z tý aktuální sezony na léto a ty série co vychází z kraje sezony uplně zrušit a pak se uvidí co bude dál , co jim situace a globální mocipáni dovolí .
Jestli nevyjde žádná ze série z toho roku 21 jak řikáš ty Pavle tak je to fakt vážný , ale podle mě do vánoc budou chtít aspoň jednu z nich vydat ikdyby se mělo dít nevim co , tam by jim utekli velký peníze .
Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od zbynekf7 »

SugarRay píše:
stř 20. říj 2021 16:20:28

To jsem dal příklad od nás , ale tohle se děje celosvětově , to musí vidět už každej .

Ještěže nejsem každej, ale jiný.
SugarRay píše:
stř 20. říj 2021 16:20:28
Trilogy mi nevadí , ICE jsou moc hezký těch je škoda ,

Jestli nevyjde žádná ze série z toho roku 21 jak řikáš ty Pavle tak je to fakt vážný , ale podle mě do vánoc budou chtít aspoň jednu z nich vydat ikdyby se mělo dít nevim co , tam by jim utekli velký peníze .
S krásou ICE souhlasím, stejně jako s tím zbytkem. Moc by mě mrzelo, kdyby měly padnout ty legendy.
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 Upper Deck Ice

Příspěvek od Lukyn55 »

Obrázek
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Odpovědět

Zpět na „2020 / 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti