2018-19 OPC Platinum

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od deiv14 »

Pod stromečkem jsem našel od manželky dárek, který mě stoprocentně potěší pokaždé, a to box hokejových karet. S výběrem jí pomohl Matěj "TwentyTwo", a ten ví, že s tímto produktem nemůže šlápnout vedle *placnuti* výběr ročníku odůvodnil logicky tím, že mi z něj chybí nejvíc karet do hlavní sbírky Nuge, což je pochopitelné, protože z těch předchozích mi jich opravdu moc nechybí - konkrétně jedna - viz můj podpis :angel:

Tak jdeme na obsah, řadovky a základní Marquee Rookie sem s prominutím dávat nebudu, stejně je většina z vás dobře zná, takže začnu inserty Retro, které se mi v tomto ročníku moc líbí:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Connor vždycky potěší. Dále jsem měl jednu Retro RC a rovnou i v paralelní verzi Rainbow:

Obrázek Obrázek

Není to Pettersson, ale Gaudette hrává a rozhodně to tedy není žádný no name.

Dále boxík obsahoval 3 Rainbow a 2 Marquee Rookie Rainbow paralelky:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Z nelimitovaných paralelek nám zbývá Violet Pixels, které jsou designově hodně povedené, např. oproti dřívějším Traxx:

Obrázek Obrázek

Stastny potěšil, nevím proč, ale dresy Vegas Golden Knights se mi (nejen) na kartách hrozně líbí.

Teď trošku odbočím od paralelek k insertům. Jako každý rok jsou zde 3 druhy (když pominu Retro) a box obsahuje 3 kousky, mně se povedlo vytáhnout od každého insertu jednu kartu:

Obrázek Obrázek
Obrázek

Ovi i Orr jsou parádní jména, takže dobré.

A teď koření produktu a tím jsou limitované paralelky:

Obrázek Obrázek Obrázek

Tady panuje veliká spokojenost, Tazer na Red Prizm (/199) jde Biancovi do sbírky, takže paráda. Moc jsem si přál Arctic Freeze (/79), protože to jsou pro mě jedny z nejhezčích paralelek vůbec. A Seismic Gold (/50) se rozhodně netahá s každého boxu :thumbup:

Na závěr jsem si nechal jednu garantovanou podpisovku. Když pominu, že jsem jednou vytáhl RC podpis Connora v paralelní verzi (můžete vidět u Matěje ve sbírce na ACC :angel: ), tak jsem měl ve většině boxů Platinum, které jsem napříč ročníky rozbalil, nějakého ne moc dobrého nováčka. Proto pro mě většinou byly paralelky vrcholem boxu. Tentokrát to však nebyl nováček, dokonce to ani nebyla karta z tohoto ročníku, nýbrž update ze 17/18. To mi ale vůbec nevadí, protože karta je to náramná:

Obrázek

Vzhledem k tomu, že je aktuálně James Neal hráčem Oilers, karta má pro mě hlubší význam. Navíc tady ještě v dresu Golden Knights, což už jsem komentoval výše. Krásný hard signed podpis to celé podtrhuje. Téměř okamžitě jsem věděl, že si kartu nechám a naštěstí si pro tyto účely vedu malou vedlejší sbírku "Karty z breaků", kam karta krásně zapadne. V opačném případě už bych vymýšlel, jakou formou budu sbírat Jamese Neala *lgh* tak i tak karta udělala velikou radost a do světa zkrátka nepůjde.

Nejen díky ní pak můžu celý break shledat úspěšným a už teď se těším na nějaký příští, snad nebudu čekat zase do Vánoc. Díky za pozornost a i zde popřeju klidné prožití svátečního volna a vše nejlepší do Nového roku 2020, nechť jsou všechny vaše breaky aspoň tak dobré, jako ten můj.

PS: všechny karty, které jsou v dispozici k výměně či prodeji, naleznete v mé nabídce na portálu Absolute Card Collector.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od Jirzik-ACS »

boxík platinumek, to asi říká vše ne? *ano* *cheer*

dík za brejk *thks*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od SugarRay »

Super podpisovka *ano*
Obrázek

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od leebour »

Parádne odprezentované Dejvíku, no a ta třešnička na tej by som si zmlsol aj ja ... gratulujem *mrk* a teším sa spolu s Tebou.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od radek850 »

Parádní prezentačka, samotný obsah boxu bych hodnotil jako takový průměr :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od DzEjDy »

Zdejší OPC Platinum-filové opět zažívají orgasmy :D ... Ten Neal opravdu moc pěknej, ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl nějakou jeho podpisovku, asi jich mnoho mít nebude. A tady si s tím podpisem dal opravdu záležet, moc pěkná karta! :clap:
Obrázek

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od jarosenko »

Neal je Deive absolutní pecka. Ta karta jako celek včetně Vegas dresu je nádherná.
Na těch lepších parallel hodně solidní jména. A souhlasím s tím, že Arctic Freeze jsou nejkrásnější z toho množství barev.
Gratulace k breaku :)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od Bianconero »

Fantazie Deive! Nic moc lepšího z toho vytáhnout nešlo, takže box zatraceně vydařený! *prty* Podpis Neala je nádherný, to je fakt karta do sbírky jak dělaná. :thumbup:

PS: Děkuju za Toewse. *drink*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2018-19 OPC Platinum

Příspěvek od lastik »

Myslím, že na pohodu box, jen ty update podpisy jako hlavní hity prostě nemám rád, kupuji si snad 18/19 ročník, tak proč bych měl mít jako hlavní hit nějakej loňskej update. Ať tam dají 2 podpisy (klidně Spencera Fooa :D ) nebo třeba Emeraldku jako paralelku, ale aspoň to bude 18/19 . Nicméně James Neal za Vegas je super jméno. :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host