2X OFS 17-18 II Collectors Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

2X OFS 17-18 II Collectors Box

Příspěvek od superman66 »

Zdravím všechny sběratele, na včerejší burze jsme si s Tomem (TIE) chtěli pořídit nějaké boxy které bychom si spolu otevřeli. I když extraligu nesbírám z nabídky NHL se nám nic nelíbilo a tohle vypadalo jako nejlepší způsob jak zahnat rozbalovací absták a zároven pak nesmutnit nad poměrem cena/výkon :)

Karty jsem znal jen zběžně z fotek tady na foru nicméně musím říci že tyto boxy byla asi nejlepší volba! Plnění super a spousta pěkných a nízce limitovaných karet. Ale už to nebudu zdržovat a níže již obsah mých dvou boxů.

Paralelní verze (Red /29, Blue /9, RC /15)

Obrázek
Obrázek


Inzerty (Beránek /9, Svoboda /19)
Obrázek


Podpisovky a jeden parádní plíšek 1/1 Emingera (podpisy: double /15, Štěpánek /12, Gula /6, Polívka /3 (ostatní /29)) :)
Obrázek


A nakonec hokejky. Tahle série je hrozně pěkně udělaná - jednoduchý líbivý design a pěkné kousky hokejek :)
Obrázek


Za mě spokojenost i když to není do sbírky tak absták jsem zahnal :D Kdyby něco někomu udělalo radost tak sz. Díky za pozornost a mějte se *cl*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2X OFS 17-18 II Collectors Box

Příspěvek od Tie »

A to je přesně důvod, proč s tebou nerozbaluju :D Vytáhl bys Young Gun McDavida i z pytlíčku pistácií... :D Podle mě super obsah, plíšek fajn bonus.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2X OFS 17-18 II Collectors Box

Příspěvek od superman66 »

Tie píše:A to je přesně důvod, proč s tebou nerozbaluju :D Vytáhl bys Young Gun McDavida i z pytlíčku pistácií... :D Podle mě super obsah, plíšek fajn bonus.
No problém je že žádný prodejce tam pytlíček pistácií už hooodně dlouho neměl, jinak bych to bral hned. Místo toho jsem zkusil tedy objednat UD blaster box.. nic horšího na trefení YG McDavida být nemůže tak uvidíme :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2X OFS 17-18 II Collectors Box

Příspěvek od smiesek »

superman66: *iwm* když se tak na to dívu, jako sběratelka Zlína, jste chytili parádní boxy
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host