REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2017.
Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od 33mc »

Rád bych Vám představil "otevíračku" tohoto produktu z pohledu člověka, který se v branži hokejových karet pohybuje více než 25 let.
Dosavadní informace a náhledy ve mě vzbuzovaly určité pochybnosti, ale nechtěl jsem hodnotit před tím, než budu
mít box a balíčky fyzicky v ruce...

Přejdu rychle k věci - moje pochybnosti se bohužel naplnily.

Ale popořádku - začínáme samotným balením :
Všechny balíčky v designu "pan Hrbek před pěti lety" jsou zezadu přelepeny jakýmsi ochranným hologramovým kolečkem.
Myšlenka určitě dobrá, nicméně již při samotném vyndavání balíčků z boxů se tato kolečka - vzhledem k tomu, že balíček pořádně nedrží tvar, mají tendenci "sebepoškozovat", navíc několik balíčků jsem vytáhl s již poškozeným hologramem...
Pro toho, kdo vybaluje celý box je to možná "úspora" práce, ale pro mě, jakožto pro prodejce nejenom kusových karet, ale i samotných balíčků, je to věc značně nepříjemná. Kdybych boxy nepořídil u oficiálního distibutora, pojal bych skoro podezření, že nejsem v boxu jako první...
Obrázek

Jdeme dál - karty samotné určitě designově povedenější, než předchozí ročníky ( abych tady jen nekritizoval ), ale design je
věc poměrně subjektivní, takže kolik sběratelů, tolik chutí...
Bohužel vzhledem k balení do již zmíněných balíčků poměrně výrazně trpí kvalita !
Nezřídka kdy totiž vytáhnete kartu podobné "kvality" :
Obrázek
U řadové karty vás to určitě nepotěší, ale u insertní karty, která je vkládána jedna na 42 balíčků a měla by být
ozdobou celé serie vás to zcela určitě nase.e
Obrázek
Mimochodem, jak se vám líbí limit u té karty na posledním obrázku ?
Že žádný nevidíte? Ale jo, je tam, jen se musíte pořádně podívat.
Ono totiž očíslovat kartu s černým pozadím tmavě modrou fixou vyžaduje notnou dávku kreativity..
Bohužel to není případ jen této podpisové karty, ale třeba i dalšího "hitu" serie :
Obrázek
A to nebudu komentovat kvalitu pravé hrany této jinak celkem povedené karty....
Nakonec asi výrobci došel i tenhle tmavě modrý fix, protože s limity u zlatých paralelek se už nikdo neobtěžoval...
A nebo si má laskavý sběratel doplnit sám ? Zajímavá novinka....
Obrázek

Takže - opravdu je to to, co chceme mít v šestikartovém balíčku za 99,- Kč ?

Mimochodem - marketing samotný je taky povedená taškařice - nikdo vlastně nic pořádně neví - balíček by
měl stát asi stovku a na celý box jsme extra cenu nedělali, protože ho stejně nikdy celý maloobchodně neprodáme - toť slova zástupce oficiálního distributora..

Co závěrem ?
Určitě se reprezentační karty někam posouvají, jen je otázka kam. Dokud se ale výrobou bude zabývat někdo, kdo nemá
tuto činnost jako hlavní pracovní náplň a výdělečnou činnost ( a to platí nejen u karet, ale všeobecně ) budou karty vypadat tak, jak vypadají teď.
Velice omezený počet podepsaných hráčů ( v serii jsou dvě trojpodpisovky - proč je na obou Radil ? ), faktické chyby na kartách - Zbyněk Michálek hraje spíš vzadu, skladování nezabalených karet jako v bedně na brambory, nebo jen těžko uvěřitelné chyby ve jménech hráčů na oficiálním checklistu - ten NEUVIRTH vám prostě pořád nejde....
Můžu tolerovat "nestejnost" podpisů na kartách, protože vím, jak to chodí, ale výše zmíněné nedostatky jsou
pro mě osobně neomluvitelné....
Takže - POJĎ HRÁT HOKEJ !!!

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od DzEjDy »

Já tady nechci rozjíždět nějakou flame debatu o tom co jak proč atd... Ano, ty karty mají svoje nedostatky, mají svoje chyby. Ale... Opravdu mně to přijde zvlášť od tebe Martine hodně neobjektivní. Jsem zvědav, jestli podobná recenze vyjde zároveň s novými OFS za pár týdnů. Tam je těch chyb jak faktických, tak i technologických daleko víc a to má jejich vydavatel s vydáváním karet neporovnatelně větší zkušenosti. Fakt se na to těším, jenom doufám že tě v míře kritiky (která je určitě zdravá a nic proti ní nemám) nebude ovlivňovat určitá vip "spolupráce"...
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od SugarRay »

Ja jsem do teď nepochopil pro koho ty karty vlastně dělají , ví to vůbec ? Už minule bylo jasný že se nepočítá s tim že si někdo může koupit celej box , usuzuju z toho jak ty boxy byly balený - spousta duplikátů a žádná garance určitých karet na box , design nebyl uplně hroznej ani teď to neni nic co by člověka odradilo od toho si to koupit , ale měly by si ujasnit pro koho to je určený a na základě toho udělat insert karty a složení boxů , nevěřim tomu že si balíčky koupí moc lidí někde na hokeji , myslim lidi co jinak karty nesbíraj .
Co se mi líbí jsou ty multi podpisovky .
Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Davejar »

Tak jelikož tiskárna, kde se tyto karty vyrábí mám asi 5 kilometrů od baráku, tak jsem si tam chtěl v pátek zajet se optat zda li mi prodaj celej box...ale po tomhle na to kašlu...designově se mě karty osobně líbí...ale ten stav hlavně u toho /10 limitu, to je katastrofa...zároveň pořád nechápu ty quad jersey karty, kde jsou 4 hráči, ale ty kusy dresu jsou z jednoho a ještě k tomu můžou být jiného hráče než na kartě...někde jsem četl, že se to dělá i dnes a u OFS se to na začítku dělalo taky, ono to vypadá na kartě pěkně, když se tam ze 4 kousků složí třeba emblém...ale pořád bych na to myslel a to by mě děsne štvalo :roll:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od pavelbart »

Taky jsem rozbalil jeden box a sérii fandím. Vůbec to nevidím tak černě, podobným věcem se nevyhnuli OFS taky.

Měl jsem v boxu tuším 3x JSY a 2x podpis (1x Voras /10 a 1x update Gudase). Za těch 2200,- Kč mi to přijde tak akorát.
Dnes už není levný box žádný. Takže ta cena prostě odpovídá situaci. Balíček za 100,- Kč, kde můžeme najít slušný paralel, pěkný jsy a velmi zajímavý podpisy - úplně v pohodě.
To, že tam je dres jednoho hráče, to už výrobce vysvětlil jinde. Kdyby to nenapsal, ví každý prd... ale byl fér a teď to slízává:-).
Co by sérii pomohlo - 3, 4 insertní série. Pak by to bylo úplně parádní.
Mimochodem, řadovky a JSY super, podpisy - super design, ale karty velmi slabé.
Já myslím, že proti loňsku veliký posun. To číslování karet - u těch nižších limitací by to chtělo. Možná bych to příště vyřešil 1 of 30 a je to...
Za mě ale teda produkt celkem obohacující jakoukoliv sbírku. Francíka si určitě necháme:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od hokej399 »

Nemyslim si,ze je v moznostech vyrobce mit hrany dres kazdeho hrace,ktery je na kartach.

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od alkesh »

Ale působí to trochu divně. Normálně když jsou na kartě 4 hráči, jsou tam 4 okýnka proto aby měl každý hráč prostor na svůj kousek dresu. Tady má každý hráč taky svoje okno ale dres je tam cizí. Když mám kartu Mrázka tak bych rád aby tam byl dres Mrázka a ne Kováře... Když nemám dres daného hráče tak mu přece nebudu vydávat jersey kartu...
Jinak design je za mě v pohodě. Jersey karty v černé barvě se mně líbí moc. Limitace psaná/nepsaná ručně by se dala jednoduše vyřešit stylem ITG 1of10 jak už psal Pavel.

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od hokej399 »

V nasich pomerech to nejde.Sam sbiram dresy a sehnat dres ,navic repre od kazdeho hrace je proste nemozne.Taky vim kolik takove dresy stoji a jake musite mit znamosti .Deje se to u vsech ceskych vyrobcu karet.Pouzije se dres nejakeho mene znameho hrace pro vsechny karty.

Uživatelský avatar
tintis
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 96
Registrován: pát 25. lis 2011 14:44:41

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od tintis »

pavelbart píše:Taky jsem rozbalil jeden box a sérii fandím. Vůbec to nevidím tak černě, podobným věcem se nevyhnuli OFS taky.

Měl jsem v boxu tuším 3x JSY a 2x podpis (1x Voras /10 a 1x update Gudase). Za těch 2200,- Kč mi to přijde tak akorát.
Dnes už není levný box žádný. Takže ta cena prostě odpovídá situaci. Balíček za 100,- Kč, kde můžeme najít slušný paralel, pěkný jsy a velmi zajímavý podpisy - úplně v pohodě.
Kdyby toto bylo standardní balení boxu, tak to celkem v pohodě je. Ale normálně jsou v boxu 2 jersey a podpis je garantovaný jeden na 2 boxy - to už za 2200,- zas tak super není.

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od lukas kopp »

Nechtěl jsem to komentovat co psal Martin, ale musím. Musím bránit náš tým lidí, kteří se na kartách podílejí.
To co tady napsal je zbytečné dramatické a přitažené! Nevím, co zatím stojí, karty takhle shazovat.?!
Je za tím hodně, hodně práce, schůzek, lobování atd. To vše nejen pro sběratele, ale i pro děti, fandy a český hokej jako takový.


jen pár bodů:
- grafika - srovnávat naši grafiku s grafikou OFS před 5 lety, vůbec nechápu. Proč tohle srovnání? Možná stejné obaly čistě z praktických důvodů počtu tisknutých karet. (alu nebo plastové balíčky nejsou ekonomické) S úrovní grafiky jsme před OFS-za tím si stojím. Ale já tohle srovnávání nemám rád. Jsou to jabka a hrušky a už jsem se k tomu dříve psal.

- destruktivní-hologramové samolepky - to je krok dopředu, po otevření balíčku se zničí. Balíčky chrání. To že se objeví v boxu balíček kde je samolepka, které je vyfocená, je důsledek transportu. Jazýček se může hnout je to holt papír. Každopádně si nemyslím, ze se to objevuje nějak často.

- barva fixu na limitech - ano, to beru, měla být jiná, která bude lépe vidět

- limitace u paralelních gold verzí xx/30, zde jsem se zkrátka rozhodli ručně nečíslovat z časových důvodů. Možná jsme místo ../30 mohli zvolit rovnou 1of30.

- podepsaní hráči - "velice málo podepsaných hráčů" za nás určitě obráceně! Hodně podepsaných hráčů. Jak jsem již psal cesta k hráčům během reprezentačních akcích je velmi omezená. Hráči přilétají většinou na poslední chvíli, mají marketingových povinnosti k velkým partnerům jako Pilsner, CCM a podobně, trenér nechce aby byli obtěžování.., kartičky jsou opravdu až na posledním místně. Bohužel jsme u kartiček nebyli osobně. Skvělá jména!! jako Gudas, Voráček, Plekanec, Červenka, Kovář... Jsou hardsign! To jsou pro nás obrovská pozitiva. Ano černá barva grafiky nebyla vhodná, tím jak karty putovaly po kabině a dále utrpěly-pravda. Radil tam je 2x protože někteří hráči byli na více kartách, ale několik Dual a Triple signů se nám vratilo s podepsaným jedním nebo jen 2 hráči, čili ani nevyšly :(. Do budoucna budu dělat všechno abychom u toho byli.

- jersey karty - byly použity 2 originál dresy. Žádné fanouškovské nebo tak něco. Kvalitní věci od hráčů. Není v našich možnostech udělat 20 jersey karet jednotlivých hráčů. Na kartě jsou vždy 4 různé kousky, ruční práce. Ne jeden kousek. Neříkáme, že je to dres hráče na kartě. Ale kartička s kusem originálního dresu reprezentace (viz zadní strana). Jmenují se QUAD Team jersey.
Některé dresy jsme pro atraktivitu řezali a vkládali tak, aby tvořily loga velkých partnerů CCM, logo CZECH TEAM, Pilsner atd, a tak aby tam bylo hodně barev pro sběratele. Vím, kde máme rezervy o tom tu psát, ale nechci.

- distribuce karet - karty jsou oficielní produkt velkoobchodně distribuje jen Střída Sport. To je otázka práv a licencí. Střída sport není „živí“ z kartiček - pochopme to! Buďme rádi, že vůbec podporují tento produkt! Cenová politika je taky jasně daná jak cena pro obchodníky tak doporučená maloobchodní cena s DPH (21 %) 99 Kč/balíček a 2376 Kč/box. Pro sběratele a fandy je pozitivní, že kartičky budou dostupné na dalších stadionech/prodejních místech Slavia,Říčany,Plzeň,Pardubice,MB,Liberec.

Taky se v kartách pohybuju okolo 20ti let a měl jsem možnost jako sběratel, prodejce a výrobce.
Český sběratel je náročný a to je dobře. Naše výroba se vyvíjí, neříkám, že je vše OK. Jdeme dál a budeme lepší.

Kritiku beru, kdyz je konstruktivní.
Tenhle break-recenze nebo spíš kritika ve mně navozuje uplně jiné pocity.
Nebo je za tím dokonce něco jiného...
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od SugarRay »

Každej má právo přednést svuj názor , ale tohle mi přijde taky trochu přehnaný , jakoby se snažil tu sérii co nejvíc schodit a přimět lidi aby to nekupovaly .
Na OFS jsem nikdy neviděl ani desetinu kritiky z jeho strany jako na tu repre , asi by jste mu měl taky nabídnout karty co si vybere , my ostatní si musíme kupovat boxy aby jsme ty karty získaly , pak vás kritizovat nebude .
Možná by ta série nemusela vycházet každoročně , ale jednou za dva roky třeba , nebo klidně i za delší dobu aby bylo víc času na ty podpisy atd. Pan Hrbek na Icebook získal hard podpisy Jágra a dalších hráčů co jinak nikde nejsou , ale asi to máte tak že ta série má vycházet ke každý repre sezoně , tak je to asi dohodnutý i se sponzorama a spolupracovníkama , to je pak jasný že se to časově blbě stíhá , balení , výroba , číslování , schánění podpisů , u hard signed - poškození karet to jsou všechno věci co se daj pochopit když člověk neni uplně zabedněnej , jediný na čem by se mělo zapracovat - nebo může je design , druhy insertů , paralelky a složení boxů .
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od zizomil »

SugarRay píše:Každej má právo přednést svuj názor , ale tohle mi přijde taky trochu přehnaný , jakoby se snažil tu sérii co nejvíc schodit a přimět lidi aby to nekupovaly .
Na OFS jsem nikdy neviděl ani desetinu kritiky z jeho strany jako na tu repre , asi by jste mu měl taky nabídnout karty co si vybere , my ostatní si musíme kupovat boxy aby jsme ty karty získaly , pak vás kritizovat nebude .
Možná by ta série nemusela vycházet každoročně , ale jednou za dva roky třeba , nebo klidně i za delší dobu aby bylo víc času na ty podpisy atd. Pan Hrbek na Icebook získal hard podpisy Jágra a dalších hráčů co jinak nikde nejsou , ale asi to máte tak že ta série má vycházet ke každý repre sezoně , tak je to asi dohodnutý i se sponzorama a spolupracovníkama , to je pak jasný že se to časově blbě stíhá , balení , výroba , číslování , schánění podpisů , u hard signed - poškození karet to jsou všechno věci co se daj pochopit když člověk neni uplně zabedněnej , jediný na čem by se mělo zapracovat - nebo může je design , druhy insertů , paralelky a složení boxů .

asi jsem zabednenej ale jaky vysvetlis ty zniceny karty? :-)
spatna vyroba? nebo je Martin znicil sam aby je mohl ještě vic sHodit? :-)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od SugarRay »

Nejsem jejich právník , zavolej věštci , nejlíp Jolandě nebo vyhledej nějakýho analytika aby to rozebral a vysvětlil .
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od zizomil »

SugarRay píše:Nejsem jejich právník , zavolej věštci , nejlíp Jolandě nebo vyhledej nějakýho analytika aby to rozebral a vysvětlil .

to jsi me to teda vysvetlil... nechci aby jsi je branil ale aby jsi vysvetlil proc jsou zniceny... když jak pises ze se to da pochopit pokud není clovek uplne zabedněnej...
jak si to teda vysvetlujes ty osobne ? zajima me tvůj názor...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od pavelbart »

Žížo, zničený karty se najdou občas úplně v každé sérii... Já jsem teda ze 3 boxů nezaznamenal zničenou kartu. Podpisovky jsou takový tak tak, díky slabému materiálu, tam to není dobrý a výrobci jsem to psal, ale zbytek byl v pohodě. Ale vezmi si Žížo, kolik třeba zničených karet mělo uvnitř boxů Panini...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od SugarRay »

Můj názor je , že všechny ty karty s černýma okrajema jsou takový i karty od UD co maj černej podklad už když je vytáhneš z paklu za 5 tisíc , když jsou to hard signed a hráči a výrobce - nebo jejich zaměstnanci s nima manipulujou .
Být to samolepky asi by to byly jiný tam by se dalo všechno svalit jenom na toho výrobce .
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od zizomil »

pavelbart píše:Žížo, zničený karty se najdou občas úplně v každé sérii... Já jsem teda ze 3 boxů nezaznamenal zničenou kartu. Podpisovky jsou takový tak tak, díky slabému materiálu, tam to není dobrý a výrobci jsem to psal, ale zbytek byl v pohodě. Ale vezmi si Žížo, kolik třeba zničených karet mělo uvnitř boxů Panini...

ano jsou zniceny i jiné karty (viz jedna tvoje rozbalovacka :-) ) ale ze by az takhle? tohle je dost extrem... ale nebudu tu hanit ty karty jen me to celkem zarazilo...

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od DzEjDy »

A co je na tý kartě Nečase tak extrémního? Sorry, třeba něco přehlížím, ale kromě toho lehce drbnutýho pravýho rohu tam nic nevidím. A myslím že každý moc dobře ví, jak jsou na fotkách oproti reálu tyhle defekty ohromě zviditelněný... Ale ok, karty by měly být 100%ní, včetně řadovek, o tom žádná.

Každopádně se mně tahle prezentace brejku ani za mák nelíbí a přijde mi to až za hranicí nějaký slušnosti. Každý má právo na názor, to nikomu neupírám, ale tady počínaje názvem tématu a konče hledáním sebemenšího detailu, na který by se dalo plivnout, mně přijde prostě přes čáru. Sice jsem zahodil půl hodiny svýho času, ale taky mám pár otázek:


Před rokem jsem si koupil jeden case Icebook za cenu blížící se 6000Kč. Jako jeden z hlavních hitů tam je tato Green verze autograph karty, tuším jedna na celý case (nejsem si zcela jistý):
Obrázek

Paráda ne? Jak se taková karta, která je v takovým stavu vhodná tak maximálně do skartovačky může dostat do oběhu? Zvlášť když se dělají rezervní karty, který pak za nesmyslný ceny ve verzích "promo", "dealers" a já nevím co ještě, prodávájí u překupníků?

Příklad druhý. Pan Hrbek se tady o těchto kartách vyjadřoval, že nejsou tisknuté potřebnou technologií a kdesi cosi (přesný znění si můžete dohledat v tématu o této sérii v sekci Novinky). Takhle po třech letech vypadají podpisy na kartách ze série Masked Stories, která je podle mě mimochodem bezkonkurenčně to nejlepší, co kdy u nás v kartách vyšlo:
Obrázek

Jedna a ta samá karta, uskladněná v temnotě při pokojové teplotě, ve standardních podmínkách jako všechny ostatní karty. Bojím se domyslet co na té kartě zbyde za další pět, deset let. Jestli vůbec něco. Tak sakra proč je opět ten samý povrch zvolen i u série Icebook, kde jsou ty podpisy po roce opět rozpitý v kartě? Proč, když o tom vydavatel ví a poučuje ostatní o jeho chybách?

Příklad třetí - série Winners Take All a paralelní verze řadové karty s efektem Dufex a limitací do pouhých 10ks! Jak je možný, že po pár měsících jsem měl všechny karty v tomto stavu? Skladovací podmínky opět naprosto standardní pro úschovu karet:
Obrázek

Karty zničený a nepoužitelný, celá ta svrchní vrstva se odlepuje díky nějakýmu nekvalitnímu lepidlu nebo co já vím, to není moje starost jako pro sběratele/zákazníka. A jde opět o to dražší z dané série...


Cílem toho co jsem tady prezentoval není někoho špinit, jako je to děláno v úvodním přípspěvku, ale říct, že chyby se stávají. A to jak v balení, výrobě, distribuci, atd... Ale rozhodně sem nepoběžím hned brečet s ohnutým rohem na řadovce a na základě toho celý produkt nazvat navoněnou bídou. Myslím že by se pár lidí mělo zamyslet, začít s kritikou nejprve u sebe a až dosáhnout své dokonalosti, požadovat ji i po druhých. Protože do té doby, dokud budeme neustále jenom ukazovat jeden na druhýho a sami si nezameteme u vlastního prahu, nikam k lepšímu to nepovede. On krade, tak já budu taky krást. On lže, tak já budu taky lhát. A to se netýká pouze sběratelství, ale společnosti obecně...
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od SugarRay »

Dzejdy to si pěkně napsal , souhlasim *ano*
Každopádně je škoda těch karet a podpisů na kartách z těch sérií Masked stories a Icebook protože to je fakt to nejlepší co tady kdy vyšlo pro fandy českýho hokeje .
Obrázek

Uživatelský avatar
Sergei
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 2:45:31
Bydliště: Kopřivnice / Olomouc

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Sergei »

SugarRay píše:Dzejdy to si pěkně napsal , souhlasim *ano*
Každopádně je škoda těch karet a podpisů na kartách z těch sérií Masked stories...
Jo, tak krásná série a jediný podpis, který pořád vypadá k světu je na verzi ONLY FOR PLAYERS :/

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti