2019-20 MK reprezentace – národní tým

Žhavé novinky týkající se sezóny 19 / 20
Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od Tomino69 »

DzEjDy Už jsem to na forum myslím dával, ale jen tak pro info. Rozestup několika let a každý úplně jiný. Všechny získané osobně.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

I ted na prezentaci podepisování nových karet je vidět, že když chce ještě pořád umí pěkné podpisy. Prostě u něj člověk nikdy neví, když to nevidí podepisovat osobně. Ale podle mě, nemá smysl něco kupovat a pak zkoumat jestli to opravdu podepsal nebo ne.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od klajda »

Doplnil jsem všechny checklisty.
Obrázek

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od lukas kopp »

Ahoj všichni,
reaguju ještě na spekulace o pravosti našich podpisu JJ68 v nové sérii a porovnávání s OFS videem.
Protože se nám Kladno omlouvalo, že fotky nezajistilo (máme jen foto z podpisu hokejky, kterou chystáme pro další série) požádal jsem je o oficiální vyjádření, které přikládám.

Součástí emailu z Kladna je i řada historek o různosti podpisů... ty zveřejnovat nebudu (třeba někdy osobně), ale abych to shrnul, JJ68 se podepisuje různě. Je to hodně otázka aktuálního rozpoložení a řekl bych i počtu karet, které podepisuje a podepsal. Za mě je tedy pravost podpisů pro 2019/20 MK Buyback Autograph uzavřená a jsem velmi rád, že podpisy na našich kartách byly udělány v dobrém, možná skvělém rozpoložení JJ68. *thks* *sepisuju*

Taky bych prosil, aby po zveřejnění oficiálního vyjádření a kontaktu na Kladno, přišlo tiskovému mluvčímu spousta žádostí na podpisy karet. *placnuti*

[img]URhttps://www.hokejovekarticky.cz/wp-content/uplo ... 7584_n.jpg[/img]
Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od pavelbart »

Dzejdy, koukám na tvoje fotky a je to k zamyšlení. Myslíš, že prostě tyto karty a třeba Nagano, které je úplně stejné, podepisoval někdo jiný??
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od DzEjDy »

Pavle já už si radši nemyslím vůbec nic, ať si na to udělá názor každý sám. Vyjádření Kladna (zprostředkovatele podpisu) je o příspěvek výš.
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od Maurice Richard »

Na to téma pravosti podpisů JJ #68 by se mohlo založit extra téma..... *cl*

A upřímně, osobně tomu vyjádření Kladna nedávám velkou váhu. Bohužel.
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od Lukyn55 »

už jsou zveřeněny ceny a plnění boxů .. https://www.hokejovekarticky.cz/obsah-p ... boxu-2020/

musím říct, že karty vypadají letos zase o kus lepší než předchozí .. diecut golmani například fakt krásný karty .. ale docela mě zarazila cena .. 2700 za Hobby mi přijde docela hodně za 1 memo a 1 podpis, nejsem si jistý, ale myslím, že těch hitů v boxu bylo předchozí roky více, ale dejme tomu .. ale nejvcí mě zarazila cena skoro 2200 za Retail, ve kterém jsou vlastně jen řadovky a fakt jen pár paralelek nebo inzertů .. takovej box si snad nikdo nemůže koupit .. nevím no
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od deiv14 »

Mně přišly už v loni ty ceny hodně vysoké, ale vzhledem k tomu, že ty karty nesbírám a nejsem ani potenciální zákazník, tak jsem to nějak neřešil. Ale když by to měl člověk porovnat s OFS, tak se to jeví jako velký nepoměr :think:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od DzEjDy »

Jj, to plnění bylo loni lepší. Když to porovnám 2019 vs. 2020, tak letos je paralelka /5 1:2, loni byla v každým boxu a podpisovky byly loni dvě - jak unique generation, tak i national pride, letos jsou obě 1:2, takže předpokládám, že v boxu bude jenom jedna z nich. A to navíc loni byla ještě další dual podpisovka z Hlinka cupu. Takže vlastně tři podpisovky loni, letos pouze jedna. Nový jsou ty inzerty Goalie a Captains, ale zase nejsou ty Hlinka cup karty... Poměr cena/obsah byly loňský určitě lepší, i checklist těch autograph karet byl mnohem lepší, ale to už je spíš subjektivní pocit. V tom Retailu mohl být alespoň nějaký inzert nebo paralelka v každým balíčku, takhle jestli správně počítám, bude několik balíčku čistě řadovkových, což za 91Kč šest řadovek je fakt dost... Jako když to člověk porovná s nhl boxama, tak je to v pohodě, ale u českých karet jsme zvyklí asi na něco jinýho :D .
Obrázek

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od klajda »

Lukyn55 píše:už jsou zveřeněny ceny a plnění boxů .. https://www.hokejovekarticky.cz/obsah-p ... boxu-2020/

musím říct, že karty vypadají letos zase o kus lepší než předchozí .. diecut golmani například fakt krásný karty .. ale docela mě zarazila cena .. 2700 za Hobby mi přijde docela hodně za 1 memo a 1 podpis, nejsem si jistý, ale myslím, že těch hitů v boxu bylo předchozí roky více, ale dejme tomu .. ale nejvcí mě zarazila cena skoro 2200 za Retail, ve kterém jsou vlastně jen řadovky a fakt jen pár paralelek nebo inzertů .. takovej box si snad nikdo nemůže koupit .. nevím no

Pokud vím, cena za retail box je stejná poslední 3 ročníky. Cena hobby se oproti těm 2 předchozím zvýšila o 200kč.

Když vezmu v potaz plnění, tak
hobby boxy - 2020: 1 memo, 1 podpis, 1 insert Captains a 1 insert Goalie School + paralelky 5/6 na box. 2019: 1 memo, 1 podpis, 2 insert Hlinka Cup a 5 paralelek na box. 2018: 1 memo, 2 manufactured memo, 3 podpisy, 6 nebo 7 insertů VIP Pass a Last Champions a 5 nebo 6 paralelek na box.

retail boxy - 2020: 4 inserty Captains (Speciální nečíslované karty pro Retail box) a 9 insert Goalie School (Speciální nečíslované karty pro Retail box) + paralelky 4 na box. 2019: cca 6 paralelek nebo insertů na box. 2018: 1 podpis, cca 12 insertů VIP Pass a Last Champions nebo paralelek na box.

Kdybych měl ročníky nějak porovnat, tak si myslím, že letošní Retail boxy jsou super, je tam o dost více insertů než v předchozích ročnících, jen škoda, že to jsou speciálně karty do Retail boxu, že tam nikdo nenajde kartu jako v Hobby boxu (kromě paralelních karet). No a Hobby boxy vzhledem ke zdražení a garanci za mě asi letos nejhorší. Nevím, inserty jsou super, hlavně ty Die-Cuty brankářů, ale plnění a cena oproti minulým ročníkům... *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od Maurice Richard »

Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od pavelbart »

deiv14 píše:Mně přišly už v loni ty ceny hodně vysoké, ale vzhledem k tomu, že ty karty nesbírám a nejsem ani potenciální zákazník, tak jsem to nějak neřešil. Ale když by to měl člověk porovnat s OFS, tak se to jeví jako velký nepoměr :think:
Bohužel mám stejný dojem. Ale uvidíme po rozbalení.
Inserty Golmanů - pecka. Krásné provedení. 6 verzí jestli dobře počítám (nepočítám Promo) mi přijde zbytečně moc. Osobně bych raději udělal další dva tři inserty. Ale za mě top z celého produktu!
U této série kromě zmíněného Goalie School nevidím posun dopředu, který tady určitě byl každým rokem znát. Grafika je pro mě nejslabší za poslední 3 roky. Captains (grafika přebraná z TV?) je vysloveně ošklivý. QR kód na zadní straně zajímavý. Nenadchly mě bohužel ani řadovky a podpisy NP. Ale to je věc subjektivní.
Stejně jako jsem psal u Nagana, že se z toho dalo "vyždímat" více, tak tady si myslím to samé.

Retail si myslím, že nebyl nikdy dobrý (a ani určen) na koupi boxů, ale na koupi balíčků. Hobby za 2700 je podle mě moc.
Podpisy - super jsou Unique Generation. Ale ty klasické myslím, že ten box úplně nezachrání (díky checklistu, který ale bohužel odpovídá současné kvalitě našeho hokeje!!!).
Stejně jako kusy hokejek. Chápu, že jsou dnes krásné, ale osobně jsem přesvědčen, že se jejich cena zbytečně přeceňuje (ve všech produktech obecně vč. UD). Pro mě osobně hokejka dnešního hráče nepředstavuje nic extra, když jich poláme 100 za sezónu. Jasně, když někdo teď vytáhne hranou hokejku Hašana, je to rarita. Ale třeba Voráček mi taková rarita nepřijde. Mít tam jeho repre dres, byl by to masakr (chápu, že těžko reálný).
Chtělo by to ale více rukavic, brusle, lapačky, vyrážečky.. (dresy jsou asi složité).
Vždy je lepší karty hodnotit, až když to člověk má v ruce. Prý mají pěknou kvalitu provedení, tak uvidíme. Určitě si rozbalíme Retail i Hobby. A myslím, že produkt si místo na trhu najde. Jen mu asi nepomůže ta situace ve světě... protože to je produkt dost závislý na MS. Ale s tím se samozřejmě nedá nic dělat. Na break se již těším a jsem na celkový dojem po rozbalení fakt zvědavý.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od DzEjDy »

Celkem pravda, že co se týká memo karet, tak začíná být malinko přehokejkováno. Rozumím, že je to asi nejdostupnější artefakt, tak snad se z toho nestane rutina. Letos snad v českých kartách kromě tady tý jedný rukavice Kousala ani nic jinýho nebylo ne? Asi jeden boxík zkusím abych si to ošahal naživo, ale na první pohled to nemůže loňskýmu ročníku konkurovat. A obávám se, že to tentokrát nevytrhne ani těch pár karet Jágra.
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od worlikk »

Nejde se ubránit cenovýmu i celkovýmu porovnání produktů MK a OFS a je prostě fakt, že MK je strašně vysoko. Jako sorry, ale vědět, že za 2,7 budu mít jeden podpis a jednu hokejku s pár insertama, to je hodně málo. V MK strašně chybí něco na způsob bookletů, co má OFS. A souhlas s Pavlem, že to, co se povedlo, jsou gólmani - ty die-cuty vypadají fakt dobře. Zbytek pro mě nuda. A v porovnání řadovek a paralelek člověk kromě vyraženýho limitu absolutně nevidí rozdíl...mají jiný lak/lesk? Z těch scanů to působí všechno stejně, odbytě, na rychlo, hlavně aby něco bylo...U OFS na hned vidim, že to je paralelka.
Jinak klajdo...snažíš se dělat dobrý promo ;) :thumbup:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od klajda »

worlikk píše: Jinak klajdo...snažíš se dělat dobrý promo ;) :thumbup:
Jaký promo? Já s tím nemám nic společného *rfl* Jen se konečně těším na Pavlovo nové karty, když extraliga, KHL ani NHL karty mu loni ani letos nevyšly (kromě toho ePacku). Tak jsem rád, že je karta aspoň z toho jednoho zápasu z loňského MS za nároďák. Takže je to v podstatě jediný produkt, co zatím sleduju :-)

Ale jestli myslíš promem to porovnání, tak retail boxy nekupuju, já nejsem cílovka. A o hobby boxu jsem řekl taky své :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od lukas kopp »

Ještě pár reakcí na to co čtu. Na osvětlenou.

Retail boxy - zde jsou ceny stejné už 3 roky. Tam jsme dokázali cenu udržet, ikdyž karty jsou zase o řád výše. (věřím, že potvrdíte, až uvidíte). Barevné efekty byly velmi nákladné, i řadová karta Silver je s efektem, chceme mít produkt odlišný. Co se týká insertů, tak v průměru vychází ve více než každém druhém balíčku paralelka nebo insert. To je myslím za tu cenu skvělé, když vezmete v potaz že se jedná o nejelpší česká jména v základním setu! Tento produkt je spíše určen na balíčky, pro méně náročné. Co se týká balíčků (kvalita materiálu a technologie balení), tam je také rozdíl - investovali jsme před 3 lety do balící linky..
Co vám můžeme 100 % garantovat.. Nikdy se u našeho produktu nestane, že za 2-3 roky bude balíček stát 5 kč, viz výprodeje na stránkách OFS. To otevřeně kritizuji, jako sběratel, pro mě je to totální devalvace sbírek. Ale "obchodní politika" to je na jiné téma a není to naše věc. A není vůbec můj cíl utočit na OFS. Jejich práci si velmi vážím a zvláště pan Hrbka.

Hobby box - když mluvíme o ceně... Těžko srovnávat ceny našich boxů s extraligou. Jsou to 2 jiné produtky. Jak do rozsahu checklistu, obsahu jmen, tak do objemu tisku. Extraliga se tiskně v několikrát větších objemech. Reprezentace je méně, je vzácnější a výroba tím nákladnější.
Když boxy obsahují hrané hokejky Pastrnáka, Hronka, Chytila, Voráčka, Frolíka..Gulaše.., téměř toho nejlepšího co Český hokej má, cena může být těžko stejná jako loňský produkt, který tak nabitý nebyl. Když si člověk uvědomí, jak se vše zdražuje (od enegrií, tak cena práce, tak 200 kč není takové navýšení v porovnání s obsahem.
Objevit můžete také nově 1/1 karty a těch jmen tam je opět řada jak z NHL Vrána, Chytil, Voráček, Jágr, Hašek, Hlinka... Juniory a RC jako Jeníka, Lauka, Myšáka.., Pekaře, Dostála.. vše horké zboží. Die-cut inserty chválite, to jsme rádí a věřím že se budou líbit. Také věřím, že čeští sběratelé ocení práci na Best Capitans a budou používat QR kódy pro videa s medailonkem a rozhovorem od ČT.
Ještě upozorňuji! Na každý Hobby box vychází 10 insertů / paralelek. Co se týká podpisů, tak vždy tam budou minimálně jeden 1 podpis (UG nebo NPS), ovšem jsou i boxy kde budou 2 (UG + NPS) a není jich málo (cca 160 boxů). Do toho nepočítám 30 Buyback kartet x/5 Hronek, Rittich, Gulaš, 3x JJ68. Každá 5. Memorabila vychází, že je jiná, než xx/30 (čili x/5 nebo Name plate 1/1). Řadovky do Hobby boxů také přidáváme, protože je víc a víc lidí co si sety reprezentace kompletují a Retail boxy nevyhledávají.

To je vše co jsem chtěl napsat, snad jsem trochu osvělit *thks*
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od pavelbart »

lukas kopp píše:Když si člověk uvědomí, jak se vše zdražuje (od enegrií, tak cena práce, tak 200 kč není takové navýšení v porovnání s obsahem.
Faktem je, že s tímhle souhlasit musí každý, i když se mu nebude chtít. Hodně často totiž na kartách na toto zapomínáme, ale podívejte se schválně na výplatní pásky z roku 2015, 2017 a teď. Zřejmě u drtivé většiny bude větší navýšení v řádu 5 až 20%, do toho energie, běžné věci pro domácnost, vezměte si jak se už před koronavirem zdražilo jídlo... To bylo šílený, teď asi ještě horší, ani nevím, mně přišla třeba zelenina už předtím tak drahá, že jsem koulel oči. Bez ohledu na obsah, i kdyby byl slabý nebo naopak výjimečný, tenhle argument je na místě...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od DzEjDy »

Díky za odůvodnění! S některýma argumentama se asi dá souhlasit, některý mně přijdou trošku zvláštní... Rozumím tomu, že pokud je ten náklad výrazně nižší oproti klasickým ofs kartám, tak se to může podepsat na výsledný ceně neboli čím víc karet si nechám natisknout, tím je potom cena za jednu kartu nižší, ok... Jestli proběhla nějaká investice do balící linky, kdy u retail verze je každý balíček balen zvlášť, u hobby jsou všechny karty v jednom boxu, tak nějaký cenový rozdíl v obalovým materiálu nejspíš bude, taky ok. Cenový růst energií, práce, atd... ok. Ale cena 90Kč za šest řadových karet (možná 5+1) mně přijde na český poměry hodně...

Nicméně jak jsem psal, některý ty argumenty mně nepřijdou relevantní. Např. jaký je rozdíl ve výrobní ceně řadové karty Jágr oproti "no name" hráči? Možná cena fotografie? Ale jinak je přeci jedno co si na ten papír nechám vytisknout. Nebo? To že jsou některé jména "horké zboží" jak píšete, je ve výrobních nákladech asi úplně jedno. Takže hájit se tím, že na checklistu jsou zajímavější jména než minulý roky a proto je cena vyšší mně nepřijde fér. A navíc, když narážíte na jmenný seznam hráčů třeba na těch memo kartách, tak za mě byl ten loňský minimálně stejně zajímavý, ne-li ještě o malinko zajímavější. Hemský, Plekanec, Zadina, Gudas, Rolinek, Erat,.. mně nepřijdou o nic horší než Pastrňák, Hronek, Chytil, Frolík, Gulaš... které jste vyjmenoval vy. Ale asi je to můj subjektivní pocit. Navíc ty použité memorabilie byly bezesporu mnohem pestřejší než letošních 14 hokejek a jedna rukavice... Paralelní verze /5 je umělý natahování. Hokejka je tam stejná jako ve verzi /30, možná tam bude nějaký barevnější kousek, ale to je za mě malá přidaná hodnota. Ono se stačí podívat na eshopy s kartama, jak moc je to tyhle karty zájem. Drtivá většina sběratelů se spokojí s těmi základními verzemi. Až ty /5 verze budou třeba s podpisem, tak to bude jiná písnička ale takhle je to dvakrát semletý obilí, ze kterýho vždycky vypadne mouka. Můj názor.

Podpisovky - pořád platí, že loni byly vždy tři podpisovky, letos jedna (občas dvě). Na fotkách k sérii vidíme o mnoho víc hráčů, kteří karty podepisují a v checklistu k sérii jsou defakto pouze dva (Hronek, Gulaš). Rittich jestli správně vidím je nálepka (což taky nevím, jestli jsem vůbec někdy viděl mít buyback kartu s podpisem na nálepce). No a pak ještě teda ty tři kladenský Jágr podpisy. Takže to plnění mohlo být asi bohatší... Mimochodem Jágr na Unique Generation byl na checklistu už loni s limitací /25, letos je tam ta samá karta jako buyback /5. Podepsaný buyback podpisovky. Tomu nějak nerozumím. *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od klajda »

DzEjDy píše:Na fotkách k sérii vidíme o mnoho víc hráčů, kteří karty podepisují a v checklistu k sérii jsou defakto pouze dva (Hronek, Gulaš).
Myslím, že měly být znovu EXPO balíčky s buyback a expo kartami a že ti ostatní hráči budou mít karty v těchto balíčcích. Vzhledem k posunutí expa až v červnu nebo na podzim? *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 MK reprezentace – národní tým

Příspěvek od DzEjDy »

Ok, pravděpodobně ano. Ale proč se potom vyberou dva, resp. tři hráči a ty se dají do boxů a zbytek se nechá do expo balíčků? Akorát další čurbes v checklistech co která karta je a kam patří. A hlavně, možná by bylo fajn začít věci nazývat pravými jmény, mám pocit, že se začíná potírat rozdíl mezi buyback, expo, update atd... Momentálně je populární slovo buyback, ale někdy ty karty vůbec buybacky nejsou.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2019 / 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti