Hokejová reprezentace 2017

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Hokejová reprezentace 2017

Příspěvek od DzEjDy »

No, chtěl jsem se "spálit" na vlatní kůži. Nakonec mně z toho vyšlo že ten plamen nebyl až tak hrozný, ale určitě to svý chybičky má. O tom už ale bylo dost napsáno jinde, takže zde bych se omezil pouze na karty samotný...


Base set (1 of 350)

Obrázek
Podařilo se mi s přehledem dát dohromady celý base set o 54 kartách, zůstalo i velký množství duplikátů, které by možná dalo dohromady těch základních setů i víc. Přesně jsem to zatím nezkoumal...


Gold paralel (1 of 30)

Obrázek
Celkem dvanáct karet, jména velmi vydařený.


Jersey card (xx/30)

Obrázek
Rutta/Jeřábek/Krejčik/Kundrátek 16/30
Kovář/Červenka/Filippi/Kašpar 10/30



.
.
.
.
.


No a nakonec se povedl jeden moc pěkný kousek...


.
.
.
.
.



Autograph card (xx/10)

Obrázek
Jakub Voráček 8/10

Na to jak byly právě tyhle karty kritizovaný za svůj stav, tak já jsem měl teda to štěstí, že na celý kartě není ani minimální náznak poškození barvy na hraně nebo rohu. Tenhle problém jsem neměl defakto ale na žádný kartě ze všech z celýho boxu...



Závěrem - určitě změnit styl limitování karet, u jersey dělat pro každého hráče vlastní kousek dresu a hlavně - nenechat se odradit konkurenčním bojem o ten kousíček místa na malinkatým českým sběratelským světě... Celkové hodnocení: 8/10


Btw. někdo nějaký info o tom redemption systému s kódama na zadní straně karty? Děkuji!


*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokejová reprezentace 2017

Příspěvek od SugarRay »

Já si taky myslim že to neni zas tak hrozný , jsy karty jsou pěkný , Voráček dobrej , ale upřímě bych si za ty peníze radši koupil ty nový OFS , nebo nějakej Panini box , neni to špatný , ale mít ty peníze na box tak já osobně bych vybral něco jinýho . Ale tim nechci říct že je to špatný jenom muj názor .
chtělo by to dodat nějakej šmrnc insertama a povedenýma paralelkama a dostane se to uplně jinam .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti