2019-20 The Cup

Žhavé novinky týkající se sezóny 19 / 20
Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Zajimavy tema , dost se s nim stotoznuju a bavi mi to cist. Sam to pozoruju na sobe ze uz do karet skoro nic nedavam , ta doba uz je uplne jina!!!


Hosi a nemuze se spis stat , jaka je ta zkurvena situace , ze lidi nebudou mit praci ,nebudou mit prijem ,ze se nakonec stane , ze ty karty nebude mit kdo kupovat a pude to zase spis dolu ???
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od Michal »

freddy-NJD26 píše:Zajimavy tema , dost se s nim stotoznuju a bavi mi to cist. Sam to pozoruju na sobe ze uz do karet skoro nic nedavam , ta doba uz je uplne jina!!!


Hosi a nemuze se spis stat , jaka je ta zkurvena situace , ze lidi nebudou mit praci ,nebudou mit prijem ,ze se nakonec stane , ze ty karty nebude mit kdo kupovat a pude to zase spis dolu ???

400$ za kartu ti neda clovek, co se boji, ze kazdym dnem prijde o praci. Spis bych rekl, ze ubyde nabizenych karet, protoze se bude min breakovat, na druhou stranu to zase muze vysponovat cenu tech nabizenych karet vys. Je to docela videt na Artifacts - je to ted novy produkt, a na zacatku je vzdy mega boom. Mozna se pletu, ale zda se mi, ze letos tech karet z npve serie v nabidce moc neni, ale ceny jsou doat vysoke...
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od Jenda42 »

Ragnarook píše:. Za ty prachy jsem si kupoval classic signature ještě nedávno *lgh* .
super debata!
zlatá slova, koukal jsem, že je na shopu opět box Classiků pak jsem uviděl cenu a šel hledat letitou fakturu od Pavla z krámu. Za tu cenu jsem tenkrát, v dobrý akci, koupil skoro 4 boxy. :lol: :angel: jo to se to rozbalovalo.. Dneska když mě chybí jen pár SSP podpisovek, si těžko pořídím boxík jen tak na zkoušku, jestli tam ta jedna náhodou neleží. Nicméně věřím, že se to prodá a čím víc toho Pavel prodá, tím víc toho nakoupí a já si budu moci lépe vybrat. :thumbup:

no a k Cupkám, karty jsou to pěkný, ta Brilliance vypadá možná trochu pouťově, ale kdyby byly podepsaný všechny tou zlatou slabou fixou, tak by byly super.
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od pavelbart »

freddy-NJD26 píše:Zajimavy tema , dost se s nim stotoznuju a bavi mi to cist. Sam to pozoruju na sobe ze uz do karet skoro nic nedavam , ta doba uz je uplne jina!!!


Hosi a nemuze se spis stat , jaka je ta zkurvena situace , ze lidi nebudou mit praci ,nebudou mit prijem ,ze se nakonec stane , ze ty karty nebude mit kdo kupovat a pude to zase spis dolu ???
Osobně si myslím, že to dolů půjde. Ale víš jak to je, nikdy to nepůjde na předchozí úroveň. Lidí, co budou mít peníze i když bude nějaká krize, bude pořád hodně. A ty to pouštět nebudou a počkají na dobu, až to zase vylétne. Může to znít vtipně, ale na tuhle sezónu může mít obrovský vliv Lafreniere. Při tom boomu jaký je, je pro všechny dobře, když bude hrát tužku:-))). Když udělá nějakou šňůru, myslím, že se nestačíme divit.
Já osobně to sleduju s velkými rozpaky. Byl bych hodně nerad, kdyby to skončilo jako NBA (Panini), protože to by prostě byla zábava jen pro bohatý. Naštěstí UD nevypadá, že by se vydávalo cestou NBA. Blastery, retaily a to vše podobný vypadá pořád podobně. Velkoobchodní ceny jsou pořád výrazně nižší než od Panini. Ale může to dost ovlivnit trh sám.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od DaveBrownsound »

Na fb UD jsou fotky realnych karet The Cup. Karty obecne paradni, jen me moc nebere design tech RPA, ten prechod modre do bile je takovy amatersky, nevim, nelibi se mi to, patrne bude podobny i na base, ale ty tam vyfocene nejsou. Famozni jsou jako obvykle exquisite karty, ale krasny jsou i dalsi, namatkou limited logos, endorsements, insignias. ..

Co me ale dostalo do kolen, to je karta Overshadow. To si nekdo liznul LSD a pichl si pul kila travy do oci a pak sedl k pocitaci a navrhl tyhle karty. A nejake to vedeni UD, co schvaluje design, melo hromadny akutni zanet spojivek a dochazely chlebicky, tak to odklepli. Strasnej bizar :wtf:

Jsem zvedavy na dalsi karty, co zatim neprezentovali - brilliance, enshrinements, renditions (pokud maji vyjit).
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist


Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2486
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od Vasil »

Souhlasím s názorem na Overshadow. Tenhle design se do produktu jako je The Cup, vůbec nehodí. Ani Color Coded. Takový spíš inzerty do Victory.
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od klajda »

DaveBrownsound píše: Co me ale dostalo do kolen, to je karta Overshadow. To si nekdo liznul LSD a pichl si pul kila travy do oci a pak sedl k pocitaci a navrhl tyhle karty. A nejake to vedeni UD, co schvaluje design, melo hromadny akutni zanet spojivek a dochazely chlebicky, tak to odklepli. Strasnej bizar :wtf:
Něco podobného jsem si taky říkal, když jsem to viděl *lgh*

Obrázek Obrázek
Obrázek

kometak18
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon 03. pro 2018 19:56:04

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od kometak18 »

Vasil píše:Souhlasím s názorem na Overshadow. Tenhle design se do produktu jako je The Cup, vůbec nehodí. Ani Color Coded. Takový spíš inzerty do Victory.
No, panejo *nevim* ... nenapsal bych to líp... ty karty jsou takové zvláštní ...

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od Robino »

ja neviem preco ale mne sa tie karty pacia, je to opat nieco ine a na prvy pohlad ma zaujali :think: :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od pavelbart »

Robino píše:ja neviem preco ale mne sa tie karty pacia, je to opat nieco ine a na prvy pohlad ma zaujali :think: :D
Souhlasím, mám to stejně. Je otázkou, zda se hodí do CUPů, ale mně ten nápad i provedení přijdou hodně zajímavý a pěkný. Jen se mi nelíbí ten nápis nahoře. Ten se opravdu do CUPů nehodí.
A souhlasím také s tím, že RPA není tak výrazné jako bývaly. Jsou takové až moc obyčejné a patch bych uvítal větší. Sestava je ale tento rok taková, že to asi kartám ubližovat nebude...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od DaveBrownsound »

Docela by mě zajímal názor Matěje coby grafika na ty overshadow :-) Jinak se shodnu s Vasilem, Color Coded jsou taky karty, které mi tam moc nepasují a ten design mě moc nebere. Ne že by to bylo hnusný jako ty siluety, ale je to takové zvláštní.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od flynander »

Uff, ty RPA jsou nádherný, za mě nejhezčí za poslední dobu. Pěknej bílej a čistej design u většiny karet, tak to mám rád. Teď už jenom prodat ledviny a můžu se vrhnout na boxík! :D Overshadow je taková netradiční karta, já jsem se úplně vyděsil jak jsem zahlídl Crosbyho. :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od pavelbart »

DaveBrownsound píše:Docela by mě zajímal názor Matěje coby grafika na ty overshadow :-) Jinak se shodnu s Vasilem, Color Coded jsou taky karty, které mi tam moc nepasují a ten design mě moc nebere. Ne že by to bylo hnusný jako ty siluety, ale je to takové zvláštní.
Tak víš, že my dva se v tomhle nikdy neshodneme:-))).
Osobně oceňuji na kartách v poslední době originalitu. A ta je tady - myslím - obrovská. Ale ten nápis nahoře to dost kazí. Nápad podle mě vynikající. Ale 100 lidí, 100 chutí... líbí se mi teda Limited Logos, ty jsou neskutečný...škoda, že na nich není Hašek. Ten je jen na updatech, to bude maso... Jarda tam sice karty má, ale to bude vše hrozný masakr. Samý /5, /10... s Lemieuxem...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od DaveBrownsound »

Hehe, to máš pravdu, není to poprvé :-) Ten nápis je pro mě na té kartě ten nejmenší problém *lgh*

Limited logos mě taky zaujaly, ale nemůžu si pomoct, nejhezčí karty z Cupů jsou pro mě graficky Exqusitiky :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od pavelbart »

Tak v tom se výjimečně shodneme:-))). Obecně mi tyhle CUP (respektive ty náhledy) přijdou jako celek brutálně povedený. A myslím, že od roku 16-17 mají pořád designově stoupající tendenci. Doufám, že budou v dobré kvalitě a dobře plněný. Ve finále to je alfa omega...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od klajda »

Já koupit box Cupek a vytáhnout tam toho Overshadow Crosbyho, tak mám asi stejnej výraz, jako má na tý kartě...

Color coded jsou taky graficky dost mimo, ale zbytek se mi líbí, dokonce i ty "bílý" RPA. Jen možná ty karty "s rámečkem" bych asi taky udělal jinak...
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od DaveBrownsound »

klajda píše:Já koupit box Cupek a vytáhnout tam toho Overshadow Crosbyho, tak mám asi stejnej výraz, jako má na tý kartě...
...
Já bych měl spíš výraz toho Makara :-) Ono vytáhnout auto Crosbyho je pecka, ale na tomhle by to tolik radosti neudělalo. Ale je to takový fantazírování, box stejně nekoupím :-D
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od klajda »

DaveBrownsound píše:
klajda píše:Já koupit box Cupek a vytáhnout tam toho Overshadow Crosbyho, tak mám asi stejnej výraz, jako má na tý kartě...
...
Já bych měl spíš výraz toho Makara :-) Ono vytáhnout auto Crosbyho je pecka, ale na tomhle by to tolik radosti neudělalo. Ale je to takový fantazírování, box stejně nekoupím :-D
No mě to přijde, že je to takovej ten výraz, když nevíš, jestli se smát nebo brečet.. *rfl*

https://i.imgflip.com/1cf8by.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 The Cup

Příspěvek od pavelbart »

Ale kdybyste ho opravdu vytáhli, budete šťastní jak blecha:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2019 / 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů