OFS Classic 19/20 I. série Collector's box break na video

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

OFS Classic 19/20 I. série Collector's box break na video

Příspěvek od TwentyTwo »

Dnes jsme pro Absolute otevřeli nové OFS Classic. Zkusil jsem Hobby balíček na burze v Ostravě, abych měl náhledy karet do checklistu na ACC a karty mě naživo příjemně překvapily. Přesvědčily mě si koupit box. Vzali jsme Collector's box a já osobně jsem nadšený.

Série má jednotný a povedený grafický styl. Kvalita použitého papíru je taky zase jinde a i fotografie hráčů jsou super. Za mě veliký krok dopředu. Líbí se mi typy paralelek. Sand jsou super nápad :thumbup: Year of the Dragon s červeným fixem jsou top a nejvíce se mi líbí set Východ vs. Západ. Pro mě nostalgie. Takže, pane Hrbek, opravdu chválím a přemýšlím nad dalším boxem. Najde se spousta lidí, kterým se něco nelíbí, ale za mě takových 9/10. Nejsem sběratel Extraligy, tak možná některé "chyby" nevidím. Vždy je prostor něco vylepšit, ale kdyby to nešlo, tak není co dělat :)

A už k breaku. Myslím, že v jednom Extraligovém boxu jsme měli více štěstí než ve všech NHL boxech, co jsem rozbalili na video :) Posuďte sami:



Karty budou k dispozici ... Vy víte kde :)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 19/20 I. série Collector's box break na vide

Příspěvek od DzEjDy »

Souhlasím s Matějem, že ten použitý materiál na karty je letos super. Možná že loni byly řadovky ještě o chlup silnější, ale ten letošní papír a povrch přední i zadní strany karet je strašně příjmnej v ruce. :thumbup:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host