2017-18 SP Game Used (epack box)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2017-18 SP Game Used (epack box)

Příspěvek od DzEjDy »

Po čase jsem si "kuchnul" zase něco UD automatech...


Obrázek


Myslím že výsledek je takový že neurazí ani nenadchne, takže ok...

*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 2017-18 SP Game Used (epack box)

Příspěvek od Bure97 »

Myslím, že Nico je slušný :)
Jen se zeptám, když otevíráš boxy na e-packu, nechybí Ti ten pocit, že ty karty držíš přímo v ruce? :)
Obrázek

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2017-18 SP Game Used (epack box)

Příspěvek od zette »

Mozna chybi, ale v pripade neuspechu zase mozna rychleji zapomenes.-).

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 SP Game Used (epack box)

Příspěvek od DzEjDy »

Hele chybí i nechybí... Doma mám jednu skříň plnou karet, karet který jsem "nafarmil" z boxů, který jsem fyzicky otevíral. Jsem smířen s tím, že 99,9% v tomto stavu ležících spících i zůstane. Já prostě nemám čas a dost často taky náladu ty karty neustále skenovat, třídit hledat a nabízet, následně při nějakém zájmu se domlouvat, dohadovat o cenách, balit, abych následně dostal zprávu, že si to dotyčný nakonec rozmyslel. Neříkám, že tady jsou takoví všichni, asi jsou to jenom jedinci, ale mám takových zkušeností nemálo. Ale to je jedno, s tím jsem se už dávno smířil...

Obrovský plus vidím v tom dosahu. Na epack jsou tisíce sběratelů, stejně tak na comc. Pravděpodobnost, že z boxu fyzicky vytáhnu nějakou kartu do sbírky je hraničící s nulou. Pochybuji že by tady u nás někdo stál např. o tu kartu Yamamota, zatímco na epack ji podle mě v klidu můžu vyměnit za nějaký podobný insert, paralelku někoho, kdo mně do sbírky zapadne. Okamžitě. Stejně tak ji třeba můžu poslat na comc, opět tisíce potenciálních "zákazníků", kde když tu kartu nabídku i pod cenou, tak ale pořád ji prodám. A i prodělek je výdělek. Protože z fyzickýho boxu by mě tak karta na 100% zůstala doma v té skříni. A to všechno během pár vteřin a kliknutí.

Tolik asi pro vysvětlení, proč mně nevadí tyhle automaty na karty. Já tam toho zase neotevírám kvanta, myslím že v poměru s fyzickými boxy je to tak jedna k jedný, už jenom kvůli tomu že na epacks je ta nabídka dost omezená.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host