2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Příspěvek od DzEjDy »

Tak jsem zkusil na UD e-Pack jeden z těch high end produktů, konkrétně 2015-16 Ultimate Collection. V boxu, resp. balíčku je garantováno 5 karet, já měl šest. Omlouvám se za ty fotky ležatých karet na výšku, obrázky mám přetažený z jejich webu a jsem línej je upravovat :oops: ...


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Ta poslední karta potěšila, i když v checklistu je na tý samý kartě dvojička Hašan - Brodeur, ta by potěšila víc, ale celkově si myslím že poctivá nadílka. A i ta šestá base karta na mě dělá dojem, že ty epacky nejsou zase až tak zmanipulovaný. I když do ví... Pokud by měl někdo o něco zájem, výměny možné na epack webu (nick stejný jako zde).

*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Příspěvek od Joffrey_15 »

Ta poslední karta to kapku zachránila :thumbup:

Ale stejně je smutný, že prvních pět karet z boxu za $250, se dá koupit dohromady za $10 i s poštou :thumbdown: *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Příspěvek od SugarRay »

Jefry to máš recht , tady v tom roce byly v boxech Ultimate samí jsy a jedna nějaká lepší patch nebo podpisovka , tyhle jsy karty jsou o ničem po všech stránkách , ale ta dual podpisovka se fakt povedla , to je krásná karta a super jména .
Obrázek

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: 2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Příspěvek od belgi27 »

Ešte že bolo 6 kariet :) , lebo prvých 5 kariet nebolo až tak slávnych a tá posledná to ako tak zachránila, ale aj tak tam mohlo a malo byť za tú cenu viac. Je mi jasné, pri highend produktoch to je o šťastí, ale aj tak. Inak ak by si chcel Tavaresa by som vymenil, keby si si niečo na UD odo mňa vybral (tiež rovnaký nick ako na fore)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Příspěvek od DzEjDy »

S tou cenou karet v boxu je to ale pořád to stejný dokola. Já jsem za svůj sběratelskej život otevřel možná ke stovce boxů. Jestli by se mně z nich zaplatilo tak pět, tak to je asi maximum. On se ti v dnešní době box nezaplatí, ani když v něm máš nějakou velkou pecku, 1of1 kartu, podpis Gretzkyho, atd... Těch karet co ti zaplatí vklad do boxu je minimum a to ještě většinou zkraje po vydání daný série... Konkrétně tady u týhle série si ale troufám tvrdit, že cena už jenom poroste nahoru, že nikdy nebude nějak výrazně levnější. Důvod je prostý - rookie sezona McDavida (plus další rc jako Panarin, Larkin, Murray, Rantanen, Eichel, Domi,...).
Obrázek

COBBY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 186
Registrován: pon 20. led 2014 15:25:26

Re: 2015-16 Ultimate Collection | e-Pack

Příspěvek od COBBY »

To je uz potom ale skor otazka na zberatelov, preco taketo boxy kupuju (kupujete). *cheer*
Tym len podporujete nenasytnost vyrobcu, v tomto pripade zaroven predajcu (ide o e-pack).
Radsej by som kupil nezaplateny box Artifacts a mal tam aspon viac kariet, ako takto nezaplatenych 5, ci 6 kariet...

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti