Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od Jenda42 »

Konečně, po 30 letech jsem se dočkal a splnil si svůj dětský sen. No a co, že mě bylo letos 40 a s celým boxem mě přibyly do sbírky jen 3 karty :thumbup: a i ty nahrazovali jen karty velmi zničené. Když jsem viděl tu cenu za jakou šlo boxík sehnat nešlo odolat.

Obrázek

Obrázek

ale zpět k boxu. Jde o NHL karty, které jsem sbíral jako první a sesbíral celý set včetně série 1 a tehdy málo sehnatelných CC insertů. Pamnětnící vědí. Objektivně lze říct, že v sérii 2 je horší checklist než v 1, protože do dvojky se prosadili hlavně bitkaři, hráči na hraně sestavy a hráči, co v tomto ročníku změnili dres a vyšel jim update. Naštěstí to byli i velká jména jako Messier, Shanahan nebo Scot Stevens a tak přeci jen došlo k vylepšení jmen, co šli vytáhnout z balíčků. Na inserty a paralelky se tenkrát moc nehrálo a tak inserty tu jsou nováčci, kapitáni týmů a lídři různých statistik defakto bez změny designu. no můžete se mrknout sami.

Obrázek

Obrázek

pro mě jsou to prostě nádherný karty a otvírání bylo plné nostalgie. Nějakými prazážitky jsem si mnohdy dokázal rozpomenout, že Ricka Zomba ze St.Luis jsem vytáhnul ze svého prvního balíčku a že Kapitánku WG jsem dostal v mikulášském prostě mám ten pocit, že to tak bylo! bože jak já se tenkrát v té sedmé třídě modlil, abych v Buly vyhrál soutěž o tento box. Každý pondělí jsem běžel do trafiky a pro tehdy ještě novinový Gól a vystříhával kupon a na koresponďáku ho posílal na Kavčí Hory a zaklínal Zárubu aby mě vytáhnul. No nepovedlo se a tak jsem spolužákům za balíček chystal referáty do Dějepisu. A balíčkama byl doma odměňován za všechno co jsem udělal. Jak mě se tenkrát zvedla produktivita úklidu, vynášení odpadků a mytí nádobí *lgh*
ale dost vzpomínání jistě vás zajímá jak jsem dopadl.

V balíčku bylo 15 karet už to je pro dnešní dobu neuvěřitelný a plnění bylo zlatý. V průměru mě to vyšlo 10 řadovek a 5 insertů ( rookie, leader atd ) no prostě paráda! jen asi u dna byly dva balíčky, kde těch inzertů bylo míň asi jen 2x po dvou. Ale většina měla opravdu těch 5 insertů. Ten kdo to dočetl až sem se jistě zajímá jestli jsem složil celý set a jak to bylo s duplikáty. Set jsem složil úplně na pohodu. Řadovky i inserty set mám celý- z CC byly dvě CC6 Hull a CC7 Oates ( mám pocit, že na tyhle 2 jsem nejčastěji narážel i v dětství ). Duplikáty byly vloženy systematicky, takže mám až na dvě karty ( 386 Nicholls a 483 Wilkinson ) i druhý set řadovek komplet. Stejně tak komplet 2x mám i inserty Play Smart nebo třeba u kapitánů mě chybí jen Graham z CHIC a také by byly 2x komplet. U rookie a leaderů jsou díry už trochu větší, ale i tak je tak 75% kompletní i druhý set. A asi jen 4 karty mělo větší duplicitu než ty dva běžné kousky.

takže kdo by měl zájem o výměnu mohu poskytnout bez dvou karet kompletní set Pro-setek 91/92 Serries 2 ( bez 386 a 483 karty ). u instertíku je to podobné. Nejraději bych to vyměnil celé za sérii 1, abych to měl úplně komplet a nahradil své letité, časem dost poznamenané a mnohdy i podepsané kousky z let minulých.

díky za pozornost a případné komenty vítané!
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od Stefi »

K tomuto produktu více slov netřeba *gc* Díky za ukázku
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od SugarRay »

No tak tohle byla taky moje první série , je to fakt nádhera pro lidi co na tomhle vyrostly , nostalgie jako prase , legendární Pro set k tomu neni co dodat *ano*
Obrázek

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od maardear »

Parádní brejk Jeníku i ta omáčka okolo *gp*
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
Supik10
Veterán
Veterán
Příspěvky: 865
Registrován: čtv 28. led 2016 23:01:55

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od Supik10 »

Parádička Jeníku :thumbup: :clap: .Tyhle karty se mi moc líbí a třeba ty dresy Detroitu (nevím, kolik sezon je nosily ale asi moc dlouho ne), mám spojené jen s touto kolekcí. Třeba na "skorkách" měli normální dresy, takže to skoro vypadá na specialitku této serie :angel:
Jen je škoda, že je to rok před vstupem Ottawičky do NHL.Ale třeba tě ještě zlomím aby jsi dal i prosetky o rok později :D

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od morrow »

moc hezké povídání a k samotnému boxu není co dodat. Taky se pomalu vracím k boxům 90. let a je to fakt super zážitek. *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od martymcfly1 »

Zaklinal Zarubu *rfl*
Kvuli Tobe jsem si vzpomel,ze se v buly soutezilo o box....nebo karty......pane jo *rfl*
Diky za vzpominku........diky
Ty cc mam krom dvou vsechny.......

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Pro-set 91-92 series II splnění dětského snu

Příspěvek od Ragnarook »

No paráda. Já už za poslední 4 roky loupnul těch boxů 5 *lgh* .
S těma CC je to jak říkáš. Hulla a Oatese mám taky. Dost by mně zajímalo kolik těhle boxů se ještě toulá po světě a jsou na prodej. Objevují se celkem často. Museli toho vyrobit miliony kusů snad *rfl* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host