Štědrovečerní Artifacts 10/11

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od TwentyTwo »

Hodně dlouho jsem letos váhal nad dárkem. Měl jsem možnost překvápka, nebo zase boxu :) Tíhl jsem k překvapení, protože boxů teď rozbalují v rámci ACC víc jak dost. Když jsem měl rozhodnout napevno, tak Pavel přišel se zajímavou vánoční akcí a já nakonec pořídil box. Jaký jsem věděl prakticky hned, protože to byl ten, mezi kterým jsem se rozhodoval, když jsem vybíral klukům na Vánoční akci. Pro kluky šel ročník 08/09 a když jsem jej spolu s dalšími boxy objednal, tak jsem chvíli pochyboval, jestli jsem neměl vzít tento.

Tato série vyšla, když jsem se vracel ke kartám a objevil tehdy ještě SK fórum. Paradoxem je, že se mi tento ročník původně vůbec nelíbil. Prý jakási mlha přes hráče :) Teď se mi naopak sérii líbí hodně a přemýšlím, co z ní si posbírám. Je zajímavé, jak se názory mění. Je to vlastně vůbec první ročník, kdy byly zavedeny memorabilia paralelky k base setu. Vznikly tím tak Jersey/Jersey a oblíbené Emerald Jersey/Patch atd. Navíc výřezy se mi líbí a do grafiky pěkně pasují.

Přejdeme k samotné rozbalovačce. Je asi 10 hodin večer, mi se vrátili od Evčiných rodičů a jde se na box. Musel jsem si nachystat Eberleho, jehož to byl RC ročník a dvě karty, které z této série mám.

Obrázek

Očekávání byla taková, že jsem si přál pěkný patch nebo paralelku a ideálně něco do sbírky mně nebo někomu z kluků. Základní Tundru Cogliana s Hemským nebo paraleku Gagnera. Eberle byl jako redemption, takže to už je pasé. Break garantuje 3 memo z toho jednu s více hráči a jednu Autofacts.

řadové karty
Tím, že jsem je asi během 10 min nasázel na web, tak vám je tady hodím všechny :) Zajímavé je barevné rozdělení západ/východ.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A jdeme na "hity":

Jako graficky nejslabší s celého setu hodnotím subset Stars. Jména byla slušná.

Obrázek Obrázek

Potom RC. Tam jsem nic nečekal, protože ty top jména byly redemption. Karty pěkné, jména už tolik ne. Ono by stačilo u Devils změnit křestní jméno na Kyle :)

Obrázek Obrázek

a byla ještě jedna RC a bohužel to byla ta jedna paralelka na box. Tady bych řekl, že příjmení mluví za vše :D

Obrázek

Přecházíme na memorabilie:

Jako první dám Tundra Tandems. Karty pěkné (rozhodl jsem se posbírat všechny Tandems i Trios v Jersey variantě), ale dvojice skoro ta nejslabší.

Obrázek

Další dám již zmíněné paralelky Jersey/Jersey a na ni v té době top bek Caps Mike Green. To už potěšilo více.

Obrázek

A jako třetí bohužel nebude Patch, ale i tak to není špatné. Joe Thornton na Frozen Artifacts.

Obrázek

Zbývá ještě podpis. Není to žádná pecka, ale pro našince dobrá trefa. Na Autofacts Michal Neuvirth

Obrázek

To je vše přátelé!

Nebudu vám lhát, hned po rozbalení jsem byl zklamaný. Asi jsem byl rozmlsaný po těch boxech, které jsme rozbalili s klukama. Smutek jsem zahnal tím, že budu sérii sbírat. Nakonec jsem to zúžil na Tundry a celý set v Jersey/Jersey variantě. To je reálný cíl. Navíc base set bych měl v albu a nekoukal bych na něj. Z odstupem času to není taková hrůza, ale nějaká malinko lepší karta by tomu slušela. Ani redemption by to nevytrhla v té době. Byl to Wellwood myslím.

Díky za pozornost a hodně štěstí pří rozbalování!

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tak to byl docela prosser!!!
každopádně díky za brejk a hodně štěstí do dalších boxů *ano* *ano* *thks*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od Omerta »

Já si myslím že to tak špatný není.

Jumbo je super, stejně tak Neuvy a Green.

Jsy Vaneka, kterej má mimochodem za svých 14 let v NHl 0.77 bodů na zápas, je taky v pohodě. Samozřejmě že to je jméno, který je pomyslně slabší, ale v těchto letech dělal kolem 60-70b za sezónu a byl to top hráč.

Já ale vidím nevětší prosser, že tam není žádnej hráč v těch "správnejch" barvách... protože z tohoto ročníku toho moc nemám ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od deiv14 »

Omerta píše:Já ale vidím nevětší prosser, že tam není žádnej hráč v těch "správnejch" barvách... protože z tohoto ročníku toho moc nemám ;)
Danny, jednoho jsi přehlédnul, já vím, on je to takový nevýrazný drobek, toho člověk přehlédne raz dva *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od jarosenko »

Jména jsou do pohody :)
Neuvirth pro nás je pěkná trefa.

Ale chápu zklamání. Chybělo tam něco s menším limitem. Ona kdyby ta tundra byla v nějaké patch verzi. Hned by to bylo jiné kafe. Na druhé straně by sis jí pak nemohl zařadit do sbírky :-D Protože předpokládám, že sesbíráš jen ty základní...

Díky za break ;)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od SugarRay »

Ale ten Průser je / 25 takže to je asi hit boxu , paralelky z Artifacts , UD series a MVP jsou pro mě uplně top karty mezi všema , ale tahle by mě teda taky nepotěšila . Být tam paralelka řadovka / 25 tak bych byl spokojenej nebo nějaká patch varianta tý base jedno v jakym limitu . Tundra tandems z týhle sezony se mi moc nelíbí .
Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od lastik »

Jako úplnej průser to asi nebyl, jen takovej půlprůser :D , ale chápu, že jsi zklamaný. Určitě to mohlo být lepší, ale Autofacts taky nebývaly v každým boxu ne? Jasný, z hokejového pana skleněnýho bych asi taky nebyl úplně paf (ještě když kvůli němu skončil Mason v Philce a on to pak proseděl na marodce), každopádně Ti přeji do dalších boxů více štěstí a hlavně karty do sbírek!!!

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Štědrovečerní Artifacts 10/11

Příspěvek od Omerta »

deiv14 píše:
Omerta píše:Já ale vidím nevětší prosser, že tam není žádnej hráč v těch "správnejch" barvách... protože z tohoto ročníku toho moc nemám ;)
Danny, jednoho jsi přehlédnul, já vím, on je to takový nevýrazný drobek, toho člověk přehlédne raz dva *rfl*
Já myslel na lepčejších kartách ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů