2018-19 OPC Platinum 8box case

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

2018-19 OPC Platinum 8box case

Příspěvek od lastik »

Ahoj,

jak jsem avizoval v poste, breaknul jsem si pro me asi nejlepsi produkt, ale to uz vsichni vime, ze jsem do Platinumek magor.
Break byl nekdy zacatkem kvetna, ale z casovych duvodu, ho sem nahravam az ted. Tentokrat nebudu davat fotky jednotlivych boxu, ale rovnou vytrizenych hitu, tak jdeme na to. :)

Retro
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Rainbow
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Violet Pixels
Obrázek

Insert - Future Is Now
Obrázek

Insert - In Action
Obrázek

Insert - Net Magnets
Obrázek

a jdeme do tuhého!

Limited - Retro
Obrázek

Limited
Red Prism /199
Obrázek

Arctic Freeze /79
Obrázek

Seismic Gold /50 - Emerald Surge /10 - PP 1/1 (Rantanen a Parise Arctic Freeze)
Obrázek

a to nejlepsi na zaver a to jsou...
Auto
Obrázek

Zaver: S casem spokojenost, na insertech pouze jeden duplikat a to Pasta, Limitky taky super, hlavne Arctic Freeze ty jsou vazne nadherny a fakt super zmena! PP byly oba na sobe ve stejnem balicku a k podpisum bych rekl, ze se jmena celkem povedly. Cirelli, Evan, Elli jsou super, Dube na Orange Checkers /15 taky neni k zahozeni, akorat skoda, ze kdyz jsem to odkryval, tak jsem jel pomalinku a videl jsem prvni dve pismena nahore, tak me orosilo, ze to bude Flyers a Hart, jelikoz tam nikdo jiny z Philky RC auto nema, tak jsem to rychle odkryl a Flames, takze nastalo mensi zklamani, ale jinak jsem si otvirani (opet s pritelkyni a ve 4 dnech, kdyz jsem si lupli jeden box vecer vzdycky) naramne uzil.
Dekuji za pozornost a zase nekdy v tehle sekci!
Ahoj *thks*
Naposledy upravil(a) lastik dne ned 02. čer 2019 23:45:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2018-19 OPC Platinum 8box case

Příspěvek od DJjandy »

Noooo, konečně ses dokopal k nafocení!!!! :D Takovou otvíračku ti tiše, ne kecám. hlasitě závidím! Něco by se mi asi i hodilo, tak až si vzpomenu, tak se ti zkusím ozvat. ;)

Díky za ukázku!
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2018-19 OPC Platinum 8box case

Příspěvek od peldap »

Tohle je fantazie !!! Když to je nafocené takhle pohromadě, je to opravdu nádhera, moc díky a už teď se těším, co bude příště !!!

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2018-19 OPC Platinum 8box case

Příspěvek od leebour »

Na Platinumkách fičíme, je to vychytaný produkt. Vďaka za peknú prezentáciu, pošmákol som si. *mrk*

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host